ردپای عروس در سرقت از خانه اعیانی برادرشوهر
۹۲۸۶۴۰
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۳
۱۴۲۶۴
چشم و هم چشمی‌های یک زن به زندگی برادرشوهرش تراژدی پیچیده‌ای را آغاز کرد.

روزنامه خراسان: آخرین روز‌های تابستان امسال زمانی که مرد جوانی با همسر و فرزندش از سفر به خارج از کشور به تهران بازگشته بودند هنگام ورود به خانه با صحنه عجیبی روبه رو شدند.

همه وسایل داخل خانه به هم ریخته شده بود، زن جوان به سرعت سراغ طلاهایش رفت و دید که طلاها، پول و وسایل با ارزش خانه به سرقت رفته است.

ردپای عروس در سرقت از خانه اعیانی برادرشوهر

همین کافی بود تا تیمی از ماموران پلیس کلانتری برای تحقیقات ویژه در خانه ویلایی مرد جوان حاضر شوند. در تجسس‌های ابتدایی مشخص شد که دزدان بدون تخریب قفل در‌ها و با اطلاع از حضور نداشتن اهالی داخل خانه برای سرقت وارد عمل شده و در فرصت مناسب این سرقت میلیونی را انجام داده اند.

مهرداد که با دیدن سرقت میلیونی از خانه اش شوکه شده بود به ماموران گفت: با توجه به روز‌های آخر تابستان و پایان تعطیلات مدارس همراه همسر و فرزندم به ترکیه رفتیم و یک هفته آن جا بودیم، اما وقتی به ایران بازگشتیم به محض ورود به خانه با صحنه دستبرد از خانه مان روبه رو شدیم که هنوز باورش برایم سخت است.

دزد آشنا

ماموران با توجه به اطلاعات به دست آمده در صحنه سرقت احتمال دادند که سرقت از سوی یک آشنا صورت گرفته است و این در حالی بود که مهرداد تاکید داشت به کسی شک ندارد و هیچ یک از نزدیکان و آشنایانش نمی‌توانند دست به سرقت زده باشند.

در بررسی‌ها مشخص شد که هیچ دوربین مداربسته‌ای در نزدیکی محل سرقت نیست و در حالی که تجسس‌های فنی و اطلاعاتی در خانه مهرداد به بن بست پلیسی رسیده بود ماموران تاکید داشتند که سرقت از سوی یکی از آشنایان صورت گرفته است.

ماموران به طرز نامحسوسی رفتار‌های نزدیکان مهرداد را زیر نظر گرفتند و هیچ سرنخی از سارق حرفه‌ای از خانه مرد کارخانه دار به دست نیامد.

نخستین مظنون

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا این که پس از دو ماه مهرداد به رفتار‌های برادرش که کارمند یک کارگاه بود شک کرد. برادر مهرداد که جوان ۳۰ ساله‌ای به نام آرمین بود از نظر وضعیت مالی اختلاف زیادی با برادر بزرگ ترش داشت. او که یک حقوق بگیر بود پس از گذشت دو ماه از سرقت، خودروی گران قیمتی خرید و زیاد ولخرجی می‌کرد.

یک شب آرمین با مهرداد تماس گرفت و خواست تا در خانه آن‌ها مهمان شود و برادرش هم پذیرفت.

آرمین سوار بر خودروی گران قیمت اش همراه همسرش پای در خانه برادر بزرگ ترش گذاشت، اما رفتار آرمین و همسرش تغییر کرده بود و حرف‌های عجیبی می‌زدند تا این که مهرداد درباره چگونگی خرید خودرو از آرمین سوال کرد.

آرمین شروع به داستان سرایی کرد، اما هر چه او بیشتر حرف می‌زد مهرداد بیشتر به او شک می‌کرد تا این که فردای آن روز از برادرش خواست به کارخانه بیاید.

آرمین پس از پایان کارش به کارخانه برادرش رفت، همه چیز عادی به نظر می‌رسید تا این که مهرداد روبه‌روی برادرش نشست و از او خواست تا سکوت کند و حرف هایش را گوش کند و در آخر جواب سوالش را به درستی پاسخ بدهد.

آرمین کمی به فکر فرو رفت. در چهره‌اش اضطراب دیده می‌شد، مهرداد به آرامی شروع به حرف زدن کرد و گفت: مدتی بود که همسرت به خاطر شرایط مالی من به زندگی‌مان حسادت می‌کرد. بار‌ها از خودت شنیدم که حسادت‌های همسرت تو را آزار می‌دهد و همیشه پیشنهاد دادم اگر کمک مالی خواستی بگو و همیشه تاکید داشتی که خودت موضوع را حل می‌کنی تا این که از خانه ام سرقت شد.

وی افزود: هیچ وقت به تو شک نداشتم، اما وقتی شنیدم خودروی گران قیمتی خریدی و وقتی به خانه مان آمدی رفتار خودت و همسرت تغییر کرده بود و با توجه به این که از روز اول پلیس تاکید داشت که سرقت از سوی یک آشنا صورت گرفته است همان شب مهمانی به تو شک کردم و وقتی حرف هایت را درباره تهیه پول خودرو شنیدم شک ام به یقین تبدیل شد.

آرمین خواست حرف بزند که مهرداد از او خواست سکوت کند. مهرداد به آرمین گفت می‌دانم که سرقت کار تو بوده است یا اعتراف کن و پول و وسایل سرقتی و طلا‌ها را به صورت اقساط بازگردان یا ماجرا را به پلیس لو می‌دهم.

آرمین حرف‌های برادرش را که شنید برای این که توطئه اش فاش نشود شروع به فحاشی کرد و همین کافی بود تا درگیری بین دو برادر بالا بگیرد و پای پلیس به کارخانه باز شود.

اعترافات برادر دروغگو

آرمین وقتی پیش روی پلیس قرار گرفت برای فرار از اتهام سرقت، شروع به تناقض‌گویی کرد و همین کافی بود تا به سرقت میلیونی از خانه برادرش اعتراف کند.

آرمین گفت: من و برادرم رابطه خوبی با هم داشتیم، ولی مسیر زندگی مان در کار متفاوت بود و او توانست به واسطه تحصیل و ارتباطی که داشت در کار و زندگی موفق باشد. من کارمند یک کارگاه بودم، اما هیچ وقت به اختلاف طبقاتی بین مان اعتراض نکردم و همیشه برادرم مثل یک پدر پشتم بود، اما بعد از ازدواج، مسیر زندگی ام تغییر کرد و همسرم هربار که به خانه برادرم می‌رفتیم بهانه گیری می‌کرد.

وی ادامه داد: چشم و هم چشمی‌های همسرم باعث شد یک روز آرام در زندگی نداشته باشم تا این که برادرم به سفر رفت و همسرم هر روز بهانه گیری می‌کرد که چرا ما نباید به خارج از کشور سفر کنیم و حرف‌های رنج آورش باعث شد تا به فکر سرقت از خانه برادرم بیفتم.

پسر جوان ادامه داد: کلید خانه برادرم را داشتم و یک روز بدون این که به همسرم حرفی بزنم به خانه او رفتم و دست به سرقت زدم و، چون نمی‌خواستم نقشه ام لو برود حدود دو ماه سکوت کردم و پولی را که به دست آورده بودم پنهان کردم تا این که تصمیم به خرید یک خودروی گران قیمت گرفتم.

همسرم پس از خرید خودرو رفتارش تغییر کرد و دیگر بهانه گیری نمی‌کرد و به همه می‌گفتم یک وام میلیونی از کارخانه گرفتم و فکر نمی‌کردم کسی به این داستان سرایی من شک کند، اما برادرم شک کرد و نقشه ام لو رفت.

بنا بر این گزارش، آرمین برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس قرار گرفت و مهرداد با حضور در دادسرا شکایت خود را پس گرفت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
United States
00:22 - 1398/08/23
وا برادره دزدی کرده! چه ربطی به عروس داره؟!!
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1398/08/23
خب الان ردپای عروس دقیقا کجای داستان بود؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1398/08/23
چرا میگین عروس. خب برادره دزدیده زنش که ندزدیده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
چقدر زشت ،،،، خدایا از شر شیطان نجاتمون بده...
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1398/08/23
طلاق این زن واجب.است.چون دنبال نطفه حرام میگردد نه.نان حلال مگر این.زن.روزاول ماشین.گران قیمت.وخانه.انچنانی وووومیخواست.. فقط یک گلیمی میخواست اول مظلوووووم وبعدلذت ولذت ولذت اگه این فاش نمیشد فقط خدامیتونست کمک شوهرش کند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
جمع کن بابا اسلا خبر هم نداشته
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1398/08/23
خوب این سرقت چه ربطی به عروس داشته؟طرف برادرش رفته خونش سرقت
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1398/08/23
حالا اگه گذشت میکردی و ابروی برادرت هم حفظ میشد درضمن خدارا شکر میکردی که غریبه دزدی نکرده اگه نه اموالت به فنا میرفت
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
دزد دزده ، اتفاقا خودی باشه دیگه بدتره ،،، زنه نکبتش حالا دیگه راضی شد؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1398/08/23
واقعابرادرش مردو که ازشکایت صرف نظرکرده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
نباید به حرف زن ناقص العقل خودش گوش می کرد گاهی وقتی به حرف زن گوش دادن تاوان سنگینی دارد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
به حرف نر گوش بده شما
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1398/08/23
چرا الکی تیتر میزنید ...کجاش به عروس ربط داشت
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1398/08/23
جالبه دزد برادر طرف هست خانمش اصلا از دزدی خبر نداشته ولی تیتر شده رد پای عروس خنده دار نیست
تا کی قراره آقایون با وجدان ایرانی گناه تمام کثافتکاری های خودشون رو گردن زن ها بندازن و این زن ستیزی حتی توسط رسانه ها و صاحب قلم ها دامن زده بشه
اگر به اندازه زره ای شرف و وجدان داشته باشین خودتون می فهمید که این تیتر مغرضانه و نوعی گناه و تهمت هست ولی خب این حرفها کهنه شده کناه تهمت کدومه مهم کلیک خور این خبر هست که با این نوع تیتر ها بالاتر میرخه
پاسخ ها
shanjani.............
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
''''' عروس بطور نا خواسته' در این سرقت سهیم شده' و هر روز سر شوهره سر کوفت میزد'! و شوهر هم به خاطر عروس از خانه برادر مهربانش سرقت کرد!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
حقتونه زعیفه باشید.
الناز واقعی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
به 14/14
چند بار گفتم حواست باشه زعیفه نه
ضعیفه درسته
باید کلاس الف ب بری حتما یادت نره
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1398/08/24
داستان سرایی خوبیه برای مردم اختلاف طبقاتی بعد هم دزدی حالا مردم با این داستان دیگه چشم و هم چشمی نمیکنن یه برادر فقیر یه برادر ایونی و کارخونه دار اونم تو این خراب شده ایران که واسه راه اندازی یه کارگاه کوچیک زندگیتو باید بزاری پسر جوان کارخانه دار بگو وصل به حکومت بوده رانت و وام مثل داماد آقای وزیر شریعت مداری پول بیت الحال خورده اینجوری بهتره نگو جوان کارخانه دار چون کارخونه ای دیگه سر پا نیست تو ایران نابود شدن همه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج