۲ نکته نشریه بلژیکی درباره باخت ویلموتس به عراق
۹۲۹۱۴۰
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
۴۳۵۲
ضربه ناشی از باخت مقابل عراق و پذیرش دومین ناکامی پیاپی، 2 نکته بودند که در گزارش یک رسانه بلژیکی درباره مارک ویلموتس ذکر شد.

خبرگزاری فارس: روزنامه فرانسوی‌زبان «لوسوارق» بلژیک در گزارشی که از بازی روز گذشته تیم ملی ایران مقابل عراق، منتشرکرد به 2 نکته اشاره داشت.

*نکته یک:

لوسوارق در گزارش خود نوشت با باخت 2 بر یک از عراق، ضربه جدیدی به مارک ویلموتس و در نتیجه تیم ملی ایران وارد شده است.

این نشریه عنوان کرد:ایران که توسط مارک ویلموتس 2 بر یک مغلوب عراق شد، چهارمین بازی خود را در مرحله انتخابی از دست داد.در این بازی ابتدا علی مهند در دقیقه 11 گل نخست را زد.

اما نوراللهی در دقیقه 25 با گل مساوی آن را پاسخ داد.گروه تحت امر ویلموتس بعد از اخراج دقیقه 81 شجاعی، 10 نفره شد.در حالیکه علا عباس در دقیقه 2+90 گل برتری عراقی‌ها را زد.

*نکته دو:

لوسوارق در ادامه گزارش به نکته دیگری در ارتباط با ویلموتس اشاره کرد. این که مربی بلژیکی بازهم در مسیر ناکامی بعد از باخت مقابل بحرین قدم برداشته است.

این نشریه عنوان کرد: ویلموتس در این بازی از بازیکنانی ایرانی شاغل در بلژیک به طور گسترده استفاده کرد.امید ابراهیمی از تیم اویپن، در تمام طول زمان بازی حاضر بود.

میلاد محمدی از تیم خنت تا دقیقه 53 در زمین بود.بعد به جای او محمد نادری که بازیکن تحت قرارداد با کورتریک است اما اکنون به صورت قرضی در ایران فعالیت می‌کند، استفاده کرد.

حتی کاوه رضایی از شارلروا در دقیقه 90 به بازی آمد و تنها علی قلی زاده از شارلروا تنها لژیونر بود که در کل زمان بازی روی نیمکت نشست.با این حال ویلموتس و تیمش دومین بازی پیاپی را هم باختند.ایران 6 امتیازی ماند و بعد از عراق (10 امتیاز) و بحرین(8 امتیازی) تیم سوم گروهش شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج