«روباه کثیف» اعدام شد
۹۳۰۳۷۳
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴
۵۱۷۴۵
جوان ۲۶ ساله‌ای که هشت سال قبل، دختر بچه هفت ساله‌ای را در مسیر مدرسه ربوده و پس از آزار و اذیت شیطانی به طرز فجیعی کشته بود، سحرگاه روز گذشته در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد.

روزنامه خراسان: صبح بیست و سوم آذر ۱۳۸۹ شهروندان در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وجود جسد دختری در داخل زمین‌های کشاورزی حاشیه جاده مشهد- کلات خبر دادند. در پی دریافت این خبر، بلافاصله ماموران کلانتری خلق آباد مشهد برای بررسی موضوع به محل اعلام شده واقع در پشت پمپ بنزین عزیمت کردند. آنان با مشاهده جسد خون آلود داخل یک گودال در نزدیکی روستای حاشیه جاده، مراتب را به قاضی علی اکبر صفائیان (قاضی ویژه قتل عمد در زمان حادثه) اطلاع دادند.

با حضور مقام قضایی و تیم تشخیص هویت و کارآگاهان پلیس آگاهی در محل کشف جسد، بررسی‌های قضایی در این باره آغاز شد. جسد خون آلود مربوط به دختر ۷ ساله‌ای بود که با وارد آمدن ضرباتی با جسم سخت کشته شده بود. با توجه به این که احتمال می‌رفت مقتول از اهالی روستا باشد، تحقیقات ماموران برای شناسایی هویت مقتول آغاز شد تا این که دقایقی بعد خانواده مقتول شناسایی شدند. بررسی‌ها در این باره بیانگر آن بود که دختر ۷ ساله در بازگشت از مدرسه ربوده شده و به قتل رسیده است.

«روباه کثیف» اعدام شد

همچنین وجود آجر خون آلود در محل نشان می‌داد که مقتول با وارد آمدن ضرباتی با آجر به سرش کشته شده است. ماموران انتظامی که در حضور مقام قضایی و با راهنمایی وی، تحقیقات خود را ادامه می‌دادند با توجه به شکل رها شدن جسد در محل دریافتند که دختر یاد شده، مورد آزار و اذیت نیز قرار گرفته است که این موضوع را پزشکی قانونی هم تایید کرد.

این گزارش حاکی است، با جمع آوری دلایل و همچنین اثربرداری از محل کشف جسد، پلیس سرنخ‌هایی را کشف کرد که با انتقال جسد به پزشکی قانونی، پیگیری سرنخ‌های موجود در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت. با توجه به اهمیت موضوع، قاضی وقت شعبه ۸۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد دستور‌های ویژه‌ای را برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این جنایت صادر کرد و بررسی‌های گسترده پلیسی از سوی ماموران کلانتری خلق آباد و همچنین کارآگاهان پلیس آگاهی در این باره آغاز شد.

ماموران انتظامی کلانتری خلق آباد در ابتدای آغاز تحقیقات چند مظنون را دستگیر کردند، اما به دلیل نبود مدارک کافی برای اثبات اتهام، آزاد شدند؛ گرچه یکی از این افراد که ظن ماموران را برانگیخته بود همچنان تحت نظر قرار داشت تا مدارک کافی در این خصوص جمع آوری شود.

گزارش خراسان حاکی است، در حالی که بررسی‌های پلیسی به دستور مقام قضایی درباره این جنایت همچنان ادامه داشت، روز ۱۲ دی ماه سال ۱۳۸۹، جوان ۱۸ ساله‌ای که به عنوان یکی از مظنونان پرونده تحت تعقیب بود، به پاسگاه انتظامی باغستان در شهرستان فردوس رفت و گفت: چند وقت قبل در نزدیکی یکی از روستا‌های مشهد، دختر کوچکی را هل دادم که او به زمین خورد و مرد!

جوان ۱۸ ساله که دچار عذاب وجدان شدیدی شده بود، به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: از آن روز فراری بودم تا این که امروز به دلیل عذاب وجدان به پاسگاه آمدم. بنابر این گزارش، در پی اظهارات این جوان، ماموران انتظامی فردوس بلافاصله با پلیس آگاهی خراسان رضوی تماس گرفتند و موضوع را اطلاع دادند. با تایید اظهارات این جوان، وی به مشهد منتقل شد و با دستور قاضی صفائیان که هم اکنون ریاست شعبه ۱۱۸ دادگاه کیفری ۲ مشهد را به عهده دارد، در شعبه جنایی پلیس آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت.

وی ضمن اعتراف صریح به ارتکاب قتل گفت: آن روز آن دختر از مدرسه می‌آمد که من او را به زور به دنبال خودم کشیدم و داخل چاله‌ای که در همان نزدیکی بود، انداختم. وی همچنین ضمن اعتراف به اعمال خلاف منافی عفت، درباره چگونگی قتل دختر ۷ ساله به کارآگاهان گفت: من ترسیده بودم، به همین دلیل ابتدا او را با شیشه زدم و پس از آن با آجر و موزاییک به قتل رساندم و فرار کردم.

این گزارش حاکی است، در پی اعتراف‌های این جوان، مقام قضایی برای وی دستور بازداشت موقت صادر کرد و او را برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان آگاهی قرار داد.

گزارش ها حاکی است، با تکمیل مستندات و مدارک این پرونده جنایی، متهم به قتل که به خاطر فریب دختر خردسال و کشاندن او به زمین‌های کشاورزی به «روباه کثیف» معروف شده بود، صبح بیستم دی ماه سال ۸۹ و با صدور دستوری از سوی قاضی باتجربه ویژه قتل عمد و توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به محل ارتکاب جرم هدایت شد و به بازسازی این صحنه هولناک پرداخت.

این جوان ۱۸ ساله که مدعی بود دچار عذاب وجدان شده است در حضور مقام قضایی جزئیات جنایت وحشتناک خود را تشریح کرد و گفت: من شاگرد یک کارگاه تولیدی در همان منطقه بودم که با دیدن دختر بچه، دچار وسوسه‌های شیطانی شدم و منتظر بازگشت او از مدرسه ماندم! وقتی دختر بچه به آن محل رسید او را فریب دادم و به پشت جایگاه سوخت بردم که در آن جا به زور درون گودال انداختم و مورد آزار قرار دادم، ولی بعد از این ماجرا به شدت ترسیدم و با خودم فکر کردم که او مرا لو خواهد داد به همین دلیل با تکه سنگ و موزاییک به سرش کوبیدم تا این که جان سپرد.

متهم این پرونده جنایی ادامه داد: حدود ساعت ۱۲ بود که به سمت فردوس گریختم، اما همچنان از یادآوری صحنه مرگ آن دختربچه در عذاب بودم از سوی دیگر هم می‌دانستم راه گریزی ندارم و بالاخره دستگیر می‌شوم به همین دلیل به سمت پاسگاه باغستان رفتم و قصه‌ای را سرهم کردم. آن روز ماجرای آزار و اذیت دختربچه را پنهان کردم چرا که می‌ترسیدم آبرویم برود!

اما وقتی ماموران مرا به مشهد منتقل کردند، دیگر نمی‌توانستم حقیقت را مخفی کنم! آن روز که برای اولین بار مرا نزد قاضی صفائیان بردند، احساس کردم این جا آخر خط است و قاضی ریز و درشت این ماجرا را می‌داند به همین دلیل آن چه را از ابتدای ماجرا رخ داده بود، بازگو کردم!

بنابر گزارش اختصاصی خراسان، در پی اعترافات صریح «ج» به آزار و اذیت و قتل دختر بچه هفت ساله، این پرونده جنایی با صدور کیفرخواست از سوی قاضی ویژه قتل عمد در زمان وقوع حادثه، به شعبه سوم کیفری یک استان خراسان رضوی ارسال شد و این جوان ۱۸ ساله پای میز محاکمه نشست. قضات دادگاه کیفری با توجه به محتویات دقیق پرونده و نظریه پزشکی قانونی و همچنین اقاریر صریح متهم در دادسرا، رای به تحمل شلاق و قصاص نفس وی دادند.

این گزارش حاکی است، با اعتراض وکیل مدافع متهم به رای صادر شده، این پرونده جنایی، به دیوان عالی کشور ارجاع شد و در شعبه ۲۸ دیوان توسط قضات زبده قضایی مورد رسیدگی دقیق‌تر قرار گرفت، اما قضات دیوان عالی نیز با مطالعه محتویات و اوراق این پرونده جنایی که همه ظرافت‌های دقیق قضایی مورد توجه خاص در مراحل دادرسی قرار گرفته بود، رای صادرشده از سوی دادگاه کیفری یک را تایید کردند و بدین ترتیب، «روباه کثیف» با کابوس‌های وحشتناک اعدام به انتظار اجرای حکم نشست.

تا این که سرانجام با فراهم شدن مقدمات اجرای حکم در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، سحرگاه روز گذشته، متهم این پرونده جنایی که ۲۶ ساله بود با حضور قاضی زرگر (قاضی با تجربه اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب مشهد) و دیگر مسئولان ذی ربط، پای چوبه دار رفت و پس از طی تشریفات قانونی به دار مجازات آویخته شد تا شاید این مجازات قانونی و شرعی درس عبرتی باشد برای افراد شیطان صفتی که افکار پلید را در سر می‌پرورانند و به راه‌های گریز از مجازات می‌اندیشند!

برچسب ها:
انتشار یافته: 83
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1398/08/27
خب الحمدلله روباه کثیف به مجازات عمل ننگینش رسید.
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1398/08/27
خاک تو سرت اعدام حقته
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1398/08/27
نباید اعدام میکردن باید ذره ذره از بدنش میبریدن تا باعذاب بمیرد
United Arab Emirates
20:22 - 1398/08/27
بعضی از وکیل ها جهنم رو برا خودشون بخاطر پول میخرن . خودش اعتراف میکنه به دختر تجاوز کرده بعد کشته . حالا این وکیل میخواد با حقه بازی بخاطر پول قصاص رو که خدا حق دونسته عوض کنه .
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1398/08/27
یعی از سال ۸۹ تا دیروز به این جانی آب و غذا می دادن ؟
باید همون سال اعدامش می کردن
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1398/08/27
هم ایول و هم افسوس

جزای جرم مهمه و مهمتر از اون دلایل این نوع قتل ها که بنظر داره زیادتر میشه
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1398/08/27
یعنی چی چرا اعدام شد‌ بدبخت رقته خودشو معرفی کرده و گفته که اشتباه کرده و اینا حتی تخفیف حکم ندادن که تا اخر عمرش زندان باشه و اعدامش کردن این دیکه چه قانونیه.واقعا متاسفتم .اونوقت چ فرقی میکنه یکی بیاد خودشو معرفی کنه یا نکنه و فرار کنه برا خودش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
معرفی کردن خودش و اقرار به پشیمونی اون دخترو زنده نمیکنه دل خانوادش آروم نمیکنه اون کثافتی که انجام داده رو پاک نمیکنه
یه خوبی نمیتونه یه بدی رو پاک کنه
Iran, Islamic Republic of
20:27 - 1398/08/27
قتل در سال ۱۳۸۹ اجرای حکم ۱۳۹۸.
اونم اگه خودش اعتراف نمیکرد بیست سال دیگه هم پرونده نتیجه نمیگرفت.
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1398/08/27
به نظر من روباه کثیف مسئولین مملکتن


این جون هر کاری کرده به جرم خودش اعتراف کرده و به سزای عملش هم رسیده


اما مسئولین ما مردم رو گول میزنن و زیر بار عمل کثیفشون هم نمیرن
پاسخ ها
راننده تریلی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
درود
Iran, Islamic Republic of
20:36 - 1398/08/27
حکم بجایی بود
Iran, Islamic Republic of
20:36 - 1398/08/27
خدا لعنتت کنه چقدر از حیوان هم کثیفتری .حیف نیست اسم روباه روی این جنایتکار عوضی بذارید.
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1398/08/27
حقش بوده،باید زودتر اعدام میکردید
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1398/08/27
بدرک
گرگ کثیف.
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1398/08/27
ای تُف به قبر مرده و زنده ات... برو به درک اسفل السافلین
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1398/08/27
از جمعه شرایط روحی مناسبی نداریم شما هم وقت گیر آوردین این خبر تهوع آور رو زدین.
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1398/08/27
خداروشکرکه اعدامش کردن حروم راده کثیف
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1398/08/27
نه سال الکی نگه داشتند باید همون ماه اول دار میزدند
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1398/08/27
جوان18ساله که وسوسه شده!!!؟؟؟ ای خدااااااااااااااااااااا
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1398/08/27
سلام‌،با شنیدن این موضوع خیلی ناراحت شدم ،اخه اون بچه چه گناهی داشت ،اخه بیشرف بی ناموس بی همه چیز چقد حروم زاده بودی ،یعنی مردن این اون دختر رو زنده نکرد اون خانواده الان تا اخر عمرشون مردن ،دیگه خانواده دختر بمیرن بهتر از این زندگیه، اخه بیشرف اتیش به قبرت بباره یه دختر ۷ ساله چی میدونست بیشرف بی همه چیز
United Arab Emirates
21:12 - 1398/08/27
خدا لعنتش کنه به درک واصل شد.
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1398/08/27
2نکته داره اول اینکه جوان 18 ساله که با وجدان بوده و عذاب وجدان پیدا کرده چرا باید چنین کاری کند، ریشه اجتماعی دارد
دوم اینکه ماموران آگاهی نتوانستند دستگیر کنند و خود فرد تسلیم شده
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
یعنی بادیدن فیلم ها وشبکه های ماهواره ای نتونست خودش رو کنترل کنه.متن رو قشنگ بخونید گفته یکی از مظنونین بوده یعنی مدتی بعد خود به خود دستگیر میشد
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1398/08/27
کاش علاوه براین قاتل خواهر یامادرش رانیز
اعدام می نمودنداخه دختره بیچاره چه گناهی
کرده بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
الان خواهرش چ گناهی کرده؟؟؟؟؟ ب اون چه؟؟؟؟؟
النازواقعی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
خوندن بعضی کامنتها آدم را وادار به گریه کردن میکنه
آخه خواهر ومادر قاتل چرا اعدام میشدن؟؟؟
اونا چه جرمی مرتکب شده بودن که باید اعدام میشدن ؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1398/08/27
چه درس عبرتی؟؟؟؟!!!!! جوون ۱۸ ساله چقدر میتونه عاقل باشه ؟؟؟ یه لحظه اسیر هوسش میشه و یک اشتباه .... ولی ضمیر پاک انسانی ر خصوصا درسنین نوجوانی نمیشه ندید گرفت. اون با پای خودش رفته کلانتری. همه جای دنیا تخفیف میدن ولی اینجا تنها جای دنیاست که بجای کارشناسی و روانکاوی اعدام (قتل دولتی و قانونی) ر انتخاب کردن که اصلا هم جواب نداده
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
فکر میکنی برای چی 10 سال فاصله گذاشتن .همه جای دنیا جان ادم ها ارزشی نداره به خاطر همین همه جای دنیا هروز هزار هاهزار مورد مثل این پیش میاد و خانواده های قربانی حاضرن هر کاری کنن تا قاتل اعدام بشه اما افسوس افسوس که قانونی برای مجازات قاتل ندارن
النازواقعی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
به نظر شما باید آزادش میکردن ویا تخفیفی در حکمش در نظر میگرفتن؟؟؟
آیا این کار کثیف قابل بخشش و یا تخفیف بود؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
بخاطر قتلی که انجام داده قصاص شده
حق خونواده دختره بوده که قصاصش کنن
النازواقعی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
به نظر شما این وحشی لایق تخفیف بوده؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1398/08/27
حقش بود به قول رز جون گرگ نر بیشرف ،لعنت به اون شیری که خوردی حروم زاده
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1398/08/27
بلز هم مشهدخخخخ!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
مشهد مثل تهران شهر بزرگی هست که همه جور افراد باطرز فکر های مختلف رو داره،دلیل نمیشه چون مشهده همه ادما خوب باشن که
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1398/08/27
یعنی روحانی اعدام شد؟
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1398/08/27
خیلی اب و تاب دادید قاتل خودشو معرفی کرد و تمام
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1398/08/27
مشهد هم شورشو درآورده
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1398/08/27
خاک تو سرتون بعد از 9 سال تازه مجازات شده؟ نر کثیف.
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1398/08/27
خداوند این و امثال این را لعن کند
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1398/08/27
ریشه مشکل داره
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1398/08/27
خدا لعنتش کنه و خوبش کردن کثافت آشغالو بدرک واصل کردن بی شرف
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1398/08/27
گور به گور بشه ان شاءالله
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1398/08/27
هرکس چنین فساد و فحشا و جنایتی کرد ثابت شددولت حق ندارد داخل زندان نگهداری کندسریع اعدام آااااااعععععددددداااااممممم
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1398/08/27
هرکس چنین فساد و فحشا و جنایتی کرد ثابت شددولت حق ندارد داخل زندان نگهداری کندسریع اعدام آااااااعععععددددداااااممممم
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1398/08/27
اینکه قاتل بوده هیچ . مسئولین چرا ۹ سال یه نفر رو زیر تیغ نگه میدارن .
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1398/08/27
فقط باید گفت خدایا باخلق کردن این انسان به میبالیده این که در بعضی از مواقع از حیوان هم خیلی پستره خدا صبر بده به پدر ومادردخترک بیچاره خدا لعنت کنه قاتل خدایا کی این جامعه ما پاک میشه ازاین انسانهای شیطان صفت
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1398/08/27
به درک واصل شد.حقش بوده.فقط خدا به خانواده اون دختر بیچاره صبر ایوب بده...
United Arab Emirates
23:04 - 1398/08/27
نمیدانم مشهدواقعا"کقافتخانه‌ شده بادرشوببنیدتاتابلوی شهرتونصب کنید
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1398/08/27
برای سارقان واختلاسگران هم یک درس عبرتی بگذارید که بیشتر نشوند
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1398/08/27
خیلی از دستگاه قضایی وعوامل اجرای حکم تشکر می کنم که این روباه کثیف رابه سزای اعمالش رساندند تا درس عبرتی برای دیگران باشد
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1398/08/27
الهی هیچ وقت روحت رنگ ارامش نگیره
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1398/08/27
اعدام برای این حیوون کم است
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1398/08/27
باز هم مشهد مقدس!
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
چه ربطی داره؟؟؟؟!!!!!!! امامش مقدسه ،مگه همه مردمش هم مقدسن؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1398/08/27
خدالعنتش کنه
Iran, Islamic Republic of
23:28 - 1398/08/27
تف به ذاتت خیلی پستی بیشرف، حقته مثل سگ اعدامت کنن.
United Arab Emirates
23:32 - 1398/08/27
دستت درد نکنه
Iran, Islamic Republic of
00:02 - 1398/08/28
لحظه ای خودمو جای اون بچه فرض کردم
واقعا وحشتناکه، انسانها چقدر میتونن مظلوم و ظالم باشن!
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1398/08/28
بیشرف جانی تف به ذات کثیفت فاسد
کثافت چطور دلت اومد یه بچه بیگناه را به خاطر هوس شیطانیت به قتل برسونی بیشرف
کثافت مگه اون بچه وسیله تخلیه بیشرفی مثل تو بود اشغال خدا را شکر اعدام شد ویه منبع فساد محو شد از رو زمین
Germany
00:21 - 1398/08/28
خدا لعنت کنه این کفتار کثیف را
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1398/08/28
اون ته خبر جالب هست ..... تا درس عبرتی باشد برای دیگر...... پس خودمون قبول داریم که از این موجودات بازم هست .... ولی چرا با این همه اعدام ... شلاق ... کتک درس عبرت نشده .... ؟؟؟؟؟ همه به این خاطره که مسئولان مربوطه فقط دنبال مجرم هستن ... و اصلا کاری برای خود جرم نمی کنن ....⚫⚪
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
کی گفته که جلوشون گرفته نشده.اینا که نمیان اعلام کنن فردی اعتراف کرده که از انجام قتل پشیمون شده یا از انجام تجاوز به عنف پشیمون شده.
Germany
00:48 - 1398/08/28
خدا لعنت کند همچنین انسهای باید نابود بشود باید انداخت در مخزن اسید
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1398/08/28
بیچاره!
کاش خانواده مقتول رضایت میدادن!
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1398/08/28
برد به جهندم فاسدجانی.
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1398/08/28
چه کلمه های تهوع آوری استفاده میکنید ،، روباه روباهه ، انسانم انسان ..
Iran, Islamic Republic of
01:49 - 1398/08/28
خوبش کردن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
لیلا؟
Iran, Islamic Republic of
05:22 - 1398/08/28
تف برذاتت بی معرفت بی مرام بی شرف
نامرد بعضی مواقع بعضی مردها ازمردانگی فقط وفقط نربودنش ودارن ولی تو نر هم نیستی
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1398/08/28
یجا گفتین پسره 18سالشه اخرش گفتین26 سالشه.
خدالعنت کنه کسانی رو که به کودکان و بچه های مردم تعرض میکنن. این افراد رو باید از آلت تناسلی شون دار بزنن تا برای دیگران عبرت بشه. لعنتیا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
لابد لیسانسم داری با این مخت.هشت سال قبل ک تجاوز صورت گرفته مرتیکه 18 ساله بوده و الان ک اعدامش کردن 26 ساله میشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
خب بین زمان ارتکاب جرم تا زمان اعدامش سالها فاصله بوده دیگه
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1398/08/28
خدا لعنتش کند ...باتمام اوباش ورزایل .
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1398/08/28
خیلی وحشتناکه..اخه چی میشه که پدر ومادرها نباید خودشون رفت وامد بچه ها رو موقع رفتن به مدرسه وبرگشت کنترل نکنن...چی واجبتر از امنیت بچه هست حتی برای چند قدم حتی چند قدم...تصور کنید این بچه چه رنجی رو دیده وتحمل کرده..واقعا در درجه اول کار پدر ومادر ایراد داره،دختر بچه رو تنهایی مدرسه فرستادن وبرگشتن...خدا این ادم رو نبخشه که جون یک فرشته کوچولو رو چنان وقیح گرفته
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1398/08/28
خدا راشکر یه فاسد ازروزمین محوشد
بیشرف کثافت
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1398/08/28
حتما درس عبرت میشه و این اولین بار هستش که درست عبرت میکنن برای بقیه و اخرین بار هم خاهد بود
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1398/08/28
تا ابد در عذاب باشی الهی
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1398/08/28
فضای مجازی و فیلمهای مستهجن و.... اینهامقصرنیستن ؟ لعنت به اونهایی که زمینه های فساد رو ترویج میکنند که باید شاهد وقایع زشتی ازین نوع باشیم
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1398/08/29
نرینه ها عامل اکثر جنایات هستن ...برا فرو نشاندن هوای نفسانیشون هر غلطی می کنن
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1399/01/13
هشت سال چرا این رذل زنده موند همون روزهای اول باید اعدام میشد هشت سال خانواده مقتول زجر کشیدند
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1399/01/13
چرا اینقدر می نویسی توی یک خط هم می توانستی اصل ماجرا را بگو یی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج