پیروانی: جای ویلموتس بودم، با فدراسیون کار نمی‌کردم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۳۴۵۱۵
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۴
۳۲۴۶
کارشناس فوتبال ایران می‌گوید به علت نبود نظم و انضباط، پول و برنامه‌ریزی مناسب با فدراسیون فوتبال همکاری نمی‌کرد.

خبرگزاری ایسنا: غلامحسین پیروانی در گفت‌وگویی درباره خدشه‌دار شدن رابطه فدراسیون فدراسیون فوتبال و مارک ویلموتس به علت اظهارات سرمربی بلژیکی مبنی بر اینکه فدراسیون فوتبال با نقض قرارداد وضعیت غیرقابل تحملی را برای او و دستیارانش به وجود آورده است، گفت: کدام مربی بدون دریافت مبلغی در پنج، شش ماه گذشته حاضر به کار کردن می‌شود؟ وقتی نظم و انضباط در مجموعه مدیریتی ما وجود ندارد، نتیجه‌اش اتفاقاتی می‌شود که شاهد آن هستیم.

او در پاسخ به این سوال که چه اتفاقاتی در فدراسیون فوتبال رخ می‌دهد که با مربی جدید تیم ملی بعد از شش ماه به مشکل می‌خورد و قادر به مدیریت یک مربی نیست، یادآور شد: هیچی سرجای خودش نیست. در ابتدای کار با ویلموتس باید با نظم و انضباط پیش می‌رفتند و اتفاقاتی مانند پرداختن نشدن حقوق و نبود بازی تدارکاتی رخ نمی‌داد. اگر پول او را در موعد مقرر می‌دادند، ویلموتس هم کارش را می‌کرد.

پیروانی: جای ویلموتس بودم، با فدراسیون کار نمی‌کردم

پیشکسوت فوتبال ایران با بیان اینکه خرده‌ای به ویلموتس وارد نیست، افزود: ویلموتس یک مربی حرفه‌ای است و قطعا مطابق قرارداد عمل می‌کند اما من از قراردادش خبر ندارم و نمی‌دانم چه مفادی در قراردادش وجود دارد که او این طور عمل کرده است.

پیروانی در پاسخ به این سوال که اگر جای ویلموتس بود با فدراسیون همکاری می‌کرد، گفت: من هم همان کاری را می‌کنم که ویلموتس انجام داده است و با فدراسیون کار نمی‌کردم. هیچ مربی‌ای حاضر نمی‌شود بدون دستمزد کار کند. مگر اینکه یک مربی ایرانی باشد و به خاطر عشق به کشورش پای کار بماند.

سرمربی سابق تیم ملی امید با بیان اینکه در جریان مفاد قرارداد فدراسیون فوتبال و ویلموتس نیست، اظهار کرد: فکر می‌کنم قرارداد خوبی با ویلموتس بسته نشده است و نتوانستیم از دوره همکاری با کی‌روش درس بگیریم و قراردادها به گونه‌ای است که مربی به راحتی می‌تواند به سود خود بهره‌برداری کند.

پیروانی خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم موج مثبتی راه بیندازیم و مشکلات مختلف مانند تدارکات مناسب و فراهم شدن بازی دوستانه حل شود، می‌توانیم در چهار بازی آینده نتایج خوبی را به دست بیاوریم.

این کارشناس فوتبال با بیان اینکه تیم ملی در انتخابی جام جهانی چوب برنامه‌ریزی نامناسب فدراسیون فوتبال را خورده است، گفت: وقتی نتوانیم بازی دوستانه انجام دهیم، در مسابقات رسمی هم نتایج خوبی به دست نمی‌آوریم. باید در ماه‌های آینده بازی‌های خوبی انجام دهیم. باید دید ژاپن و کره‌جنوبی با چه تیم‌هایی بازی می‌کنند. وقتی به این تیم شخصیت نمی‌دهند، نتیجه هم نمی‌گیرد.

پیروانی با تاکید بر اینکه بزرگ‌ترین اشتباهات در انتخابی جام جهانی توسط فدراسیون فوتبال رخ داده است، گفت: ما نظم و انضباط نداریم ولی خواستار نظم و انضباط مربی هستیم. باید یک سوزن به خودمان بزنیم و یک جوال‌دوز به دیگران. وقتی به مربی پول ندهند او هم با جان و دل کار نمی‌کند. در نتیجه در برابر عراق بدترین بازی تاریخ را انجام دادیم. در نیمه دوم یک موقعیت هم نداشتیم.

وی ادامه داد: اگر برنامه‌ریزی این تیم درست بود، افت نمی‌کرد. ما خوب کشت نکردیم که بتوانیم خوب هم درو کنیم.

وی در واکنش به اینکه فدراسیون در صدد آوردن برانکو به ایران است، گفت: تغییر مربی راه‌حل ما نیست. ما در دوران همکاری با کی‌روش هم چندین بار شکست خوردیم. در جام ملت‌ها هم نتایج خوبی را کسب نکردیم اما مربی عوض نشد.

سرمربی سابق تیم ملی امید گفت: برانکو خیلی سیاست مدارانه رفتار می‌کند اما در مواقع حساس جا خالی می‌دهد. او پرسپولیس را ناگهان رها کرد. او نمی‌تواند در تیم ملی شق‌القمر کند چرا که مشکل از مدیریت است نه کادر فنی. وقتی پول و برنامه‌ریزی نباشد کسی به این تیم کمک نمی‌کند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
کالابرد_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر عارفی - فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
استیل رگال_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر