نظر شکوری‌راد درباره مشارکت مردم در انتخابات
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۳۷۷۴۷
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳
۳۵۸۵
دبیرکل حزب اتحاد ملت با تاکید بر اینکه تحریم انتخابات موجه نیست و ما هیچ‌گاه و هیچ وقت بحث تحریم انتخابات را مطرح نکردیم، گفت: حاکمیت باید خودش را با مردم هماهنگ کند نه اینکه آنان را به هر سمتی که می‌خواهد بکشد.

خبرگزاری ایلنا: دبیرکل حزب اتحاد ملت با تاکید بر اینکه تحریم انتخابات موجه نیست و ما هیچ‌گاه و هیچ وقت بحث تحریم انتخابات را مطرح نکردیم، گفت: حاکمیت باید خودش را با مردم هماهنگ کند نه اینکه آنان را به هر سمتی که می‌خواهد بکشد.

علی شکوری‌راد درباره این‌که نمایندگان مجلس شورای اسلامی عنوان می‌کنند نهادها و اهرم‌هایی از بیرون باعث شده‌اند که دیگر مجلس در رأس امور نباشد و نمود عینی این گفته‌ها در تصمیم‌گیری وکلای ملت به چشم می‌خورد؛ چه باید کرد که طبق قانون اساسی مجلس در رأس امور باشد، گفت: ساز و کار حکومت‌داری در کشور ما از چارچوب قانون اساسی خارج شده است، توزیع قدرت بین نهادها متناسب با جایگاه قانونی که دارند نیست و باید گفت قدرت از مجلس گرفته شده است.

دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی با بیان این‌که مجلس باید به جایگاه خودش بازگردد، اظهار کرد: انسان‌ها با یکدیگر متفاوت هستند ما نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم همه جسور و شجاع باشند و بتوانند مقابل افراطیون ایستادگی کنند.

وی افزود: بعضی از این آدم‌ها بسیار خوب، توانمند و کارآمد هستند اما ممکن است آن وجهه سیاسی لازم را برای مقاومت در برابر فشارها نداشته باشند و می‌آیند این موضوع را هم صادقانه بیان می‌کنند؛ معتقدم نماینده واقعی کسی است که حق خود را استیفا کند.

شکوری‌راد درباره این‌که سال ۹۴ یک شور و نشاط اجتماعی برای برگزاری انتخابات وجود داشت اما به دلیل عملکرد مجلس دهم که برخی آن را به عملکرد اصلاح‌طلبان نسبت می‌دهند این نشاط کم شده است، گفت: بشخصه عملکرد فراکسیون امید را متوسط ارزیابی می‌کنم.

وی ادامه داد: بخشی از این متوسط بودن به این بازمی‌گردد که فراکسیون امید اکثریت مجلس را به دست نیاورد و در شرایط خاصی قرار گرفت.

دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران در خصوص این‌که افکار عمومی مطرح می‌کند شاید استقبال از انتخابات مجلس شورای اسلامی مانند سال ۹۴ نباشد، بیان کرد: مردم طبیعتا نگاه می‌کنند به خروجی کار و آن چه قابل رؤیت است چیست، آنان خروجی کار را ضعیف مشاهده می‌کنند.

وی تاکید کرد: مردم باید نتیجه رأی‌ دادن را سر سفره‌شان ببیند اما آن را مشاهده نکردند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: به نظر می‌رسد اراده‌ای که از سوی مردم شکل می‌گیرد برای شرکت در انتخابات توسط نهادهای قدرت به یغما می‌رود و باز نمی‌گردد ما باید به مردم ثابت کنیم که اگر رأی می‌دهند قطعا در سرنوشت‌شان موثر است نه این که رأی‌شان دیده نشود و تاثیری نداشته باشد.

وی با اشاره به تجمع اقتدار و امنیت که پس از حوادث اخیر برگزار شد، گفت: در میدان انقلاب رسماً پلاکارد نفی انتخابات بالا برده شد و این نشان‌دهنده این است که کانون‌هایی در کشور همین اثربخشی نصف و نیمه‌ای که وجود دارد را برنمی‌تابند، آنان انتخابات را از محتوا خالی کرده‌اند و همین را هم برنمی‌تابند.

شکوری‌راد خاطرنشان کرد: مشخص است مردم هنگامی که مشاهده می‌کنند رأی‌شان بلااثر است طبیعتا این سوالات را از خودشان می‌پرسند که چرا به چه دلیل و به چه کسی رأی دهند و اعتقادم بر این است که حاکمیت باید به این سوالات پاسخ دهد.

وی درباره این‌که چه باید کرد که سرمایه‌های اجتماعی بازگردد، گفت: تحریم انتخابات موجه نیست، ما هیچ‌گاه و هیچ وقت بحث تحریم انتخابات را مطرح نکردیم.

شکوری‌راد با اشاره به قانون اساسی و اصول مربوط به حق مردم در انتخابات بیان کرد: قانون اساسی ظرفیت‌هایی مانند برگزاری چهار نوع انتخابات و یک همه پرسی دارد و اجازه می‌دهد مردم بیایند و با دادن رأی در تعیین سرنوشت‌شان مشارکت داشته باشد.

دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی یادآور شد: اصل ۶ قانون اساسی گفته است که اداره جمهوری اسلامی با رأی مردم است، بنابراین همه چیز فرع بر رأی مردم است.

وی ادامه داد: سخنان حضرت امام که اخیرا با اعضای مجلس خبرگان پخش شد نشان دهنده دید امام به جایگاه مردم و حق رأی آنان است، حاکمیت باید خودش را با مردم هماهنگ کند نه اینکه آنان را به هر سمتی که می‌خواهد بکشد.

انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1398/09/19
اقای شکوری بالاخره چجوری باید بگیم دیگه خسته شدیم ...نه نانی در سفره داریم نه سایه بانی بر سر
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1398/09/19
حتمابعدانتخابات فعلی سرسفره هایمان زرشک پلوبامرغ وخورشت فسنجان خواهیم دید؟!!!!
شکوری جان،آنهاکه فهم وشعورملت راخیلی بدارزیابی میکنند،عاقبت خوشی برای کشور رقم نزده ونمی زننند،قصه شب راروزتعریف نکن!!!
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1398/09/19
خیلی نظریات مهمی بود ، ما هم خیلی به نظریات امثال این جناب شکوری راد که از نظر رفتار سیاسی شباهت بی پایانی به علیرضا محجوب داره ، داشتیم ، اون بابا هم دویست ساله داره برای بهبود وضع کارگران هی کار میکنه ، هی کار ومیکنه و. هی ک ا ر م ی ک ن ه . منکه سکته کردم و مردم از دست شما کارکنان و مفسرین و .....سیاسی ! ولی شما ها با تمام قدرت ادامه بدید به کار کردن و .... .
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1398/09/19
یه کلام بیکارم زن وبچه دارم محتاج نون شب واینم شرایط مرگباری که برای مردم درست کردین وفقط وفقط دروغ از مسعولین می شنویم پس ...
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1398/09/19
نظر شکوری راد در مورد فتنه مجلس ششم چیست؟
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1398/09/19
رای به کی بدیم که جیبمونو نزنه
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1398/09/19
مردم ایندفه میان آدم انتخاب میکنند البته اگه خودمون آدم شده باشیم وگرنه همون آش وهمون کاسه هست البته با اجازه مدیر برترینها اگه بهش برنخوره
Iran, Islamic Republic of
01:45 - 1398/09/22
دروغ نگفته باشم دوره اول ودوم مجلس مردمی ومقتدر بودودوره های۸_۱۰مجلس بخصوص دهم ناکارامدومضروافرادفرصدطلب وهیچ امیدی مردم نه به مجلس بلکه به کل حاکمیت ندارند.مردم دراین جامعه فراموش وازکوچکترین های انواع حقوق های خودکاملا محروم هستند.مردم ازاصل حاکمیت بیزارند اگه سری به کوچه بازاربزنیدازمردم جز ناسزا به کل سیستم چیزدیگری نمیشنوید.بااین اوصاف بحث رای دادن مردم منتفی است .البته نمیدانم این بارباچه وعده وعیدهای دروغین بازارانتخابات گرم میشود.وازتعصب ایرانی چگونه سوء استفاده میشود؟الله واعلم!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تنورستان_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر صالحی_فوتر