دردسر بزرگ برای باشگاه پرسپولیس
۹۳۷۸۵۵
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
۹۰۹۴
پرسپولیس با دردسری بزرگ مواجه شده است که این باشگاه را وارد یک چالش جدید می‌کند.

خبرگزاری تسنیم: شرکت برهان مبین بابت شکایتی که در سال 94 از باشگاه پرسپولیس بابت انتقال بلیت فروشی انجام داده بود از دادگاه حکم گرفت تا این این باشگاه با دردسر جدیدی مواجه شود.

مطابق قراردادی که در تاریخ مرداد سال 94 امضا شده، حق بلیت فروش بلیت الکترنیکی به مدت 11 سال به طور انحصاری از تاریخ عقد قرارداد با فدراسیون و سازمان لیگ به نمایندگی از سوی باشگاه‌ها، به این شرکت واگذار شده بود. در این بین باشگاه پرسپولیس اقدام به انتقال بلیت فروشی به اشخاص ثالث کرد. با توجه به همین قضیه شرکت برهان مبین از باشگاه پرسپولیس کرد شکایت و علیه این باشگاه نیز حکم گرفته است.

بر همین اساس قاضی پرونده نسبت به ابطال آن بخش از قراداد منعقده بین پرسپولیس و استقلال با شرکت ایرانسل که موید انتقال فروش بلیت الکترنیکی بوده است، اقدام کرده و حکم به اعتبار قرارداد سال 94 شرکت برهان مبین با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ داده است. این بدان معناست که باشگاه پرسپولیس در این 4 سال در انتقال بلیت فروشی با شرکت مربوطه در واقع تخلف کرده است.

در حکمی که علیه باشگاه پرسپولیس صادر شده، آمده که این باشگاه به مدت 7 روز وقت دارد تا در موارد مربوطه اقدام کند. اول اینکه بلیت فروشی را به شرکت برهان مبین برگردانده و تجهیزات این شرکت که پیش از این در ورزشگاه آزادی نصب بود را به سر جای خود برگرداند. خسارت وارده به تجهیزات نامبرده از سوی باشگاه پرسپولیس نیز باید به این شرکت پرداخت شود.

همچنین 35 درصد سهم این شرکت از بلیت فروشی که از تاریخ شهریور سال 96 به بعد توسط این باشگاه انجام شده نیز باید به شرکت برهان مبین پرداخت شود. (در این تاریخ باشگاه پرسپولیس از فروش بلیت توسط شرکت برهان مبین ممانعت کرده است.)

عجیب‌تر اینکه مدیریت پیشین باشگاه پرسپولیس بلیت فروشی این باشگاه را در اواخر فصل به شرکت ریحان فیلم واگذار کرد و در ازای آن 7 میلیارد به این باشگاه رسید اما با شروع فصل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بلیت فروشی دیدار‌های سرخابی‌ها را بر عهده گرفت. با توجه به همین مسئله شرکت ریحان فیلم نیز از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد.

هم اکنون مدیریت وقت باشگاه پرسپولیس با پرونده‌های شکایت عجیبی که از این باشگاه بابت بلیت فروشی شده، مواجه است که نشان می‌دهد در آینده نه تنها کمترین سود را از بلیت فروشی خواهد برد بلکه باید کلی خسارت به شرکت‌ها بپردازد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1398/09/19
بابا وزیر درستش میکنه لنگیها ناراحت نباشید
پاسخ ها
f m
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
چستقلالیا ۶تایی خفه
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1398/09/19
اینهم سندی دیگربربطلان مکتب گاوداری عبده،بابااین مکتب ازاولش هم تقلبی بوده وهست
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1398/09/19
خداوکیل پرسپولیس رو باهزار مشکل تحویل انصاری فر داد و رفت
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1398/09/19
کیسه کش این مشکل خودتون هم هست
پاسخ ها
چُس توقهرمانی لجن پولیس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
اگربگن پوست کلفترین حیوانات دنیارانام ببرید،بیرشک هواداران لُنگ درصدرن، تمام.
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1398/09/19
هواداران تیم لاشخوران کیسه کش بهتره وقت و فکرشون رو صرف باشگاه فاسد و درب و داغون خودشون کنند کیسه کش حیا کن سرورتو رها کن
تاج کبیرآسیا چهارفینال آسیا دوقهرمانی⭐⭐
Iran, Islamic Republic of
06:47 - 1398/09/21
باشگاه فاسد ‌ک لنگه.‌تاسیس کنندش علی عبدع قاتل بود.‌جعل و تبانی ها و دزدی ها و هدایتی ها و فسادها و اوردوز و ترامادول و و و ...، وزیر هست نگران نباشید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج