تور تصویری: جاذبه های مخفی میلان
۹۴۳۲۶
۰۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۲
۱۲۰۸۱
در این تور تصویری می توانید جاذبه های نوینی از میلان را ببینید که شاید تاکنون آنها را در قاب تصویر ندیده اید.
 
 
 

برترین ها: در این تور تصویری می توانید جاذبه های نوینی از میلان را ببینید که شاید تاکنون آنها را در قاب تصویر ندیده اید.

1.    بسیاری از شهروندان میلان آخر هفته ها در کنار رودخانه Como دور هم جمع می شوند. اما از همه زیباتر بخش بلاجیو است که البته تفریح در آنجا از همه هم گران تر است. در آنجا قایق هایی وجود دارند که برای گردشگران تور تفریحی می گذارند و می توان سوار بر آنها از چشم‌اندازهای زیبای اطراف لذت برد. اما بهترین روش برای لذت بردن از مناظر، استفاده از قایق های مسافربری گروهی است.2.    یک از جنتلمن های میلانی که تیپ و ظاهر او چندان معمولی به نظر نمی رسد. اما شیک و متفاوت است.3.    کافه Basso در میلان پاتوق افرادی است که می خواهند پس از کار خستگی در کنند و در فضایی آرام با نوشیدن قهوه و تماشای افراد دیگر خستگی خود را بیرون کنند.

4.    در میلان هرچه قدر دلتان می خواهد خرید کند اما از تماشای معماری گوتیک ساختمان های قدیمی و کلیساها غافل نشوید.6.    کافه تریا مسقف La Rinascente یکی از زیباترین و محبوب ترین کافه های میلان است.

7.    رودخانه Ticino کانال های متعددی دارد که چشم انداز بسیار زیبایی در شهر ساخته اند. جالب است بدانید، لئوناردو داوینچی بخشی از طراحی این کانال را انجام داده است. اما بخش بزرگی از آن پس از جنگ جهانی دوم پوشیده شد. بخش باقی مانده از این طرح در نزدیکی Navigli است. در این منطقه رستوران ها و کافه های متعددی قرار دارند. همچنین، بهترین جمعه بازارهای شهر در این بخش هستند.


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج