زیدان: از وضعیت بارسلونا سوء استفاده نمی‌کنیم
۹۵۸۰۶۲
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۵
۳۰۳۶
زین‌الدین زیدان به جای توجه به حواشی به وجود آمده برای رقیب دیرینه به بازی پیش‌روی تیم خودش می‌اندیشد.

خبرگزاری تسنیم: زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل رئال سوسیداد در مرحله یک‌چهارم‌نهایی رقابت‌های جام حذفی اسپانیا از یک فینال بزرگ سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در این باره اظهار داشت: این یک فینال است، نه بازی یک چهارم نهایی. باید متمرکز باشیم و از ابتدا در جریان مسابقه قرار بگیریم. این بازی تک حذفی است و آنها نمی خواهند فرصتی از دست بدهند. مقابل تیمی فوق‌العاده قرار خواهیم گرفت که فوتبال خیلی خوبی ارائه می‌کند و برای نمایشی خوب به میدان خواهد رفت. خوب و خوشحالیم اما فصل طولانی است. هنوز چیزی نبرده‌ایم و باید همین‌طور ادامه دهیم. وقتی قهرمان شوید، می‌توانید خوشحال باشید اما ما هنوز چیزی نبرده‌ایم. تنها روی این مسابقه تمرکز می‌کنم.

او درباره آمادگی جسمانی خوب تیمش افزود: تیم از لحاظ فیزیکی خیلی خوب کار می‌کند و این به خاطر تلاش ماست. هر 3 روز یک بار به میدان می‌رویم. باید نشان دهیم خوب هستیم و بیشتر می‌خواهیم.

زیدان درباره مدیریت رختکن رئال مادرید تصریح کرد: باید به هرآنچه می‌گویم، عمل کنم. 25 بازیکن بسیار خوب دارم و می‌خواهم همگی بازی کرده و چیزهایی به تیم اضافه کنند. گاهی اوقات باید آنها تا پایان فصل حس کنند، مهم هستند. این فلسفه من است چون بازی‌های زیادی در پیش داریم. بازی با تعداد محدودی بازیکن ممکن نیست چون آنها باید برای تیم ملی کشورشان هم بازی کنند. شاید از لحاظ جسمانی بتوانند تحمل کنند اما از لحاظ ذهنی خسته می‌شوند.

سرمربی سفیدها درباره روند ریکاوری ازار اضافه کرد: خواهید دید که به این بازی دعوت می‌شود یا نه. خوشحالیم که او را برای مدتی طولانی در اختیار خواهیم داشت. مصدومیت بدی داشت و حالا کم کم بهتر می‌شود.

زیدان از وینیسیوس جونیور با این جملات تمجید کرد: برای همه بازیکنانم خوشحالم. وینیسیوس جوان و با کیفیت است و باید سخت کار کند. برای او خوشحالم . حتی اگر بازیکنی دعوت نشود از اعتماد من برخوردار است. این مساله در مورد تمام بازیکنان تیم صدق می‌کند اما فقط 11 نفر می‌توانند از ابتدا به میدان بروند. بازیکنان مصدوم و کسانی که دعوت نمی‌شوند، نگرانم می‌کنند.بازیکنان هستند که پیروز می‌شوند و اوضاع را تغییر می‌دهند.در نیمه اول دربی مادرید اوضاع آن‌طور که می‌خواستیم، پیش نرفت. هر بار که به دردسر می‌افتیم،سعی می‌کنیم مشکل را حل کنیم.

زیزو درباره واران گفت: واران هر روز و هر فصل بهتر می‌شود. وقتی به رئال مادرید آمد، تحت فشار نبود و حالا می‌توانید ببینید بازیکن مهمی شده است. عملکرد واران مرا شگفت‌زده کرده است.سعی می‌کنم به یوویچکمک کنم تا در تیم احساس راحتی کند. 5 ماه از حضور او در تیم می‌گذرد و شاید کمی برایش سخت باشد اما در فرایند هماهنگی با شرایط جدید، طبیعی است که چنین اتفاقی برایش رخ دهد.

او باید صبور باشد و سخت و سخت‌تر تلاش کند.والورده موظف است در همه زمینه‌ها بهتر شود. او خیلی جوان است و جایگاه خوبی در رئال مادرید دارد. فده باید مثل همه بازیکنان در ادامه دوران حرفه ای خودش بهتر شود. والورده خیلی خوب است و خوشحالیم که او را در اختیار داریم.اودگارد را دوست دارم اما به آینده فکر نمی‌کنم. او بازیکن ماست و از عملکردش برای رئال سوسیداد راضی هستیم. فردا مارتین در تیم رقیب خواهد بود و سعی دارد برای سوسیداد خوب کار کند. باید به بازی خودمان فکر کنیم.

زیدان در پایان درباره بحران اخیر بارسلونا افزود: در مورد وضعیت تیم‌های دیگر حرفی نخواهم زد. آنها تا پایان فصل رقابت خواهند کرد. تیم‌های خوب همیشه خوب هستند. نمی‌خواهیم از مسائل به وجود آمده درون باشگاه بارسلونا سوء استفاده کنیم چون آنها هیچ نقطه ضعفی ندارند. بارسایی‌ها یک تیم رقابتی هستند و از حالا تا پایان فصل خوب کار خواهند کرد. حتی یک دقیقه هم به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

به اندازه کافی در مورد تیم خودمان صحبت کردم. اینجا نیستم که نظرم را در مورد حرکات دیگران بیان کنم. هرکس کار خود را انجام می‌دهد. هر چیزی ممکن است در فوتبال رخ دهد چون بازیکنان وقتی تعویض می‌شوند، خوشحال نخواهند بود اما چنین شرایطی طبیعی است. باید منصفانه نگاه کنید.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج