وزارت نفت با سیلی صورتش را سرخ نگه‌می‌دارد
۹۶۲۳۴۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۷
۸۱۵۶ 
وزیر نفت با بیان اینکه همه بدانند که وزارت نفت با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارد، گفت: همه دارایی وزارت نفت ۱۴.۵ درصد درآمد صادراتی نفت است که تقریبا به عدد بسیار کمی رسیده است.

ایسنا: وزیر نفت با بیان اینکه همه بدانند که وزارت نفت با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارد، گفت: همه دارایی وزارت نفت ۱۴.۵ درصد درآمد صادراتی نفت است که تقریبا به عدد بسیار کمی رسیده است.

بیژن زنگنه در جلسه گزارش سیلاب خوزستان که روز ۲۹ بهمن‌ماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: همیشه از مسوولان خواسته ام در حوادث سخت به شکلی رفتار کنند که مردم باور کنند، مسوولان در روزهای سختی پشتیبان آن ها هستند.

وزارت نفت با سیلی صورتش را سرخ نگه‌می‌دارد

وی با بیان اینکه مردم خوزستان جزیی از خانواده نفت هستند، افزود: همه بدانند که وزارت نفت با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارد اما همیشه همه حملات متوجه وزارت نفت است. همه دارایی وزارت نفت ۱۴.۵ درصد درآمد صادراتی نفت است که تقریبا به عدد بسیار کمی رسیده است.

وزیر نفت با اشاره به کمک وزارت نفت برای بازسازی مناطق سیل زده خوزستان، تصریح کرد: بسیاری از پروژه های تولید را تعطیل کردیم زیرا پول نداریم که خرج کنیم. همچنین بسیاری از پروژه های جنبی را خیلی وقت است که تعطیل کرده ایم اما برای سیل چاره ای جزء کمک کردن به مردم نبود.

زنگنه با بیان اینکه سال ها است برنامه هایی در بحث کمک های اجتماعی و بهبود روابط اجتماعی توسط وزارت نفت در حال اجرا شدن است، عنوان کرد: آموزش و بهداشت اولویت اصلی وزارت نفت برای کمک است. در این زمینه اگر بخواهیم نگاه قشری داشته باشیم، زنان و کودکان در اولویت هستند. این کمک ها باید مستمر باشد تا در سال های زیادی شاهد آثار مفید این کمک ها باشیم.

وی ادامه داد: برای سوسنگرد یک مرکز فنی و حرفه ای زیر نظر وزارت آموزش و پرورش در کلاس بین المللی برای آموزش پرسنل فنی ایجاد خواهد شد. با پیگیری های انجام گرفته امیدواریم این کار از سال آینده آغاز شود. مانند این مرکز در جاسک و عسلویه نیز احداث خواهد شد.

وزیر نفت با بیان اینکه اکنون در دنیا و ایران دیگر گرفتن مدرک ارزش ندارد، گفت: مدرک اهمیت ندارد و کارایی و توانمندی افراد دارای اهمیت است.

زنگنه با اشاره به مشکلاتی که بخاطر آتش سوزی های پتروشیمی در خوزستان رخ می دهد، گفت: پایه و اساس مرکز آموزش آتش نشانی نفت کشور در مناطق نفتخیز است‌ و در این زمینه اقدامات خوب دیگری را پیگیری خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین مساله در بحران ها، فرمانده ای است که حرفه او فرماندهی باشد. اینکه وزیر هستم‌ دلیل بر آن نیست که بتوانم فرماندهی بحران را انجام دهم. فرمانده بحران، حرفه است و با جایگاه فرد مشخص نمی شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1398/11/30
وزیر نفت باید برکنار و محاکمه شود.
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1398/11/30
مدرک مهم نیست چرا فرزندان مسئولین وآقازادها همگی در فرنگ درس میخوانند وبدبختی کشور بدوش فرزندان مردم عام جامعه باشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
آقای زنگنه خجالت نکش،!!!!!هم جور ه سوخت گرانتر کن
Iran, Islamic Republic of
06:14 - 1398/12/01
ازحقوقهاشون که به خودشون میدند مشخصه
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1398/12/02
تو را بخدا؟؟
پس مردم با چی صورت خودشون را سرخ کنند؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج