کرونا، سردخانه‌های مادرید را پر کرد
۹۷۶۲۸۳
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۱
۳۲۸۰۶
با رکوردزنی مجدد آمار قربانیان ویروس کرونا در اسپانیا، مقامات این کشور در حال تبدیل ساختمانی در مجاورت فرودگاه مادرید به محل نگه‌داری اجساد هستند.

پایگاه خبری انتخاب: با رکوردزنی مجدد آمار قربانیان ویروس کرونا در اسپانیا، مقامات این کشور در حال تبدیل ساختمانی در مجاورت فرودگاه مادرید به محل نگه‌داری اجساد هستند.

با افزایش ۸۳۲ مورد دیگر به قربانیان ویروس کرونا در اسپانیا ظرف تنها ۲۴ ساعت، مقامات این کشور به‌دنبال مکانی برای نگه‌داری انبوه اجساد هستند.

به نوشته پایگاه اینترنتی شبکه «فرانس ۲۴»، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اسپانیا روز شنبه به بیش از ۷۲ هزار نفر رسیده است و در مجموع ۵۶۹۰ نفر در اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.

درپی ثبت بیش از ۸ هزار مورد ابتلا به بیماری «کووید-۱۹» در اسپانیا، مقامات این کشور اعلام کردند، در حال رسیدن به پیک شیوع این ویروس هستند.

در مادرید که بدترین شرایط بین شهرهای اسپانیا را دارد، تا کنون ۲۷۵۷ مورد مرگ و ۲۱۵۲۰ مورد ابتلا به ویروس کرونا ثبت شده است. سردخانه‌ها و بیمارستان‌های این شهر مملو از اجساد شده‌اند و مقامات در حال تبدیل ساختمانی در مجاورت فرودگاه مادرید به محل موقتی نگه‌داری اجساد هستند.

پیش از این نیز یک پیست اسکی روی یخ به نگه‌داری موقت اجساد جان باختگان بیماری کووید-۱۹ اختصاص یافته بود.

همچنین دولت از نیروهای نظامی درخواست کرده در جمع‌آوری و انتقال جان باختگان در طول دوره اعلام وضعیت اضطراری، کمک کنند.

امروز (شنبه) محموله اهدایی چین به اسپانیا شامل 1.2 میلیون ماسک، وارد فرودگاه مادرید شده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج