ناآمادگی داوران، باعث درگیری تیم‌ها می‌شود
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
استخدام_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۲۲۲۲۸
۰۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳
۹۳۶
بازیکن سابق سپاهان و استقلال گفت: باید در فوتبال برای اصل اخلاق مداری و انسانیت احترام قائل شویم و بگذاریم فوتبال در مسیر سالمش حرکت کند.

ایسنا: سید مهدی سیدصالحی درباره رقابت‌ پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی لیگ بیستم اظهار کرد: هر دو تیم از لحاظ تنوع تاکتیکی شباهت زیادی به همدیگر دارند و بازیکنانی دارند که می‌خواهند بازیسازی را از دروازه خود شروع کنند و بازی مالکانه داشته باشند. کارهای ترکیبی و بازی‌های مستقیم و غیرمستقیم انجام می‌دهند و از لحاظ تنوع تاکتیکی هم شباهت دارند. این دو تیم توانستند رقابتی داشته باشند که اکنون با فاصله کم برای قهرمانی می‌جنگند و هر تیمی که بتواند از لحاظ انگیزشی، روحی و روانی، اعتماد به نفس و تمرکز بهتر باشد، در این مسیر موفق می‌شود و قهرمانی را به دست می‌آورد.

او ادامه داد: اختلاف پرسپولیس و سپاهان با استقلال بیشتر شده و با این‌که فوتبال یک قانون نانوشته است و هیچ چیز مشخص نیست اما به احتمال خیلی زیاد قهرمانی در مسیر این دو تیم خواهد بود. کادرفنی این تیم‌ها باید روحیه و انگیزه را در تیم نگه دارند و بازی به بازی جلو بروند و بتوانند از موقعیت‌شان استفاده کنند. پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن بازی بسیار خوبی انجام داد و توانست بازی را برگرداند و پیروز شود و همچنین سپاهانی‌ها هم تیم خوب مس را گل باران کردند و تفاضل گل‌شان را بالا بردند تا شانس خوبی برای قهرمانی داشته باشند. همین تعداد گل می‌تواند برای قهرمانی تاثیرگذار باشد.

سیدصالحی درباره اختلافات‌هایی که اخیرا در بین باشگاه‌ها و هواداران برخی تیم‌های لیگ برتر فوتبال ایران رخ داده است، عنوان کرد: کسانی که در راس کار هستند باید با صحبت‌های‌شان این جو و این شرایطی که پیش می‌آید را آرام کنند و به نظر من پشت حرفی که می‌زنند باید فکر باشد و بتوانند تفکر داشته باشد. ما آمده‌ایم فوتبال بازی کنیم تا هوادار لذت ببرد نه این‌که خدایی ناکرده دعوا و درگیری به وجود بیاید و اعتبار فوتبال ما زیر سوال برود.

او اضافه کرد: ما باید در فوتبال به اصل اخلاق مداری و انسانیت احترام بگذاریم و بگذاریم فوتبال در مسیر سالمش حرکت کند. کاری باید انجام دهیم تا اخلاق مداری در بین هواداران رواج داده شود و این کار از دل باشگاه‌ها شروع می‌شود. این‌که بخواهیم کینه ورزی در دل هواداران ایجاد کنیم خوب نیست. این هواداران پولی نمی‌گیرند و فقط به عشق تیم‌شان به ورزشگاه می‌آیند. هر تیمی برای خودش شخصیت دارد و هر هواداری برای تیمش دل می‌سوزاند. من هم باید به شکلی صحبت کنم که به هوادار و تیمی توهین نشود و باید این مسیر را رواج دهیم.

بازیکن سابق سپاهان درباره درگیری‌های اخیر بازیکنان در بازی‌های لیگ برتر گفت: ویروس کرونا استرس خاصی بین همه افراد در دنیا به جود آورده و فوتبالیست‌ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. بازیکنان هم در کورس رقابت‌ها هستند و به خاطر این ویروس در شرایط سخت تری قرار دارند و استرس این را دارند تا کرونا نگیرند. بازیکنان هم می‌خواهند خودشان را نشان دهند و بسیار به فکر این هستند که به کرونا مبتلا نشوند.

او ادامه داد: مورد دیگر این است که داوران از نظر آمادگی بدنی صددرصد نیستند و جا می‌مانند و همین مساله باعث دعوا و درگیری بین تیم‌ها می‌شود. این سوت‌های اشتباه باعث دعوا و درگیری می‌شود و از نیمکت‌ها به زمین فوتبال سرایت می‌کند. مورد دیگر مصاحبه‌های برخی‌ها علیه یکدیگر هم است که باعث التهاب می‌شود، چون احترام همدیگر را نگه نمی‌دارند. این‌ها برای ما خوب نیست چون جوانان ما می‌خواهند وارد فوتبال شوند و یاد بگیرند، نه این‌که از همان اول حاشیه‌ها را یاد بگیرند و به دنبال حاشیه سازی باشند. این به آینده فوتبال ما ضربه می‌زند و همه این‌ها از راس باشگاه‌ها تا کادرفنی و بازیکنان و هواداران ادامه خواهد داشت. همه دخیل و به همدیگر وصل هستند.

سیدصالحی درباره لغو قانون منع ورود خارجی‌ها بیان کرد: اصلا معلوم نشد که این قانون را به چه دلیل گذاشتند و اکنون به چه دلیل برداشتند و ما داریم صورت مساله را پاک می‌کنیم. ابتدای فصل در پرونده‌های‌مان به مشکلات زیادی خوردیم و به جای تشویق تیم‌هایی که در قراردادها خوب عمل کردند و پرداخت‌های درستی داشتند، آن‌ها را تنبیه کردیم. این قانون به خاطر برخی باشگاه‌ها بود که از سوء مدیریت رنج می‌برند و همین مساله باعث شد بقیه باشگاه‌ها هم آسیب ببینند. حالا دوباره آمدند این قانون را اجرا می‌کنند و مطمئن باشید دوباره همان اتفاق تکرار می‌شود. این نشان دهنده این است که درست تصمیم نمی‌گیریم، چون اگر حرفی می‌زنیم و تصمیمی می‌گیریم باید پای تصمیم‌مان محکم بایستیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر