پیغام فرشید اسماعیلی به پرسپولیسی‌ها
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۹۸۸۵
۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۰
۲۴۸۶
هافبک استقلال معتقد است اگر باشگاه پرسپولیس هم با مشکلات آبی‌پوشان مواجه بود، نمی‌توانست نتایج درخشانی به دست بیاورد.

خبرگزاری تسنیم: هافبک استقلال معتقد است اگر باشگاه پرسپولیس هم با مشکلات آبی‌پوشان مواجه بود، نمی‌توانست نتایج درخشانی به دست بیاورد.

فرشید اسماعیلی پس از پیروزی 2 بر صفر استقلال مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: این پیروزی حاصل زحمات بچه‌ها و کادر فنی بود. به هواداران و بازیکنان تبریک می‌گویم که در این شرایط زحمت کشیدند. من باید چند گلایه را مطرح کنم و صحبتی با مددی دارم. آقای مددی عزیز! شما مدیرعامل ما هستی، دشمن ما نیستی. فرقی نمی‌کند مددی مدیرعامل باشد یا فردی دیگر. ما می‌خواهیم مشکلات حل شود.

وی با بیان اینکه آبی‌پوشان به دنبال حل شدن مشکلات خود هستند، تصریح کرد: تا چه زمانی باید این شرایط را داشته باشیم؟ زمین تمرین درست نداریم و یک روز شرق هستیم، یک روز غرب. بازیکن با کوچک‌ترین کاری به کمیته انضباطی احضار می‌شود. شما ذهن بازیکن را درگیر کردید. مرادمند 250 میلیون تومان پول ندارد تا چک خودش را پاس کند. مگر می‌شود چنین اتفاقی رخ دهد؟ بازیکن داریم که کفش تمرین ندارد. آقا فرهاد درباره این مشکلات صحبت می‌کند و حرف بچه‌ها را می‌زند، اما یک عده برای خودشان تیم شدند.

«هر کسی می‌خواهد مدیرعامل باشد. شما برای باشگاه چه کردید؟»، هافبک استقلال ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: این همه پول به باشگاه استقلال آمده، اما دریافتی بازیکنان 30 تا 50 درصد است. پول برای من مهم نیست، امکانات بدهید. مگر می‌شود بازیکن استقلال تا ساعت 11 شب برای بدنسازی صبر کند که آن هم یک روز شرق است و یک روز غرب. امکانات ارتباطی به بازیکنان ندارد؟ می‌گویند اسماعیلی 37 درصد گرفته است. اصلاً می‌گوییم 50 درصد. آیا این رقم دریافتی در فاصله شش بازی تا پایان لیگ برتر درست است؟

اسماعیلی در ادامه انتقاداتش از مشکلات مالی استقلال گفت: تمام تیم‌ها 70 تا 80 درصد پول گرفته‌اند. آقای مددی! شما مدیرعامل باشگاه استقلال هستی و ما با هم دشمنی نداریم. مشکلات استقلال را حل کن. هر کاری می‌کنیم، به کمیته انضباطی احضار می‌شویم. در کمیته انضباطی هم به جای من امضا کرده‌اند! مگر می‌شود؟!

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مبلغ پرداختی علی نامداری بخشی از قرارداد او بوده است یا خیر، بیان کرد: آن پول جزو قراردادم نبود و نامه آن را دارم. من 9 درصد از قراردادم را به خاطر این نامه جریمه شدم. اگر سوءتفاهم است، چرا 9 درصد از قراردادم را کسر کردید؟ فقط صحبتی با بازیکنان پرسپولیس از جمله کمال کامیابی‌نیا و سید جلال حسینی دارم. حسینی بزرگ ماست. روزبه چشمی چند سال پیش حرف می‌زد و می‌گفتند جوسازی نکنید. من شما (بازیکنان پرسپولیس) را دعوت می‌کنم که رختکن استقلال را ببینید. اگر مشکلات ما را داشتید، این نتایج را نمی‌گرفتید.

هافبک استقلال با تمجید از بازیکنان این تیم عنوان کرد: دم بچه‌های ما گرم. شش سال است با ما این کار را می‌کنند و خسته شده‌ایم. کسی هم نمی‌خواهد بفهمد.

اسماعیلی در پاسخ به این پرسش که آیا امیدوار است شرایط استقلال با تغییر دولت بهتر شود، اظهار داشت: خدا کند شرایط درست شود. در این مدت جز وعده و وعید، چیزی در کار نبوده و در نشست هیئت مدیره هم قول‌هایی به مجیدی دادند که عملی نشده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فنی آتل_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالابرد_فوتر