خبیری: بعید است جزء گزینه‌های پرسپولیس باشم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کلاسینو_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۶۱۵۸۹
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۱
۶۵۱
از زمانی که آقای طاهری و بعد آقای گرشاسبی به باشگاه پرسپولیس آمدند این مجموعه از ثبات خوبی برخوردار شد و دیدید که تیم هم نتایج بسیار خوبی در لیگ و آسیا گرفت. اما تغییرات پیاپی باعث شد این باشگاه مردمی دچار حاشیه شود.

فرهیختگان: حسین خبیری از اولین نفراتی بود که نامش به‌عنوان گزینه هیات‌مدیره جدید باشگاه پرسپولیس سر زبان‌ها افتاد. عضو هیات‌مدیره باشگاه سایپا سابقه حضور در باشگاه پرسپولیس را دارد، اما این‌بار خبر حضورش در هیات‌مدیره پرسپولیس و البته منتفی شدن حضورش در باشگاه هوادار بهانه‌ای شد تا سراغش برویم و با او دقایقی به گفت‌وگو بنشینیم. خبیری به سوالاتی درمورد وضعیت باشگاه سایپا، ماجرای حضورش در باشگاه هوادار و البته اخبار مربوط به حضورش در باشگاه پرسپولیس پاسخ داد.

قبل از هر صحبتی از آخرین وضعیت باشگاه سایپا و حضورش در لیگ یک بگویید.

با اینکه تیم تمریناتش را دیر آغاز کرده اما شاهد برگزاری منظم و خوب این تمرینات هستیم. یک اردوی خوب هم در شهرستان محلات برگزار کردیم که کادرفنی از شرایط اردو ابراز رضایت کردند. آماده‌ایم که بازی‌ها را با قدرت آغاز کنیم و امیدواریم سایپا را در شرایطی عالی برای حضور مجدد در لیگ برتر ببینیم.

مشکلات‌تان با فدراسیون فوتبال بر سر نتیجه دیدار مقابل پیکان برطرف شد؟

هنوز نه، ما شکایتی را تنظیم کردیم و به دادگاه CAS ارسال کردیم. تحت هیچ شرایطی کوتاه نمی‌آییم و امیدواریم بتوانیم رای فدراسیون را برگردانیم.

نتیجه آن بازی که به نفع سایپا اعلام شده بود، چه شد؟ رای تغییر کرد؟

کمیته انضباطی به‌خاطر استفاده پیکان از بازیکن غیرمجاز رای به پیروزی سایپا داد اما فدراسیون فوتبال رای را برگرداند. این نشان داد که در این فوتبال قوانین کارایی ندارند و مسائل دیگری بر آن حاکم است. ما هم مجبور شدیم برای دفاع از حق سایپا به CAS شکایت کنیم. آنجا دیگر تحت‌تاثیر فشارها و تماس‌ها و... قرار نمی‌گیرند و براساس قوانین جاری رای صادر خواهند کرد. امیدواریم آنجا رای برگردد و شرایط بازگشت سایپا به لیگ برتر فراهم شود.

بازی‌های لیگ یک به‌زودی آغاز می‌شود. اگر بعد از شروع بازی‌ها حکم صادر شود و نتیجه را تغییر دهند چطور می‌توانید به لیگ برتر بازگردید؟

اگر حکم به نفع ما صادر شود فدراسیون فوتبال چاره‌ای ندارد جز اینکه از حکم تمکین کند و شرایط بازگشت ما را به لیگ برتر فراهم کند. اگر از حکم تمکین نکند قطعا تعلیق خواهد شد. اگر این فصل هم امکان نداشت به لیگ برتر برگردیم باید شرایط بازگشت را برای فصل بعد فراهم کنند.

چقدر مطمئن هستید که CAS به نفع سایپا رای دهد؟

ما دفاعیات خوبی کرده‌ایم و حالا منتظر رای هستیم. همان‌طور که کمیته انضباطی به نفع سایپا رای داد، امیدواریم CAS هم به نفع ما رای دهد. خوشبختانه CAS دیگر تحت‌تاثیر ملاحظات سیاسی و فشارهای بیرونی و مصاحبه‌های تهدیدآمیز قرار نمی‌گیرد و رای خود را براساس قوانین موجود و جاری صادر می‌کند.

و اگر به نفع سایپا رای نداد؟

مشکلی نیست. هر رایی بدهد از آن تمکین می‌کنیم. می‌بینید که کار را رها نکردیم و تیم دارد خود را برای حضور موفق در لیگ یک آماده می‌کند. اگر رای دلخواه را به دست بیاوریم، خوشحال می‌شویم و اگر هم رای دیگری صادر شد، آن را می‌پذیریم.

باشگاه‌های صنعتی شرایط خوب مالی و امکانات بیشتری نسبت به سایر باشگاه‌های فوتبال دارند. با وجود این شرایط نتایج ضعیف گرفتن آنها عجیب است!

تیم صنعتی داریم تا تیم صنعتی. در اینجا هم فاصله طبقاتی وجود دارد و تاثیرش هم به‌وضوح دیده می‌شود. برخی باشگاه‌ها به کارخانه‌های خوبی متصل هستند و امکانات بیشتری هم در اختیار دارند. البته ما از این موضوع اصلا ناراحت نیستیم. اتفاقا خیلی خوب است که صنایع قوی ما و حتی بخش خصوصی به فوتبال و کلا ورزش کمک کنند. شما ببینید موفقیت‌های ورزش چه تاثیری بر جامعه ما دارد. درخشش کشتی‌گیران آزاد و فرنگی در جهان چه شور و هیجانی را بین مردم و مسئولان به وجود آورده. یا همین تیم ملی فوتبال کشورمان در آستانه حضور در جام‌جهانی چقدر باعث خوشحالی مردم شده است. صنایع هرچقدر برای ورزش هزینه کنند به نفع جامعه و کشور است. کارخانه سایپا انصافا حمایت خوبی از ورزش و تیم فوتبالش کرده است. نتایج تیم فوتبال رضایت‌بخش نبود؛ اما در والیبال و به‌خصوص والیبال بانوان بسیار عملکرد خوبی داشتیم و تیم بانوان ما قهرمان ایران شده است. یا در فوتسال بانوان تیم ما نایب‌قهرمان شده است. شاید وسع و سرمایه باشگاه ما قابل رقابت با باشگاه‌هایی که مورد حمایت کارخانه‌های مس یا فولاد هستند، نباشد اما به این مساله اعتراضی نداریم و معتقدیم هزینه صنعت در ورزش می‌تواند نتیجه بسیار خوبی در سطح جامعه ما داشته باشد و باعث کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی و ایجاد هیجان و نشاط میان جوانان و آحاد مردم است، ضمن اینکه سرمایه‌گذاری در ورزش از هزینه‌ها در بخش درمان خواهد کاست.

خبر انتخاب شما به‌عنوان مدیرعامل باشگاه هوادار را همه خواندند. چه شد که با این باشگاه همکاری نکردید؟

باشگاه هوادار با هزینه شخصی آقای عنایتی عملکرد بسیار خوبی داشت و به لیگ برتر آمد. اما در لیگ برتر شرایط کاملا فرق می‌کرد و ایشان به این نتیجه رسید که باشگاه را واگذار کند. دوستانی که قرار بود باشگاه را در اختیار بگیرند، محبت داشتند و برای پست مدیرعاملی با من صحبت کردند. چند جلسه هم داشتیم. قرار بود بعد از قطعی شدن انتقال مالکیت درباره نحوه همکاری مذاکره نهایی صورت بگیرد اما این اتفاق نیفتاد. ضمن اینکه باشگاه سایپا هم رضایت نداشت که جدا شوم. برای همین همه‌چیز دست‌به‌دست هم داد که این همکاری صورت نگیرد.

وقتی سایپا با حضور شما در باشگاه هوادار موافقت نکند آیا با حضورتان در پرسپولیس موافقت خواهد کرد؟! الان مدتی است اخبار مربوط به حضور شما در کادر مدیریتی باشگاه پرسپولیس به گوش می‌رسد.

درمورد باشگاه هوادار بحث رضایت اخلاقی در میان بود. سایپا اخلاقا راضی به این جدایی نبود. برای من هم قشنگ نبود با توجه به اینکه فقط سه ماه است وارد هیات‌مدیره سایپا شدم از جمع دوستانم جدا شوم. اما بحث حضورم در پرسپولیس بیشتر یک گمانه‌زنی رسانه‌ای و علاقه بسیاری از هواداران است و مساله دیگری در میان نبود.

یعنی برای حضور در پرسپولیس صحبتی نکرده بودند؟

پیشنهاد اولیه بود اما خودم فکر نمی‌کنم جزء گزینه‌ها باشم. نمی‌گویم در این مورد با من صحبتی نشده اما چیزی درمورد آن قطعی نشده است. فقط اخبارش زیاد در رسانه‌ها یا فضای مجازی مطرح شد.

به نظر شما پرسپولیس نیاز به تغییرات مطرح‌شده دارد؟

به نظر من نتایج خوبی که این باشگاه مردمی گرفته، مدیون ثباتی بود که در مدیریت باشگاه به وجود آمد. از زمانی که آقای طاهری و بعد آقای گرشاسبی به باشگاه پرسپولیس آمدند این مجموعه از ثبات خوبی برخوردار شد و دیدید که تیم هم نتایج بسیار خوبی در لیگ و آسیا گرفت. اما تغییرات پیاپی باعث شد این باشگاه مردمی دچار حاشیه شود. این مشکلات هم به‌خاطر تصمیماتی بود که مدیران وقت ورزش گرفتند. واقعا نمی‌دانم درحالی‌که باشگاه موفق بود، چه اصراری به ایجاد تغییرات داشتند.

حال اگر جزء گزینه‌ها باشید چه اتفاقی می‌افتد؟

ببینید من تحت هر شرایط با افتخار هوادار پرسپولیس هستم. ابایی هم از بیان آن ندارم. از سن کم برای دیدن بازی‌های این تیم به ورزشگاه می‌رفتم و بعدها هم هر پستی که در این باشگاه گرفتم با جان و دل و عشق و علاقه برایش زحمت کشیدم. هیچ منتی هم از این بابت ندارم و اگر هم منتی هست از سمت پرسپولیس به سمت من است، چون همه ما از کنار نام پرسپولیس در ورزش صاحب اعتبار شدیم. هرکس که به این باشگاه آمده و می‌آید پرسپولیس بر سرش منت گذاشته و باید با جان و دل و با افتخار برای این موفقیت باشگاه و سربلندی طرفداران عزیز تلاش کند. اگر جزء گزینه‌ها باشم با همه وجودم تلاش می‌کنم و اگر هم نباشم به‌عنوان یک هوادار در کنار تیم و باشگاه خواهم بود. من در این باشگاه در هر جایگاهی که خواستند، کمک کردم. مشاور مدیرعامل و مدیر رسانه‌ای بودم و بعدها به‌عنوان معاون اجرایی و مدیر ورزشگاه درفشی‌فر و افسر امنیتی و… خدمت کردم و باز هم نیاز باشد با افتخار خدمت خواهم کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
زمردی_فوتر اصلی