بینی تان قوز دارد؟ خوکی است یا...؟
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۳۳۷۱۸
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
۱۵۹۹۰۳
مي‌گويند ايراني‌ها هفت برابر ديگر مردم جهان براي جراحي بيني پا پيش مي‌گذارند و جالب اينجاست كه بر اساس همين آمارها، بيني 50 درصد متقاضيان اين عمل واقعا به دستكاري نيازي ندارد.
مجله سیب سبز: مي‌گويند ايراني‌ها هفت برابر ديگر مردم جهان براي جراحي بيني پا پيش مي‌گذارند و جالب اينجاست كه بر اساس همين آمارها، بيني 50 درصد متقاضيان اين عمل واقعا به دستكاري نيازي ندارد. انجمن تحقیقات راینولوژی ایران اعلام كرده است سالانه بیش از 80 هزار مورد جراحی زیبایی بینی در کشور انجام مي‌شود و در واكنش به اين ارقام، روانپزشكان مي‌گويند نگاه بسياري از مراجعان به نازيبايي بيني‌شان، غيرواقعي و حتي گاهي بيمارگونه است.
 
بینی تان قوز دارد؟ خوکی است یا...؟

روانپزشكان و حتي بسياري از متخصصان زيبايي بر اين باورند كه تصوير آرماني كه برخي مراجعان از زيبايي دارند باعث مي‌شود از جراحي بيني نتيجه دلخواه را نگيرند و درنتيجه يا يك عمر با بيني كه دوستش ندارند بسازند يا داوطلب انجام جراحي‌هاي مجدد شوند. اگر از نظر شما هم بيني‌تان وصله‌اي ناجور روي صورت‌تان است و مي‌خواهيد بدانيد جراحي زيبايي توانايي برطرف كردن كدام‌يك از ايرادهاي بيني را دارد، گفته‌هاي دكتر عبدالجليل كلانتري‌هرمزي، استاد جراحی پلاستیک را در ادامه مطلب بخوانيد.
 
بيني‌تان پهن است؟

اگر به‌خاطر پهن بودن بيني به جراح زيبايي مراجعه مي‌كنيد، دعا كنيد شانس با شما يار باشد چراكه بعضی از مراجعاني كه بيني پهنی دارند با جراحي از پس رفع مشكل‌شان برمي‌آيند و برای بعضي‌هاي ديگر كار به اين خوبی‌ها پيش نمي‌رود.
 
اگر برای کوچک کردن بینی پهن خود به پزشک مراجعه می‌کنيد یا عیب بینی خود را صرفا پهنی ذکر می‌کنيد، متخصصان چاره‌اي جز برداشتن قسمت زیادی از گوشت بینی شما نخواهد داشت و حتي با وجود چنين اصلاحي مشكل پهني بيني شما به طور كامل رفع نخواهد شد چراكه در این نوع عمل جراحی محدودیت وجود دارد و جراح برای اینکه از پهنای پره‌های بینی بکاهد یا جلوی پهن شدن بینی را در زمان خندیدن بگیرد، باید عمل جراحی وسیعی انجام دهد و عضلات زیادی را قطع کند که این كار ممکن است به خودی خود به سلامت بینی در بعضی موارد لطمه وارد کند.
 
بینی تان قوز دارد؟ خوکی است یا...؟

چه نتيجه‌اي مي‌گيريد؟

زمانی که پایه‌های بینی را به هم نزدیک می‌کنیم باید شرايط تنفس بیمار را هم در نظر بگیریم. اگر این عمل بیش از اندازه انجام شود، ممکن است بیمار دچار مشکلات تنفسی شود بنابراین نزديك كردن پره‌ها تا رسيدن به اندازه ايده‌آل در همه موارد قابل انجام نیست یا در صورت انجام این عمل هم امکان دارد که صددرصد موفقیت‌آمیز نباشد.
 


بيني‌تان قوز دارد؟

به‌خاطر قوز بيني‌تان نگران نباشيد! یکی از عیب‌های تقریبا بارز بینی که تا حدود زیادی هم رفع می‌شود همین قوزدار بودنش است. اين برجستگي که از والدین به ارث برده می‌شود یا بر اثر شکستگی در تصادف یا حادثه‌ای به وجود می‌آید، در همه موارد قابل رفع است اما قبل از آنكه براي جراحي آماده شويد بايد تعريفي درست از برطرف كردن قوز بيني‌تان پيدا كنيد. زمانی که قوز بینی از حدی بیشتر باشد، نباید توسط جراح زیاد دست‌کاری شود و متخصص نمي‌تواند به واسطه خواست مراجعه‌کننده بینی بزرگ را بیش از اندازه کوچک كند.
 
 بینی تان قوز دارد؟ خوکی است یا...؟

چه نتيجه‌اي مي‌گيريد؟

بعضی از بینی‌ها علاوه بر اینکه قوز دارند استخوان‌شان هم کوتاه است؛ زمانی که اینگونه افراد به پزشک مراجعه می‌کنند به آنها توضیح داده می‌شود که علاوه بر برداشتن قوز باید جراحی‌های دیگری هم روی بینی‌شان انجام شود. اگر شما هم جزو اين دسته هستيد، فراموش نكنيد عمل زیبایی یعنی متناسب‌سازی بینی بر اساس كل چهره و هرگز يك بيني ناهماهنگ را حتي اگر به‌خودي خود زيبا باشد نمي‌توانيم طبیعی و عادی معرفي كنيم.
 


بینی‌تان نامتقارن است؟

نامتقارن بودن چند دلیل دارد. ممكن است يك عمل نادرست و دستکاری قبلی بيني شما را از حالت تقارن درآورده باشد یا اينكه به صورت مادرزادی اين مشكل را به ارث برده باشيد. اگر پره‌های بینی با محور بینی تناسب یکسانی داشته باشد، معمولا با کم و زیاد کردن آنها می‌شود عدم تقارن بینی یا حفره‌هایش را برطرف کرد اما در بعضی مواقع پره‌های بینی بر یک محور نیستند مثلا قوس یکی بیشتر است و دیگری کمترکه در این موارد شبيه كردن هر دو سمت بینی خیلی سخت است.
 
بینی تان قوز دارد؟ خوکی است یا...؟

چه نتيجه‌اي مي‌گيريد؟

هر قسمت بدن انسان با قسمت ديگر فرق دارد و جراح مجاز نیست که هر کاری را روی اعضای بدن بيمار انجام دهد. به طور کلی همه بینی‌ها غیر متقارن هستند و درصدی از عدم تقارن هم طبیعی به چشم می‌آید اما نامتقارني‌هاي شدید که بینی را از حالت طبیعی خارج کرده است به عمل جراحی نياز دارد و بايد به خاطر داشت با وجود تلاش‌هاي جراح، اصلاح در هیچ موردي صددرصد تقارن اتفاق نمي‌افتد.
 


نوك بيني‌تان گرد است؟

اغلب جوان‌ها در سن بلوغ احساس می‌کنند که بینی‌شان بزرگ است اما ممکن است بزرگ بودن بینی یا گوشتی و نوک گرد بودن آن حتي بعد از سال‌هاي بلوغ هم برطرف نشود و بعدها برای بیمار مشکلاتی را به وجود بیاورد. اگر نوک بینی‌ شما هم گرد است، بسته به‌شدت آن تنها تا اندازه‌اي می‌توانید به اصلاح فرم بيني اميدوار باشيد. اگر بینی‌تان غضروفی باشد، جراح در اغلب موارد نمی‌تواند کاری انجام دهد اما اگر این نوک گرد بینی به جاي غضروف گوشت یا چربی باشد، می‌شود آن را اصلاح کرد.
 
بینی تان قوز دارد؟ خوکی است یا...؟ 

چه نتيجه‌اي مي‌گيريد؟

اصلاح اين بيني‌ها کار آسانی نیست. در بینی‌های غضروفی دست جراح برای انجام عمل جراحی خیلی بسته است و نمی‌توان تغییراتی را که بیمار خواسته صددرصد انجام داد. اگر شما هم با اين مشكل ظاهري روبه‌رو هستيد، بايد واقعيت را بپذيريد و با اين ديد كه تنها قرار است درصدي از بزرگي نوك بيني‌تان كاسته شود، زير تيغ جراحي برويد.
 


نوک بینی‌تان افتاده؟

در بینی‌هایی که مشکل افتادگی دارند با گذاشتن غضروف‌هایی که در جلوی بینی کار گذاشته می‌شود، بینی شروع به عکس‌العمل نشان دادن می‌کند و با ايجاد یک بافت طبیعی از افتادگی بینی جلوگیری می‌كند. برخي از بيماران بعد از جراحي زيبايي بيني دچار این افت مي‌شوند. دليل اين موضوع التهابی است که بر اثر انجام جراحی ايجاد شده و با خوابيدن اين التهاب، افتادگي بيني هم تا اندازه زيادي برطرف مي‌شود.
 
دلیل ديگر افتادگي بيني بعد از جراحي، دستکاری است که در سیستم طبیعی بدن رخ داده است؛ معمولا زماني كه این مشکلات بیشتر از حد معمول به چشم مي‌آيد، نوع عملي كه روي بيني فرد انجام شده عمل مناسبی نبوده یا ستونی که برای بیمار گذاشته شده، ستون مناسبی نبوده است. اما در اغلب افتادگی‌هاي نوک بینی، اگر چارچوب و اصول عمل جراحی زیبایی رعایت نشود، ممکن است بینی بعد از عمل به حالت اولیه خود بازگردد که در این‌صورت جراح باید دوباره عمل جراحی را انجام دهد و کارهایی که در عمل اول انجام نداده در عمل دوم اصلاح کند.
 
بینی تان قوز دارد؟ خوکی است یا...؟ 

چه نتيجه‌اي مي‌گيريد؟

نتيجه‌اي كه بعد از عمل جراحي بايد انتظار آن را داشته باشيد به ميزان افتادگي بيني شما و كارآزمودگي جراحي كه سراغش مي‌رويد، بستگي دارد. اگر بي‌توجه به اين دو مورد، بيني‌تان را زير تيغ برده‌ايد، باز هم نااميد نشويد. چند ماه به بدن‌تان فرصت دهيد تا عوارضي كه به‌خاطر جراحي ايجاد شده برطرف شود و چهره‌تان بيني جديد را بپذيرد. اگر بعد از اين ماه‌ها افتادگي بيني‌تان باز هم شما را آزار داد، براي مشاوره از يك متخصص كارآزموده وقت بگيريد.
 


بینی‌تان خوکی است؟

اگر سر بینی شما رو به بالاست و حفره‌هایش از روبه‌رو دیده می‌شود، به اصطلاح متخصصان شما صاحب يك بيني خوكي هستيد. بینی‌های خوکی معمولا حاصل جراحی‌های بد هستند و كمتر كسي پيدا مي‌شود كه خوكي بودن بيني را به ارث برده باشد. اگر جراح بیش از اندازه بینی را کوتاه کرده باشد و نوک آن را غیر معمول بالا برده باشد، زمانی که از روبه‌رو به بیمار نگاه می‌کنید، به جای اینکه بینی را ببینید حفره‌هایی را مشاهده مي‌كنيد كه تمام قد روي صورت فرد ايستاده‌اند.
 
بینی تان قوز دارد؟ خوکی است یا...؟

چه نتيجه‌اي مي‌گيريد؟

اگر براي اصلاح بيني خوكي‌تان سراغ متخصص رفته‌ايد، چندان به اصلاح مشكل خود اميد نداشته باشيد. در صورتي كه حفره‌هاي بيني شما بعد از يك عمل جراحی به اين حالت درآمده‌اند، به‌ندرت می‌توان آن را اصلاح کرد. پس اگر هنوز دست به بيني‌تان نزده‌ايد، قبل از عمل با جراح‌تان مشورت كنيد و از اينكه قرار نيست يك بيني خوكي به شما هديه كند، مطمئن شويد.
 


بینی‌تان نعل اسبی است؟

در بعضی از بینی‌ها جراح بدون در نظر گرفتن قسمت گوشتی بینی قسمت استخوانی را زیادی کوچک می‌کند و بعد از پس كوچك كردن قسمت گوشتی برنمي‌آيد. در چنين شرايطي قسمت بالایی بینی ظریف می‌شود و قسمت پایینی آن پهن که به این بینی نعل اسبی گفته می‌شود. اگر شما صاحب چنين بيني‌ هستيد به خاطر داشته باشيد عمده مشکلات بینی و اصلاح عیوب‌شان تقریبی است و جراح برای اصلاح تمام توقعات مراجعه‌کننده دستش باز نیست اما عمده عیوب بینی در صورتی که بینی گوشتی نبوده یا استخوانش کوتاه نباشد، قابل اصلاح است.
 
بینی تان قوز دارد؟ خوکی است یا...؟ 

چه نتيجه‌اي مي‌گيريد؟

اصلاح بيني نعل اسبي با كوچك‌كردن قسمت‌هاي ديگر بيني ممكن نيست. در چنین مواردی جراح یا نباید به بینی دست بزند یا باید به وسیله پروتز قسمت‌های کوچک شده را ترمیم و طبیعی کند. اگر جراح به اشتباه بيني شما را به اين حالت برداشته، قبل از جراحي دوم در مورد نيازهاي بيني‌تان حسابي تحقيق كنيد و به ياد داشته باشيد اصلاح بيني كه بخشي از آن بي‌اندازه كوچك شده، هميشه از حذف برجستگي‌هاي آن دشوارتر است.
انتشار یافته: 57
در انتظار بررسی:8
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1393/06/06
روانشناسان معتقدند کسانی که به بیماری اسکیزوفرنی حاد مبتلا هستند چهره خود را با وجود بی عیبی در اینه زشت می بینند و به خود زشت پنداری مبتلا هستند و خود را عذاب می دهند! دوست عزیز! اگر چهره ایی در چشمت خوشایند نیست بدان عیب از چهره فرد مقابل یا خودت نیست؛ بصیرتت اشکال دارد، روانت بیمار است و چشمانت بدبین است و خلاصه اخلاقت را اصلاح کن! به قول شاعر" چشم ها را باید شست...!"
پاسخ ها
آغوش
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
این بیماری اسمش اسکیزوفرنی نیست اسکیزوفرنی یک نوع جنون هست که فرد تماس خودش رو با واقعیت از دست میده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۵
شما اگه این بیماری که اشتباه هم میگید رو ندارید پس تو این سایت چیکار میکنید؟
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1395/04/30
نکنید غمل نکنید
جهره خدادادی و خراب نکنید
عمل ردم بینیم بد نشده اما پشیمونم چهره قبلم فشنگ تر بود
اما چه فایده
جامعه احساس نیاز واسه ادم ایجاد می کنه
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1395/05/28
اگر راه خانگی دارین مثلا میخواستم با چسب بهش حالت بدم
پاسخ ها
حسین
Canada
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
یوگای بینی رو کار کن خیلی تو تغییر فرمشش تاثیر داره بشرطی که تا چند ماه هر روز این کار رو بکنی خیلی هم آسونه زیاد هم وقت نمیخواد مموقع کتاب خوندن و تماشا .کردن تلویزیون این کاررو بکن
ارین جون
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
منم همین کارو دارم میکنم
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1395/11/21
سلام من بینیم قوز داره الان و ارثی هم هست تو دوران بلوغم نمیدونم این قوز برطرف میشه یا بعدا باید عملش کنم؟؟؟؟
پاسخ ها
حسین
Canada
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
یوگای بینی کار کنید بینیتون خوشگل میشه از جراحی خیلی خیلی بهتره علت قوز بینی شما اینه که غضرف نوک بینی شما کوتاهه اگه با یوگای بینی غضرف نوک بینیتون رو بدین بالا قوزش کمی میره تو نوکش هم میاد بالا یه هفته امتحان کنی نتیجشو بطور واضح میبینی میتونی فیلمم یوگای بینی هم از اینترنتت دانلود کنی مش امین.
Canada
17:08 - 1395/11/24
یوگای بینی کار کنید بینیتون خوشگل میشه از جراحی خیلی خیلی بهتره .
Canada
17:15 - 1395/11/24
از بالا تصویر دوم رو نگاه کنید اگه بینیتون مثل اون بینی باشه با یوگای بینی اونو میشه خیلی فرمشو خوب کرد بینی من تقریبا مثل اونه تازه از اون هم بدتر بود ولی با یوگای بینی از این رو به اون روش کردم الان فرم بینیم خیلی خوشگل شده قوزش هم کلا رفته تو در حالی که اول بینیم از صورتم می زد بیرون ولی الان خیلی راضییم یاتون باشه که یوگارو تا چند ماه باید ادامه بدین خودشم هر روز هفته ی اول هم نتیجشو بطور کامل خواهید دید .
پاسخ ها
بدون نام
Turkey
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۲
این حرفهارو ولش....من فقط فقط عاشق دومی یعنی ژاک بارال هستم که در سال 1327 در تهران متولد شدن واز دبیرستان البرزتهران دیپلم دبیرستانشون را گرفتن یک فرانسوی ایرانی تمام عیارو.....
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1395/12/20
سلام ببخشید من بینیم قوز داره..درواقع یه قسمت وسطش قوز داره اما به نوک بینی نمی‌رسه...تابه نوک بینی نمی‌رسه صاف میشه می‌خواستم بدونم منم میتونم برای از بین بردن این قوز از یوگای بینی استفاده کنم!!!؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1396/02/06
با سلام من 14سال سن دارم و بینیم یه مقدار خیلی کمی قوز داره (خیلی کم) میخواستم ببینم ایا میشه بدون عمل خودم این قوز کوچیکو بر طرف کنم؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1396/02/20
من بینیم سربالاست همون خوکیه از اولم این مدلی بود خیلی بدم میاد ازش
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1396/03/31
بینی من ارثی سربالاست(خوکی) نمیشه درستش کرد که معمولی بشه..خیلی زشته چون بینیم بزرگه
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1396/04/20
من بینیم قوز نداره ولی یه کوچولو برامدس خییبییییلی کم
طوری که همه میگن خلی
ولی من حساسم
تو سن رشد هستم
چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1396/07/08
سلام افتادگی نوک بینی رو میشه با یوگا ی بینی برطرف کرد؟
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1396/07/16
سلام یوگای بینی چطوریه؟
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1396/08/10
سلام من تو سن بلوغم و بینیم قوز داره چیکار کنم تو همین سن درست شه
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1396/08/21
سلام ببخشید راهی برای سر بالا کردن بینی وجود داره؟؟ من بینیم قوز داره ولی وقتی با انگشت رو به بالا نگه میدارمش خیلی خوش فرم میشه و قوزشم معلوم نمیشه اگه راهی هست لطفا بگید
پاسخ ها
دکی
United States
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۵
با چکش میشه دادش
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1396/10/29
سلام.ببخشید یوگای بینی چطوریه؟
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1396/11/02
دماخ بنده مدل قایق موتوری می باشد .به نظر کارشناس آیا امیدی هست؟یا برم خودم رو راحت کنم
پاسخ ها
شبنم
Turkey
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۲
خیلی فکر خوبیه چرا تا حالا به این فکر نیفتادین؟
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1396/11/02
درصد خیلی کمی از افرادی که بینیشون رو عمل میکنن واقعا نیاز به عمل بینی دارن
کی گفته بینی کوچک زیباتره، یا مثلا بینی شکسته یا پهن یا خوکی یا عقابی زشته، اکثرا این بینی ها فرد رو زیباتر هم نشون میده ، بینی زیبا هست که متناسب با صورت باشه
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1396/11/02
چرا بینی خرطومی رو نگفتید
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1396/11/02
من احتیاج دارم دماغو عمل کنم البته واقعا مشکل داره ولی دوازده میلیون ندارم همه هم تو همین رنج قیمت دادن :-(
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
من شیراز میش دکتر حقیقتیان عمل کردم عالی عالی عالی بود
قیمتمش مناسب 5500 شد 15 سالم سابقه کار داره.
تخصص هم داره
من راضی بودم خدایشششش خیلی
Germany
16:43 - 1396/11/02
سلام بینی من از نیمرخ شبیه شاخ کرگدنه به نظرتون با کفش تن تاک امید به خوب شدن هست یا منم برم مثل کرگدن یه گوشه از جنگل افسرده بشم؟
Iran, Islamic Republic of
05:07 - 1396/11/09
اصلا چیزی ب اسم یوگای بینی وجود نداره سرکاریه طرف مریضه دنبال سوژست
Iran, Islamic Republic of
02:28 - 1397/03/19
سلام.من بینیم قوز داره ولی از اول اینطوری نبود. نه شکستگی یا صربه ای دیده و نه ارثی. ینی تا ی سنی قوز نداست از ی سنی به بعد قوز پیدا کرد.عاخه چرا؟
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1397/03/20
سلام من ۱۴سالمه و بینیم قوز داره چیکار کنم
بعضیا میگن با ماسک زنجبیل بر طرف میشه اما سوز میده لطفا نظری بدین
راستی یوگای بینی چگونه است
ممنون میشم اگر جواب بدین
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1397/03/27
باچکش خیلی خوب من تاحالابینی چندنفرواین جوری کردم جواب میده
پاسخ ها
Nfs
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
!وات؟
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1397/04/01
وااااي من مردم از خنده كامنتارو خوندم خدا خيرتون بده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۱
منم دارم کامناارو میخونم واقعا عالین از خیلی از جکا بهترن
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1397/05/10
سلام الان یکی بهم بگه میشه بینی استخوانی روتوخونه کاریش کرد
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1397/05/12
من ۱۴ سال دارم بینیم یه کم قوز داره اما دیده میشه از جلو هم پهنه کلا افتضاحه چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
05:14 - 1397/05/26
سلام من بینیم قوز داره افتادگی هم داره میشه کاریش کرد؟
Iran, Islamic Republic of
03:47 - 1397/06/10
اخ جون من ک خدادادی بینیم عملیه آخه سرش بالاس
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1397/06/21
من دماغم قوز داره بابامم اجازه عمل نمیده کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1397/06/21
من دماغ خیلی خوش فرمی دارم وای تیغه ی بینیم صاف و بدون انحناست به خاطره همین از نیم رخ خیلی زشته به نظر شما میشه درستش کرد؟
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1397/08/20
بچه ها من ۱۷سالمه بینی مو دوماهه عمل کردم خیلی هم خوش فرم شده ولی جا یه بخیه هاش مونده چیکار کنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۴
لکه برداری کن
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1397/08/30
من بینیم زیاد قوز نداره تقریبا میشه گفت مثل یه خط صافه
اما ارتفاش زیاده(پهن نیس) ایا بدون عمل جراحی حل میشه?
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1397/09/09
من ۳۸ سالم و خوردم زمین وسط بینیم کود شده یکم درست شده و لی کودیش خیلی اذیتم میکنه بعده توی صورتم همیشه ناراحتم چکار کنم آیا با تزریق ژله میگن چیه نمیدونم درست میشه تورو خدا کمکم کنید خواهش میکنم
Iran, Islamic Republic of
07:40 - 1397/09/24
آغا من مشکل ندارم ولی بینیم احساس میکنم بلند
اعصابم خورد میشه وقتی نگاهش میکنم.
خودمم عینکی هستم و فکر میکنم عینک باعث شده...
به قول دوستان کمک؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1397/09/29
بابا برید زندیگیتونو کنید شاد باشید بخندید مگه شخصیت به بزرگ بودن و نبودن ببینه؟ اتفاقا بعضی ها با بینی بزرگ خیلی چهره بهتری دارن انقدر با نمک میشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
بعضیا نه همه
United Arab Emirates
00:15 - 1397/10/10
هرهرهرهر.خخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1397/11/24
ی روش بهتون میگم خیلی کاربرد داره
ی پیچ گوشتی با ی چکش میارید راحت صاف کاریش میکنید خیلی هم خوشکل میشه
پاسخ ها
ارین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
هر هر هر مسخره
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1398/01/24
من یکم بینیم قوز داره میخوام از بین بره با زدن چسب داخل خونه از بین میره؟؟
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1398/09/29
استخوان چه جوری ازبین میره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر