جزییات احضار مدیر مسئول کیهان به دادسرا
۳۴۱۵۸۰
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵
۸۱۷۳ 
علیزاده‌ طباطبایی وکیل خانواده هاشمی درباره احضار مدیر مسئول کیهان به دادگاه گفت: آقای شریعتمداری در مراجعه به دادسرای فرهنگ و رسانه اعلام کرده که در ماه رمضان آماده پاسخگویی نیست، برای همین به او تفهیم اتهام شده و قرار بازپرسی به بعد از ماه رمضان موکول شده است.
خبرگزاری ایلنا: سیدمحمود علیزاده طباطبایی وکیل خانواده هاشمی با اشاره به مراجعه خود به دادسرای فرهنگ و رسانه یادآور شد: متوجه شدم که آقای شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان به دلیل چندین مورد شکایت متعدد از وی به این داسرا احضار شده است.

او افزود: آقای شریعتمداری در این مراجعه اعلام کرده که در ماه رمضان آمادگی پاسخگویی ندارد، برای همین به او تفهیم اتهام شده و قرار تامین صادر شده است و قرار بازپرسی به بعد از ماه رمضان موکول شده است.

علیزاده طباطبایی ادامه داد: شکایت از مدیر مسئول کیهان تنها از جانب ما نبوده بلکه موارد و شکایت‌های زیادی را شامل شده است.

این وکیل دادگستری با بیان اینکه شکایت‌های ما هم محدود به یک عنوان نمی‌شود، متذکر شد: شکایت‌های ما عناوین متعددی دارد که یکی از آنها از سوی مهدی هاشمی مطرح شده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا شکایتی هم از سوی آیت‌الله هاشمی از مدیرمسئول کیهان مطرح شده است، گفت: خیر، آیت‌الله هاشمی شکایتی از هیچ فردی نداشته‌اند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1395/03/28
آقای شریعتمداری تا تو باشی دیگه افشا گری نکنی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج