تبریزی و افخمی باهم آشتی نکردند
۳۴۲۰۳۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳
۴۵۲۲
قائم مقام خانه سینما:
ناصر عنصری می‌گوید اخباری که مبنی بر آشتی کمال تبریزی و بهروز افخمی منتشر شده صحت ندارد و تبریزی همچنان از رفتار برنامه هفت مکدر است.
خبرگزاری ایلنا: ناصر عنصری می‌گوید اخباری که مبنی بر آشتی کمال تبریزی و بهروز افخمی منتشر شده صحت ندارد و تبریزی همچنان از رفتار برنامه هفت مکدر است.

 ۲۶ خرداد مراسم افطاری به میزبانی محمدمهدی پورمحمدی سفیر سابق ایران در کشورهای آرژانتین، دانمارک و لهستان و با حضور سینماگران برگزار شد و بعداز آن تعدادی از سایت‌های خبری از آشتی بهروز افخمی و کمال تبریزی در این مراسم نوشتند اما قائم مقام خانه سینما می‌گوید این اخبار کاملا کذب است.

تبریزی و افخمی باهم آشتی نکردند

ناصر عنصری قائم مقام مدیر عامل خانه سینما در گفت‌وگو با ما با اشاره به این مراسم افطاری می‌گوید: ماجرا‌ از  این قرار بود که من و آقای کمال تبریزی سر یک میز  نشسته بودیم و بهروز افخمی هم روبروی کمال تبریزی نشسته بود و چند بار آقای افخمی از تبریزی خواهش کرد به برنامه هفت سینمایی بیاید و هر حرفی دوست دارد بگوید، اما  آقای تبریزی هم اعلام کرد این کار را نمی‌کند و حرفی برای گفتن با افخمی  ندارد.

وی ادامه داد داد: آقای افخمی وقتی این رفتار را دید و  از آنجایی که  با بیشتر اهالی سینما دوستی و رفاقت چند ساله دارد، اواخر مجلس به سمت کمال تبریزی آمدو شروع به بوسیدن کمال تبریزی کرد و دوستان حاضر در مجلس هم عکس گرفتند و بدنبال انتشار این عکس‌ها خبرهایی منتشر شد که صحت ندارد.

عنصری تاکید کرد: تا آنجایی که متوجه شدم آقای تبریزی هنوز به‌شدت از رفتار برنامه هفت سینمایی با وی و روش این برنامه ناراحت و مکدر است و آشتی صورت نگرفته است و  نه تنها هیچ نقشی در این ماجرا و آشتی نداشتم، بلکه فقط یک ناظر بودم.

عنصری ادامه داد: متاسفانه آقای افخمی و برنامه هفت از شیوه‌های صحیحی برای جذابیت برنامه استفاده نمی‌کند و متاسفم از اینکه بگویم از شیوه‌های ماکیاولیستی برای جذابیت برنامه استفاده می‌کند.

وی ادامه داد: افخمی در ضیافت افطار حتی یک‌بار هم از کمال تبریزی  عذر خواهی نکرد و  فقط دائم از تبریزی تقاضا می‌کرد که به برنامه هفت بیاید  و هرچه دوست دارد بگوید.

در آخرین برنامه هفت سینمایی مسعود فراستی منتقد برنامه فیلم سینمایی دونده زمین را یک نوع دیاثت فرهنگی نامید و بدنبال این حرف کمال تبریزی در گفت‌وگو با فریدون جیرانی  و از طریق سایت فیلم‌نت به‌شدت از برنامه هفت انتقاد کرد و حتی اعلام کرد که  ساخت سریال سرزمین کهن را متوقف می‌کند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج