«بنیامین» در «سلام بمبئی 2» هم بازی می‌کند؟
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۳۶۲۸۲۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸
۴۹۵۱
پروژه تولید فیلم‌سینمایی «سلام بمبئی» با بازی «بنیامین بهادری»، «محمدرضا گلزار» و «دیا میرزا» چندی پیش به پایان رسید. اثری به کارگردانی «قربان محمدپور» و تهیه‌کنندگی «جواد نوروزبیگی» که محصول مشترک سینمای ایران و بالیوود است و از ابتدای تولید تا امروز روند خبرسازی آن ادامه داشته است.
وب‌سایت موسیقی ما: پروژه تولید فیلم‌سینمایی «سلام بمبئی» با بازی «بنیامین بهادری»، «محمدرضا گلزار» و «دیا میرزا» چندی پیش به پایان رسید. اثری به کارگردانی «قربان محمدپور» و تهیه‌کنندگی «جواد نوروزبیگی» که محصول مشترک سینمای ایران و بالیوود است و از ابتدای تولید تا امروز روند خبرسازی آن ادامه داشته است. خبرهای سلام بمبئی این روزها باز هم به تیتر یک اخبار هنری برگشته و همه این مسائل باعث شده تا مخاطبان برای تماشای این اثر مشترک ایران و هند اشتیاق بیشتری پیدا کنند. جدیدترین خبر درباره سلام بمبئی اینکه هنوز قسمت اول آن اکران نشده، اما قربان محمدپور به دنبال ساخت قسمت دوم این فیلم است.

«بنیامین» در «سلام بمبئی 2» هم بازی می‌کند؟

ظاهراً تصمیم این کارگردان جدی است و برخی عوامل پشت صحنه کارش از جمله «حسن پویا» را به عنوان مدیر فیلمبرداری انتخاب کرده است.

نکته سوال‌برانگیز برای مخاطبان موسیقی این است که آیا بنیامین بهادری در فصل دوم سلام بمبئی بازی خواهد کرد؟ که همین موضوع باعث ایجاد گمانه‌زنی‌های مختلفی در فضای مجازی شده است. «سلیم احمدی»، مدیر برنامه‌های بنیامین بهادری، در پاسخ به این سوال اعلام کرد:«منتظر بازخوردهای قسمت اول سلام بمبئی هستیم. بنیامین بازیگر نیست که بخواهد سالی چند فیلم بازی کند و نظر ما این است که بازخوردها و نظرات را درباره سلام بمبئی ببینیم و بعد درباره پیشنهادات دیگر و سلام بمبئی 2 تصمیم بگیریم. همچنین حدود پنج، شش پیشنهاد دیگر برای بازیگری بنیامین، پس از اتمام تولید سلام بمبئی داشتیم که پیشنهادات خوبی هم بودند. ولی ما منتظر اکران قسمت اول سلام بمبئی هستیم و پس از آن درباره تداوم فعالیت بنیامین در سینما تصمیم‌گیری خواهیم کرد.»

از سوی دیگر بازار شایعات درباره اکران قسمت اول سلام بمبئی داغ است. تا کنون چند مرتبه زمان اکران تغییر کرده و به تازگی مهرماه برای این امر اعلام شده و اینکه گفته می‌شود نسخه‌ای که در ایران نمایش داده خواهد شد ده دقیقه کوتاه‌تر از نسخه اکران در هند است. سلیم احمدی درباره این موضوعات و اینکه آن ده دقیقه شامل ایفای نقش بنیامین هم می‌شود، گفت:«تفاوت اکران در شش ماهه دوم سال این است که اگر فیلم شما در آن زمان اکران شود، تعداد هفته‌های بیشتر و سینماهای بیشتر در اختیار خواهید داشت. به همین دلیل دست‌اندرکاران فیلم، ماه مهر را به عنوان زمان اکران انتخاب کردند. همچنین حذف این ده دقیقه از نسخه‌ای که قرار است در ایران اکران شود، تأثیری در روند فیلم و داستان ندارد و شامل قسمت‌هایی که بنیامین در آن حضور دارد نیست.»

بنیامین بهادری اولین خواننده‌ای نیست که حضور جلوی دوربین و پرده نقره‌ای را تجربه می‌کند ولی تا کنون هر خواننده‌ای که وارد عرصه سینما شده حضورش موفقیت‌آمیز نبوده است. فیلم‌هایی هم که طی چندسال اخیر با بازی خواننده‌های مختلف اکران شدند همگی در گیشه شکست خوردند. ولی در نقطه مقابل مدیر برنامه‌های بنیامین درباره حضور این خواننده در سینما دیدگاه دیگری دارد:«بنیامین از سال 84 تا الان با وجود فراز و نشیب‌هایی که در موسیقی وجود داشته همیشه نامش به عنوان سوپراستار این عرصه مطرح بوده است. طی چند سال گذشته هم کارگردانان سرشناسی نظیر «داریوش مهرجویی» و «بهرام بیضایی» به او پیشنهاد بازی دادند. اما او کنترل‌شده و با دقت به عرصه سینما وارد شد و ما در بخش انتخاب فیلمنامه و نقش بنیامین بررسی دقیق داشتیم. تا کنون هم کارگردان، تهیه‌کننده و سایر عوامل و هنرمندان براساس آنچه که دیده‌اند می‌گویند بازی بنیامین در سلام بمبئی یک سر و گردن از بقیه بالاتر است. من خودم نگاه سینمایی دارم ولی واقعاً بازی او را که دیدم شوک شدم.»

«بنیامین» در «سلام بمبئی 2» هم بازی می‌کند؟

اما بنیامین از روز یازدهم مرداد دور جدید کنسرت‌هایش را در شهرهای مختلف ایران آغاز خواهد کرد و مدیر برنامه‌هایش درباره این اجراها و کنسرت تهران اعلام کرد:«برنامه اجراهایی که تا این لحظه برای ماه مرداد قطعی شده به این صورت است که  یازده مرداد در تالار «ملک‌نیا» شهر آستارا با مردم این شهر دیدار می‌کنیم. سپس به گرگان می‌رویم و در تالار «فخرالدین اسعد» این شهر برنامه خواهیم داشت که بلیت‌های دو سانس این کنسرت به اتمام رسیده و به دنبال تمدید سانس سوم و چهارم هستیم. اجرای بعدی ما روز نوزدهم مرداد در شهرستان «بهشهر» است و نهایتاً بیست و دوم مرداد هم مهمان مردم کرمان هستیم. فعلاً در حال برنامه‌ریزی برای اجراهای شهرستان‌ها هستیم و هنوز مشخص نیست که پیش از محرم و صفر در تهران برنامه داشته باشیم. برنامه‌ریزی‌های لازم برای تور آمریکا و استرالیا را انجام داده‌ایم که این تورها سال آینده برگزار خواهند شد.»

او سپس در زمینه آلبوم جدید و تک‌آهنگ‌های این خواننده گفت:«بنیامین دوست دارد همه را سوپرایز کند و گاهی اوقات ما هم از سورپرایزهای او عقب می‌مانیم! او در حال آماده‌سازی چند اثر مختلف است و قطعه «سلام بمبئی» و چند کار دیگر را در دست تولید دارد ولی الان دقیقاً نمی‌دانم که می‌خواهد این کارها را در چه تاریخی منتشر کند. او کاملاً غیرقابل پیش‌بینی است و این موضوع را دوست دارد. شرایط زیادی را برای انتشار تک‌آهنگ در نظر می‌گیرد و سپس نسبت به انتخاب و عرضه کار اقدام می‌کند. من از سال 92 همکاری‌ام را با بنیامین آغاز کردم و قرار بود که سالی یک آلبوم داشته باشیم. تا کنون سر قول خودمان بودم و آلبوم‌های 93 و 94 را منتشر کردیم ولی باید یک آلبوم که آماده انتشار می‌شود، بکر باشد. به جای اینکه حتماً سالی یک آلبوم داشته باشیم شاید چند تک‌آهنگ خوب منتشر کنیم. به فکر آلبوم هستیم و برایش برنامه هم داریم اما می‌خواهیم در شرایط و زمانی که انتظار نمی‌رود، آلبومی را منتشر کنیم. کلاً او سرعت بالایی در انتشار قطعه ندارد و قصد نداریم حتماً به صورت منظم آلبوم 95 یا 96 را پشت سر هم منتشر کنیم.»

نکته آخر درباره بنیامین بهادری هم این است که چندی پیش تنظیم‌کننده آلبوم «94» او قطعه‌ای را با صدای خودش منتشر کرد و همین مسأله باعث نگرانی طرفداران بنیامین شد. سلیم احمدی این مورد را حاشیه‌ساز قلمداد نکرد و گفت:«ما هیچ سختی به کسی نمی‌گیریم و پشتیبانی خودمان را از این مسأله اعلام می‌داریم. «محمد موجرلو» هنرمند قابلی است که علاوه بر تنظیم و نوازندگی، همخوان گروه بنیامین موزیک هم هست و به دلیل توانایی‌هایی که دارد در این زمینه با ما همکاری می‌کند. بنیامین و من هم از حرکت محمد و خوانندگی سایر اعضا حمایت می‌کنیم و این موضوع مشکلی در روند کار گروه ایجاد نمی‌کند. محمد موجرلو از زمان که در گروه دیگری هم بود یا قبل‌تر از آن، برای دل خودش کار خوانندگی را دنبال می‌کرد. یک بار هم از او پرسیدم و گفت که برای دل خودش هرچند سال یک بار اثری را منتشر می‌کند و ما هم برای او آرزوی موفقیت داریم. در صورتی هم که تمایل به فعالیت در این حرفه داشته باشد به او کمک خواهیم کرد.»
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
روشا فارمسی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
اورانوس_فوتر2
تنورستان_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر