امید نوروزی: دیگر کاری با کشتی ندارم
۳۸۳۷۹
۲۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۶
۸۵۵۶
امید نوروزی، قهرمان 60 کیلویی کشتی فرنگی ایران در المپیک لندن همچنان از بی توجهی های مسئولان ورزش ناراضی است. او بار دیگر گفته از کشتی خداحافظی می کند.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: امید نوروزی، قهرمان 60 کیلویی کشتی فرنگی ایران در المپیک لندن همچنان از بی توجهی های مسئولان ورزش ناراضی است. او بار دیگر گفته از کشتی خداحافظی می کند.

نوروزی به ایسنا می گوید: «ما در ورزش جایگاهی نداریم و صحبت در مورد ورزش را باید آنهایی که در رأس امور هستند انجام دهند. چند ماه است که نه من با کشتی در تماسم و نه کسی با من کاری دارد. باید دلیلاین موضوع را از کسانی پرسید که بعد از المپیک هیچ سراغی از ما نگرفتند. زمانی اگر کسی یک برنز می گرفت، او را روی سر می گذاشتند اما الان طوری شده که قهرمان المپیک به چشم آقایان نمی آید. نمی دانم آنها به چه چیزی فکر می کنند! بهتر است مسئولان پول ها را در فوتبال خرج کنند تا آقایان از سیاست به ورزش بیایند و مدیریت کنند. بعد چند مربی به درد نخور از رده خارج بیاورند و پول ها را بخورند. هر چندکه اگر مدیریت بلد بودند کار خود را رها نمی کردند و به ورزش نمی آمدند.»

امید نوروزی: دیگر کاری با کشتی ندارم

فرنگی کار 60 کیلویی تیم ملی همچنین درباره تعطیلی اردوی کشتی فرنگی توسط محمد بنا، می گوید: «چند ماه است که با کسی در تماس نیستم و از این اتفاقات باخبر نبوده ام. قرار هم نبود در اردو حضور داشته باشم ولی آقای بنا هم حق دارد برای فرنگی کاران درخواست امکانات کند تا بتوانند اردو برگزار کنند.»

نوروزی از خداحافظی میگوید: «من دینم را به ملت، پرچم کشورم و رهبرم ادا کرده ام و دیگر با کشتی کاری ندارم. تیم ملی و کشتی هم مبارک آقایان باشد. اگر روزی قدر امید نوروزی و  امثال او را دانستند بیایند تا صحبت کنیم و در خدمتشان باشم ولی صحبت را فعلا کسانی که رئیس و مدیر و قهرمان شده اند و مدعی هستند انجام بدهند، نه کسانی مثل من که جایگاهی نداریم.»
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج