رویانیان: گفتم برو سر تمرین،گفت مگر دلقکم!
۳۸۵۷۳
۲۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۳
۳۵۸۷
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در طول چند مدت گذشته سه بار به ژوزه گفتم سر تمرین برو اما گفت: مگر من دلقکم؟
خبرگزاری فارس:  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در طول چند مدت گذشته سه بار به ژوزه گفتم سر تمرین برو اما گفت: مگر من دلقکم؟

 محمد رویانیان پس از حضور ژوزه در اردوی پرسپولیس اظهار داشت: قضاوت را به مردم واگذار می‌کنم که چرا این آقا چند ساعت مانده به شروع بازی در اردوی ما حضور پیدا می‌کند. اصلا هدفش چیست؟

وی افزود: در چند مدت گذشته 3 بار به او گفتم سر تمرینات ما حاضر شو، چون شما سرمربی هستید. عین 3 بار بر سر تمرینات حاضر نشد و به من گفت مگر من دلقکم.

رویانیان ادامه داد: همه می‌دانند هدف این آقا چیست اما کار این او اخلاقی نبود و قطعا کارش هدف‌دار است. تعبیر زیادی از کار ژوزه می‌توان داشت و به نتیجه رسید که چرا 3 بار گذشته از حضورش در تمرینات خودداری کرده اما امروز 4 ساعت قبل از بازی به اردوی پرسپولیس می‌رود. حالا باید دست به کار شوم و تعیین تکلیف کنم.

وی خاطرنشان کرد: او باید جواب بدهد که چرا در جلسه کمیته فنی حضور نداشته و بدون هماهنگی من به کشورش رفته و یا چرا در تمرینات پرسپولیس با دستور من حضور پیدا نکرده اما امروز خواسته به هر طریقی به تیم ضربه بزند آن هم روز بازی. قطعا به این موضوع رسیدگی خواهم کرد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:22 - 1391/09/30
فقط رویانیان درست میگه بقیه اشتباه میگن تو را خدا فوتبال را از دست سیاسیون خارج کنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:27 - 1391/09/30
به نظر شما چه رابطه ای بین مدیریت سوخت با مدیریت فوتبال هست؟؟؟معادله 100مجهولی!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج