فرصت جدید برای مشمولان غایب
۳۸۶۵۳۲
۲۲ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۳
۲۷۴۹
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: آن دسته از مشمولان غایبی که پیامک تعیین تکلیف خدمتی دریافت کرده اند، همچنان فرصت ثبت درخواست خود را در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) دارند.
خبرگزاری مهر: سردار سید حمید صدرالسادات؛ رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: افراد بسیار زیادی پیامک هایی مبنی بر تعیین تکلیف وضعیت خدمتی شان از سوی سازمان وظیفه عمومی دریافت کرده اند که این افراد می بایست به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) مراجعه و وضعیت خدمت خود را مشخص کنند.

وی با بیان اینکه ثبت درخواست ها در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی همچنان ادامه دارد، گفت: متقاضیان می توانند با مراجعه به این دفاتر برای ثبت درخواست معافیت از خدمت، طرح جریمه مشمولان غایب یا اعزام به سربازی اقدام کنند.

سردار صدرالسادات ادامه داد: متقاضیان طرح جریمه مشمولان غایب نیز با توجه به فرصتی که برای تعیین تکلیف مشمولان غایب و تمدید آن تا ۲۰ شهریور ماه به وجود آمده، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه گروهی از مشمولان غایب درخواست، ثبت نام در طرح مذکور را دارند، اوایل مهر مرحله بعدی زمان ثبت نام جریمه مشمولان غایب اعلام می شود، اما برای کسانی که پیامک تعیین تکلیف ارسال شده می بایست به دفاترخدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) مراجعه و وضعیت خدمت خود را مشخص کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه قانون محدودیت هایی را برای مشمولان غایب در نظر گرفته است، گفت: تاکنون امکان نظارت به اعمال این محدودیت ها به صورت جدی وجود نداشته اما با اقدامات صورت گرفته از این پس مشمولان غایب برای انجام برخی امور خود با محدودیت مواجه شده و به مرور زمان نیز این محدودیت ها مطابق قانون افزایش می یابد.

صدرالسادات افزود: منع استخدام دولتی و خصوصی، اخذ گذرنامه، ارائه خدمات بانکی و... از مواردی است که مشمولان غایب با محدودیت مواجه می شوند و حتی ممکن است گذر زندگی را بر آنها سخت کند.

وی تاکید کرد: هماهنگی های لازم با بانک مرکزی، وزارت کار و سازمان تامین اجتماعی به عمل آمده تا در آینده نزدیک ارائه خدماتی همچون تسهیلات بانکی، دریافت مستمری و بیمه بیکاری برای مشمولان غایب متوقف شود.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در خاتمه درباره افرادی که خدمت دوره ضرورت خود را گذرانده اند ولی نسبت به تعویض کارت قدیمی خود به هوشمند اقدام نکرده اند، گفت: برای این دسته از افراد پیامک هایی مبنی بر تعیین تکلیف وضعیت خود ارسال شده،  این اشخاص لازم است با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) نسبت به تعویض کارت و ثبت اطلاعات خود در سامانه وظیفه عمومی اقدام کنند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1395/06/22
کسی که آلان متاهله چندتاهم بچه داره بدون هیچگونه درآمدی چکارکنه. نه ميتونه بره خدمت نه ميتونه پول بده معافیتشوبخره تکلیفش چيه..?
United States
19:27 - 1395/06/22
قیمتش خیلی بلاست واسه کسی که متاهله کاش یه فرق بین خریدن سرباری واسه متاهل ومجرد باشه
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1395/06/23
سلام
ممکن است گذر زندگی بر آنها سخت شود!!!؟؟؟؟
آیا محروم کردن از خدمات یک فرد متاهل 40 ساله که چند فرزند دارد و یک کارگر ساده و از قشر ضعیف جامعه میباشد، هنر است!!!؟؟؟
.......
Canada
02:01 - 1395/06/24
فک کنم دولت نون مفت داره که میخواد به بچه ها مردم بده یه خانواده فقیر تنگدست از کجا هزینه سربازی بچه اش بده باید دولت بی تدبیر و امید فک اینجای قشر کم درامد کنه که متاسفانه فقط تنها دغه دغه ای دولت و مسئولین ندارند همین درفکر مشیعت مردم هست تنگدستی ملته بس....دیگه همه چیزمون گل بلبله
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1395/06/26
هركي 30سال به بالاس چندسال ديگه كارت معافيش مياد
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1395/06/29
سلام ما که مستاجر هستیم متاهل و بچه داریم نداریم بخریم چیکار باید بکنیم مگه خدمت به زن بچه چه قدر میده بیام خدمت کنم همه خرج زن بچه آب برق شو نمی تونن بپردازن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج