شایعه راه رفتن شوماخر تکذیب شد
۳۹۰۸۴۴
۲۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۵
۱۴۸۰
اسطوره مسابقات فرمول یک هنوز نمی‌تواند روی پای خود بایستد.
خبرگزاری تسنیم: میشائیل شوماخر که در حدود سه سال پیش و در ماه دسامبر 2013 (دی ماه سال 1392) در حالی که به همراه اعضای خانواده‌اش در پیست اسکی مریبل فرانسه اسکی می‌کرد، در اثر برخورد با صخره دچار خونریزی مغزی شد و به کما رفت، حالا اخبار امیدوار کننده‌ای از قهرمان هفت دوره مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک به گوش می‌رسد، هرچند این اخبار خیلی زود تکذیب شد.

راننده افسانه‌ای مسابقات فرمول یک، مدتی قبل از بیمارستان به خانه منتقل شد. خانواده او ترجیح دادند با وجود هزینه زیاد، 15 نفر از کادر پزشکی و آموزش دیده بیمارستان «لوزان» را به خانه خود در شهر «گلند» سوئیس بیاورند تا در 24 ساعت شبانه روز و با تمام امکانات، مراقب او باشند تا شاید روند بهبودی سرعت بگیرد.

در حالی که فلیکس دام، وکیل شوماخر اخیراً شایعه راه رفتن شوماخر را تکذیب کرد، یکی از دوستان قهرمان پیشین فرمول یک که نامش فاش نشده، در گفت‌و‌گو با هفته‌نامه «بونته» آلمان گفته است: شوماخر خیلی لاغر شده، اما می‌تواند هفته‌ای یک بار به کمک فیزیوتراپیست خود چند گام کوچک بردارد. او چند قدمی می‌تواند بردارد و حتی قادر است یکی از دست‌های خود را بلند کند.

در طرف مقابل اما سابینه کِهم، مدیر برنامه‌های شوماخر با رد این ادعا عنوان کرد: متأسفانه مجبوریم بگوییم، ادعای اخیر در مورد راه رفتن شوماخر درست نیست. چنین شایعاتی نامعتبر است چون مصدومیت او خیلی جدی است به طور ی که حتی نمی‌تواند به کمک مراقبینش روی پاهایش بایستد. متأسفانه با انتشار این اخبار، هوادران شوماخر را به اشتباه امیدوار می‌کنند. حفظ حریم شخصی میشائیل خیلی مهم است. با این حال او روزی به جمع ما باز خواهد گشت.

تیم پزشکی که از شوماخر مراقبت می‌کنند، بابت مراقبت شبانه‌روزی دستمزد هفتگی 115 هزار پوندی دریافت می‌کنند. یکی از دوستان قهرمان پیشین فرمول یک، ماه گذشته گفته بود که بازگشت میشائیل به زندگی عادی یک معجزه خواهد بود.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1395/06/29
یک روز در اوج و یک روز ....
آه از این دنیا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج