طرح های خلاقانه مهندسان ناسا بر روی کدو حلوایی
۴۱۴۹۲۸
۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۸
۲۱۸۶ 
«حکاکی و تراشیدن کدو حلوایی» مسابقه ایست که هر ساله در ایام هالووین برگزار می شود. افراد بسیار زیادی طرح ها و ایده های جالب خود را بر روی کدو حلوایی پیاده می کنند و سپس آن ها در مسابقه شرکت می دهند.
وب سایت روزیاتو - حامد آل محمد: همانطور که احتمالا می دانید، امروز روز «هالووین» است. در این مناسبت، جشنواره ها و مراسم زیادی برگزار می گردد که می توانند علاقه مندان را حسابی سرگرم کنند.
 
«حکاکی و تراشیدن کدو حلوایی» مسابقه ایست که هر ساله در ایام هالووین برگزار می شود. افراد بسیار زیادی طرح ها و ایده های جالب خود را بر روی کدو حلوایی پیاده می کنند و سپس آن ها در مسابقه شرکت می دهند. امسال هم جشنواره ای این چنینی وجود دارد، اما این بار رقیبی قدرتمند در مسابقه شرکت می کند.

سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا «ناسا» علاوه بر فعالیت های فرا زمینی، تصمیم گرفته در جشن هالووین نیز حضوری موثر داشته باشد. مهندسان این شرکت با استفاده از هوش و خلاقیت خود، کدو حلوایی ها را به شکل های زیبا و جالب درآورده اند و توانسته اند نظرات را به سمت خود جلب کنند.
 
ویدیویی که در ادامه قرار داده شده، خلاقیت کارکنان این آژانس را نشان می دهد؛ بنابراین از شما دعوت می کنیم آن را تماشا کنید.

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
طرح های خلاقانه مهندسان ناسا بر روی کدو حلوایی 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج