فرکی: دیگر کاری از دست من برنمی‌آید
۴۳۳۲۷۱
۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۷
۱۱۵۳ 
سرمربی تیم سایپا معتقد است با ماندنش این تیم بیشتر آسیب می بیند.
ورزش‌سه: حسین فرکی پس از شکست تیم سایپا مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری حضور پیدا کرد و ضمن اعلام استعفای خود از هدایت سایپا ابراز امیدواری کرد که مدیران باشگاه با این استعفا موافقت کنند.

ماحصل صحبت های فرکی در نشست خبری در ادامه آمده است:

کوتاهی نکردیم

بازی امروز یک بازی خانگی بود که متاسفانه آن را به حریف واگذار کردیم. امید داشتیم امروز بازی را به سود خودمان تمام کنیم و در جدول صعود کنیم. این اتفاق نیفتاد که دلیل آن برمی‌گردد به عملکرد تیم. برای ما جای توجیه نیست که بگوییم 6 بازیکن را نداشتیم اما هر کاری که لازم بود را انجام دادیم. ما هیچ کوتاهی نکردیم اما امروز نتوانستیم دوباره برنده شویم.

دیگر کاری از دست من برنمی‌آید

این موضوع را اعلام کردم به باشگاه و باز هم می‌گویم که در این مجموعه از این لحظه از دست من کاری برنمی‌آید. امیدوارم باشگاه درخواست من را بپذیرد. اگر اشکال از من است شاید فرد دیگری بیاید و سایپا را به سرمنزل مقصود برساند. من حرفی برای گفتن ندارم. البته در فوتبال تجربه زیادی دارم. از حریفان نگرانی نداشتم و ترسی هم نداشتم بلکه تنها نگرانی از خودمان است که احساس می کنم با یک تغییر و تحول شرایط سایپا بهتر شود، اگر درویش بپذیرد که کار را با شخص دیگری دنبال کند.

امیدوارم مدیرعامل استعفایم را بپذیرد

امیدوارم مدیرعامل بپذیرد. شاید یک فرد دیگر بیاید و سلیقه خود را اعمال کند. شاید اشکال از من است که با این همه تلاش تیم نتیجه نمی‌گیرد. اگر درویش قبول نکرد و به من تکلیف کرد، باید تغییرات به وجود بیاید. من درویش را دوست دارم و دوست ندارم ناراحتی او را ببینم. امروز 6 بازیکن اصلی را نداشتیم. به هر حال تیم چیزی که باید را به خصوص در نتیجه ارائه نمی‌کند.

شاید با نبود من مشکل حل شود

از الان استعفا می‌دهم. احساس می‌کنم شاید با نبود من مشکل حل شود. فقط مصدومیت ترابی نیست و می خواهم دست مدیرعامل باز باشد. از نگاه من این بهترین راه است. تصمیم و اختیار با باشگاه است. در این چند هفته هم مکرر اتفاقاتی افتاد. امیدوارم جایگزین من باعث خوشحالی سایپایی‌ها شود. یارگیری زیر نظر من انجام شد اما وقتی تیم به بن بست می‌رسد شاید هر مشکلی به وجود بیاید.

خودخواه نیستم

به هر حال آدم خودخواهی نیستم که به خاطر خودم کاری کنم که آسیب آن به مجموعه برسد. شاید حضور من به مجموعه آسیب می زند. برای اینکه دست درویش باز شود چون به او ارادت دارم و همیشه به من محبت داشته این اقدام را انجام می‌دهم. احساس می ‌کنم سایپا از این به بعد بیشتر با من آسیب ببیند.

به شایعات توجه نداشتم

به هر حال شایعات را نمی‌توانم بگویم تأثیر داشته یا نه اما من به شایعات توجهی نداشتم. اما اگر کسی دنبال این موضوع است که از رفتن من نفعی ببرد، نمی توانم در این خصوص قضاوت کنم. در فوتبال این مسائل زیاد افتاده اما من ذهنیتی به این مسائل نداشته‌ام.

من نمی توانم سر داور داد بزنم

امروز در جلسه تیم گفتم که می گویند چرا شما در کنار زمین سر داور داد و بیداد نمی‌کنی چون تاثیرگذار است. من معنی این حرف را اصلا نمی‌فهمم. یعنی یک کار اشتباه انجام دهم؟ کسی اعتراض به داور را تأیید می‌کند؟ منتها در فوتبال ما طوری برخورد می‌کنند که اگر در فوتبال ما 10 نفر کار بد می‌کنند شما هم نفر یازدهم باش که من 100 سال این کارها را نمی‌کنم. می‌گویم طوری با 10 مربی خلافکار برخورد شود که آنها بروند خود را اصلاح کنند. 40 سال در فوتبال بودم حالا بخواهم برای یک بازی اعتبار این همه سال را زیر سوال ببرم؟ آن زمان دیگر کسی به من احترام نمی‌گذارد و فکر می‌کنند 39 سال تظاهر کرده‌ام. راه درست این نیست که مربی حق خود را از طریق اعتراض بگیرد و این کار در منش و اخلاق من نیست.

فرکی در پایان اعلام کرد به موضوع حضور جادوگر در فوتبال ورود نمی کند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج