پوکمون گو سرانجام برای اپل واچ هم عرضه شد
۴۴۷۲۸۹
۰۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
۸۸۴
یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی سال سرانجام حالا برای محبوب‌ترین ساعت هوشمند جهان اپل واچ نیز عرضه شده است.
وب سایت فارنت - علی ارغوان: یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی سال سرانجام حالا برای محبوب‌ترین ساعت هوشمند جهان اپل واچ نیز عرضه شده است.
 
 پوکمون گو سرانجام برای اپل واچ هم عرضه شد

پوکمون گو روی ساعت هوشمند  همان‌طور که انتظار می‌رفت یک نسخه کامل از این بازی محسوب نمی‌شود. در واقع این اپ امکان دریافت اعلان‌های مربوط به پوکمون‌های نزدیک، PokeStopها، تخم‌ها و مدال‌ها را روی مچ شما نشان خواهد داد. بازیکنان حتی قادر هستند با اپل واچ خود از Pokestopها نیز موارد مختلف را جمع‌آوری کنند. گفتنی است آخرین نسخه پوکمون گو در موبایل حالا می‌تواند هر مقطع از بازی را نیز به صورت فعالیت در بخش حلقه‌های اپل واچ ثبت کند و علاوه بر این زمان طی شده برای سفرها و فعالیت‌های بیشتری را روی نمایش خواهد داد.
 
 پوکمون گو سرانجام برای اپل واچ هم عرضه شد

البته پوکمون گو روی اپل واچ به شما امکان گرفتن پوکمون‌ها را نخواهد داد؛ بلکه تنها در صورت قرارگیری پوکمون در اطرافتان به شما هشدار می‌دهد تا آیفون را از جیبتان خارج کرده و پوکمون را بگیرید. شرکت نیانتیک سازنده این بازی در شهریورماه نسخه اپل واچ پوکمون گو را معرفی کرد و با چند ماه تأخیر آن را عرضه کرده است. اگر یک اپل واچ ندارید البته می‌توانید دستبند پوشیدنی Pokemon GO Plus را خریداری کنید تا با قیمت 35 دلار همیشه یک پوکمون‌یاب روی مچ دستتان داشته باشید. این دستبند حتی امکان گرفتن پوکمون‌ها را هرچند به‌صورت محدود داراست.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج