پیروزی دلچسب آرسنال برابر کریستال پالاس
۴۵۳۱۹۷
۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۳
۵۷۶۹
آرسنال موفق با ارائه نمایشی برتر با 2 گل از سد کریستال پالاس گذر کند.
ورزش سه: آرسنال این شانس را داشت تا غلبه بر پالاس و با توجه به شکست سیتی، رتبه سوم جدول لیگ برتر را از آن خود کند.
 
بازی با برتری توپچی ها آغاز شد و این تیم در دقیقه 6 توسط ژیرو در مقابل دروازه صاحب موقعیت شد اما تعلل مهاجم فرانسوی باعث از دست رفتن موقعیت شد. یک دقیقه بعد، ایوبی با ضربه ای محکم از درون محوطه دروازه پالاس را تهدید کرد که هنسی واکنش خوبی داشت. دقایقی بعد الکسیس سانچز از فاصله ای دور دروازه پالاس را تهدید کرد اما ضربه محکم دور از کنار دروازه به بیرون رفت.
 
اما فشارهای آرسنال بالاخره جواب داد و در دقیقه 17 و روی ارسال دیدنی الکسیس سانچز، اولیوه ژیرو موفق شد با حرکتی دیدنی دروازه پالاس را باز کند تا این تیم با یک گل از حریف پیش افتد.
 
پیروزی دلچسب آرسنال برابر کریستال پالاس

پیروزی دلچسب آرسنال برابر کریستال پالاس

در ادامه باز هم آرسنال فشار خود را روی دروازه پالاس حفظ کرد و در دقیقه 26 و روی ضربه محکم الننی از فاصله دور می توانست به گل دوم برسد که این اتفاق رخ نداد.
 
در ادامه نیمه اول، توپچی ها کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتند و اجازه خلق موقعیت به حریف ندادند. در ثانیه های پایانی نیمه اول، سانچز بهترین موقعیت را برای دو برابر کردن اختلاف داشت اما ضربه او از درون شش قدم با عکس العمل فوق العاده هنسی همراه بود تا نیمه اول با همان تک گل برتری آرسنال به پایان برسد.
 
پیروزی دلچسب آرسنال برابر کریستال پالاس

پالاس نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 46 با ضربه سر بنتکه می تونست به گل برسد که این اتفاق رخ نداد.
 
اما آرسنال باز هم موفق شد در دقیقه 55 به گل برسد. ارسال مونرئال از سمتت چپ در مقابل شلوغی دروازه به ایوبی رسد و او با ضربه سر دقیق از فاصله نزدیک گل دوم آرسنال را به ثمر برساند.
 
پیروزی دلچسب آرسنال برابر کریستال پالاس

بعد از گل پالاس در دو صحنه متوالی می توانست با ضربه سر بنتکه و شوت کابایه به گل برسد که هر دو بار با عکس العمل های دیدنی پتر چک همراه بود تا دروازه آرسنال بسته بماند. لحظاتی بعد و روی اشتباهات متوالی مدافعان پالاس، آرسنال می توانست به گل سوم برسد اما هنسی در نهایت به این غائله پایان داد.
 
در دقیقه 80، آرسنال بهترین موقعیت را برای زدن گل سوم داشت اما ارسال دیدنی چمبرلین در مقابل دروازه خالی به کسی نرسید و هچ کدام از بازیکنان نتوانستند ضربه نهایی را بزنند. در ثانیه های پایانی نیز ضربه محکم چمبرلین با عکس العمل هنسی دفع شد.
 
در ادامه اتفاقی در جریان بازی رخ نداد تا توپچی ها با این برتری به رتبه سوم جدول صعود کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج