رویای تبدیل شدن به مرد آهنی واقعی می شود
۵۰۸۰۲۱
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
۵۴۵۴ 
اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که در زندگی واقعی خودتان آرزوی تبدیل شدن به Iron Man را دارید و به اندازه تونی استارک سرمایه دارید و می توانید اسباب بازی گرانقیمت 250,000 دلاری برای خودتان تهیه کنید، پس ممکن است که سال 2017 سال شما باشد!
مجله سخت افزار: اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که در زندگی واقعی خودتان آرزوی تبدیل شدن به Iron Man را دارید و به اندازه تونی استارک سرمایه دارید و می توانید اسباب بازی گرانقیمت 250,000 دلاری برای خودتان تهیه کنید، پس ممکن است که سال 2017 سال شما باشد!

 رویای تبدیل شدن به مرد آهنی واقعی می شود
 
دلیل این خوشبینی استارتاپ انگلیسی "جاذبه" است که در پایان هفته پیش برگزار شد. در این استارتاپ برای مشتریان با دل و جرات فرصتی فراهم شد تا لباسی برای پرواز تهیه کنند و با لباس جدید شور و نشاط را در زندگی خسته کننده و روزمره خود بیشتر کنند. مخترع و یکی از بنیانگذاران این لباس، ریچارد براونینگ (Richard Browning) گفته است: "این سیستمی است که شش میکرو توربین گازی برای تقویت انسان به کار رفته است، به طوری که خلبان می تواند به جهش عمودی و قدرت مانور پرواز کامل دست پیدا کند. این یکی شدن ذهن و بدن انسان با مهندسی مدرن در قالب شش میکرو توربین گازی است و از این رو نادرترین حالت پروازی است که تا کنون توسط انسان انجام شده است."
 
رویای تبدیل شدن به مرد آهنی واقعی می شود 

دایدالوس (Daedalus) دارای یک پوشش خارجی محافظ سبک است و علاوه بر میکرو توربین های گازی این لباس جزئیات بسیار زیاد دیگری دارد که آن را بیشتر به لباس مرد آهنی شبیه میکند، مانند صفحه نمایش بالای سر که قادر است سطح سوخت با استفاده از اتصال وایفای نشان دهد. ظاهرا این لباس می تواند چند صد مایل را در یک ساعت طی کند. براونینگ مدعی شده است که دایدالوس با سرعت 450 کیلومتر در ساعت به مدت 12 دقیقه پرواز کند. اگرچه سازندگان آن تاکنون موفق نشده اند یک منطقه پرواز آزمایشی که به اندازه کافی بزرگ باشد را برای آزمودن اختراع خود پیدا کنند. با توجه به برچسب قیمت سنگین این لباس، بعید است که این محصول در تولید انبوه و به زودی در بازار در دسترس همگان قرار گیرد.
 
 رویای تبدیل شدن به مرد آهنی واقعی می شود
 
اما چنانچه قصد خرید این لباس را دارید، فعلاً باید دست نگه داریدريال چرا که قصد ارسال محصولات خود را ندارد. براونینگ می گوید: "نسخه بتا این لباس در هفته آینده به تولید انبوه میرسد، با این حال ما در 3 تا 6 ماه آینده به طور گسترده بر روی بهبود و بروزرسانی تمامی جزئیات این لباس کار خواهیم کرد. سه ماهه‌ چهارم سال 2017 نقطه ای خواهد بود که ما یک تکنولوژی پیشرو را در بازار در سطح جهانی عرضه خواهیم کرد که دارای کابردهای بی انتهایی در زمینه تجاری، نظامی و سرگرمی خواهد بود. دایدالوس تنها یک لباس در شکل فعلی که ما عرضه کردیم نخواهد بود، نام های تجاری در پشت آن خواهند بود و این نام ها بخشی از طرحی می شوند که میلیون ها نفر آن را میبینند و تجربه می کنند."

در پایان می توانید ویدئوی جالبی از مراحل آماده سازی و آزمایش این اختراع هیجان انگیز را مشاهد فرمایید:
 
 
 
رویای تبدیل شدن به مرد آهنی واقعی می شود 
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج