Google Earth با قابلیت‌هایی جدید معرفی شد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۵۱۵۹۹۷
۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
۳۰۲۸
گوگل حسابی دستی بر سر و روی Google Earth کشیده است و شاهد معرفی نسخه جدید Google Earth با قابلیت‌های تازه و جالب توجه هستیم.
فارنت: گوگل حسابی دستی بر سر و روی Google Earth کشیده است و شاهد معرفی نسخه جدید Google Earth با قابلیت‌های تازه و جالب توجه هستیم.
 
Google Earth با قابلیت‌هایی جدید معرفی شد

چند روزی بیشتر به روز جهانی زمین باقی نمانده است و از قرار معلوم گوگل با معرفی نسخه جدید Google Earth از هم اکنون به پیشواز روز زمین رفته است. جالب است بدانید گوگل برای نسخه جدید حسابی سنگ تمام گذاشته است و شاهد امکانات و ویژگی‌های جدیدی در Google Earth هستیم.

بهینه‌سازی قابلیت‌های سه‌بعدی و تورگاید‌های حرفه‌ای از ویژگی‌های جدیدی هستند که در نگاه اول در نسخه جدید Google Earth به چشم می‌خورد. البته لازم به ذکر است که این ویژگی‌های جدید در عرض یک شب توسعه داده نشده است و تیم Google Earth چیزی حدود ۲ سال برای اضافه کردن امکانات جدید به Google Earth سخت مشغول کار بوده‌اند.
 
Google Earth با قابلیت‌هایی جدید معرفی شد 

این امکانات جدید را کاربران نسخه وب در کنار کاربران نسخه اندرویدی Google Earth استفاده می‌کنند. گوگل برای اینکه Google Earth به لحاظ فنی چیزی کم و کسر نداشته باشد از همکاری دانشمندان و متخصصان این امر کمک گرفته است. در نتیجه در نسخه جدید Google Earth شاهد حضور قسمت جدیدی تحت عنوان Voyager هستیم.

این قسمت همانند یک مجله توریستی عمل می‌کند. جالب است بدانید برنامه Natural Treasures که ساخت دست بی‌بی‌سی است نیز در قسمت Voyager نسخه جدید Google Earth حضور دارد. در نتیجه در این قسمت شاهد حضور مکان‌های بسیار زیبایی از کره زمین هستیم. مستند Beautiful Birds-of-Paradise که باز هم ساخت دست بی‌بی‌سی است و دیوید اتنبرو معروف و دوست داشتنی در آن حضور دارد نیز در قسمت Voyages نسخه جدید Google Earth تعبیه شده است.

نوآوری‌های گوگل برای Google Earth به همین جا ختم نمی‌شود و شاهد جستجوی اتفاقی نیز در Google Earth هستیم. این ویژگی کاربر را به یک مکان تصادفی در کره زمین می‌برد. جالب است بدانید چیزی حدود ۲۰ هزار مکان تصادفی برای بازدید کاربر از این طریق در Google Earth تعبیه شده است.
 
Google Earth با قابلیت‌هایی جدید معرفی شد 

همان‌گونه که در ابتدا هم اشاره کردیم یکی دیگر از ویژگی‌های جالب نسخه جدید Google Earth بهینه‌سازی سه‌بعدی است. این ابزار با انتخاب دکمه 3D در نسخه اندروید یا وب Google Earth فراخوانی می‌شود. پس از انتخاب حالت سه‌بعدی، کاربر در یک نمای فرضی از ماهواره‌ای بیرون از جو زمین قرار می‌گیرد و می‌تواند قسمت‌های مختلف کره زمین را مشاهده کند. جالب اینجاست که در این حالت اگر یک قسمت چشم کاربر را گرفت سریعا می‌تواند از مکان مورد نظر عکس‌برداری کند.

به همان ترتیب که در ابتدا اشاره کردیم گوگل در انتشار نسخه Google Earth زمان‌بندی خوبی را رعایت کرده است و چند روز قبل از روز جهانی زمین شاهد فعال شدن نسخه Google Earth هستیم. لازم به ذکر است که در حال حاضر تنها کاربران مرورگر کروم و گوشی‌های هوشمند اندرویدی قادر هستند تا از نسخه جدید Google Earth استفاده کنند و گوگل وعده داده است که تا آخر همین هفته سایر کاربران مرورگرهای دیگر و همچنین کاربران سیستم‌عامل آی‌او‌اس نیز قادر به استفاده از نسخه جدید Google Earth باشند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر