کدام ThinkPad لنوو برای شما مناسب است؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۵۲۸۹۴۲
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۵
۱۸۸۴۳
بسیاری از کاربران تجاری یا وابسته به حوزه آی‌تی، به جز لپ‌تا‌پ‌های سری ThinkPad لنوو هیچ لپ‌تاپی را قبول ندارند. لپ‌تاپ‌های این مجموعه گذشته از بدنه مستحکم، صفحه کلید‌های صنعتی‌محور، دکمه‌ میانی قرمزرنگ بسیار دقیق که نقش ماوس را ایفا می‌کند و ظاهر ساده و مشکی‌ از چند مشخصه مهم و کلیدی نیز برخوردار است.
وب‌سایت عصر ارتباط - معصومه علی گلی: بسیاری از کاربران تجاری یا وابسته به حوزه آی‌تی، به جز لپ‌تا‌پ‌های سری ThinkPad لنوو هیچ لپ‌تاپی را قبول ندارند. لپ‌تاپ‌های این مجموعه گذشته از بدنه مستحکم، صفحه کلید‌های صنعتی‌محور، دکمه‌ میانی قرمزرنگ بسیار دقیق که نقش ماوس را ایفا می‌کند و ظاهر ساده و مشکی‌ از چند مشخصه مهم و کلیدی نیز برخوردار است.

زمانی که بخواهید به سراغ یک لپ‌تاپ تینک‌پد بروید تازه متوجه می‌شوید دامنه انتخاب‌تان چقدر گسترده است. شاید دچار تشویش بشوید که بالاخره کدام مدل برای من مناسب است. لنوو در حال حاضر بیش از 20 مدل ThinkPad در 9 خط تولید متفاوت دارد. تمامی این لپ‌تاپ‌ها از نظر زیبایی‌شناسی و ظاهری، ساده طراحی شده‌اند اما وقتی حرف از اندازه، قیمت، کیفیت نمایش، عملکرد و طول عمر باتری‌‌ها می‌شود کاملا با هم فرق دارند. بنابراین کدام تینک‌پد مناسب شماست؟ پاسخ این سوال بستگی به اولویت‌های شما دارد.

بهترین تینک‌پد برای انجام کارهای معمول

ThinkPad T470 به دلیل برخورداری از باتری با طول عمر بسیار طولانی (17 ساعت)، صفحه کلید خوب، عملکرد عالی و نمایشگر انتخابی 1080p جزو بهترین لپ‌تاپ‌های تینک‌پد برای انجام کارهای معمول و روزمره کامپیوتری به شمار می‌آید. ThinkPad T470 با 1.58 الی 1.76 کیلوگرم وزن، لپ‌تاپ سبکی نیست اما به دلیل ظریف بودن به راحتی می‌توان آن را با خود حمل و نقل کرد. ThinkPad T470در مقایسه با رقبای گران‌‌قیمتی همچون ThinkPad T470s و X1 Carbon از قیمت مناسب‌تری برخوردار است.

 کدام ThinkPad برای شما مناسب است؟
 


بهترین تینک‌پدها از نظر طول عمر باتری

آن دسته از لپ‌تاپ‌های لنوو که باتری‌های‌شان بیشترین طول عمر را دارند به تکنولوژی PowerBridge این شرکت مجهز هستند. کاربر با کمک تکنولوژی پاوربریج می‌تواند بدون اینکه لپ‌تاپ خاموش شود باتری را از بدنه جدا کند. اگر چنین لپ‌تاپ‌هایی را با باتری‌های 6 سلولی خریداری کنید که طول عمر باتری را دو برابر می‌کنند، بیش از 10 ساعت ماندگاری شارژ خواهید داشت. هر دو لپ‌تاپ ThinkPad X270 و T470 (بدون S) با یک‌ بار شارژ شدن بیش از 10 ساعت ماندگاری شارژ خواهند داشت.
 
در آزمایش‌های انجام شده میزان ماندگاری شارژ T470 تقریبا 17 ساعت و 25دقیقه بوده است. هرچند میزان ماندگاری شارژ همین لپ‌تاپ با باتری 3 سلولی نصف این مقدار خواهد بود. همچنین پیکربندی چنین لپ‌تاپ‌هایی با نمایشگرهای صفحه لمسی به احتمال زیاد مقداری از ماندگاری شارژ را کاهش خواهد داد.
 
 کدام ThinkPad برای شما مناسب است؟

اگر به دنبال لپ‌تاپ‌های بزرگ با تکنولوژی پاوربریج نیستید اما هنوز تمایل دارید لپ‌تاپ‌‌هایی باریک با ماندگاری شارژ بالا داشته باشد دو لپ‌تاپ ThinkPad X1 Carbon و ThinkPad 13 گزینه‌های مناسبی خواهند بود. هر دولپ‌تاپ در صورتی‌که با نمایشگرهای 1080p پیکربندی شده‌ باشند در هر بار شارژ بیش از 9 ساعت ماندگاری خواهند داشت. آخرین مدل X1 Carbon با اینکه کمتر از1.13 کیلوگرم وزن دارد اما حدود 12 ساعت و 30 دقیقه در خود شارژ نگه می‌دارد.


 
سبک‌ترین تینک‌پد

اگر به دنبال سبک‌ترین تینک‌پد هستید تا راحت با خودتان حمل‌و‌نقل کنید لپ‌تاپ 14 اینچی X1 Carbon بهترین انتخاب شما خواهد بود چرا که فقط 1 کیلوگرم وزن دارد. مدل دیگری که در سبکی با X1 Carbon رقابت می‌کند خواهر منعطف آن X1 Yoga است که 1 کیلو و 27 گرم وزن دارد. لپ‌تاپ ThinkPad T470s از صفحه کلید بهتر، رم و حافظه قابل ارتقا در یک پیکره 1 کیلو و 31 گرمی تشکیل شده است. سیستم ThinkPad 13 با 1 کیلو و 43 گرم وزن کمی سنگین‌تر از مدل‌های گفته شده است. در حالیکه مدل X270 با باتری 3 سلولی 1 کیلو و 36 گرم و با باتری 6 سلولی 1 کیلو و 54 گرم وزن دارد.

 کدام ThinkPad برای شما مناسب است؟
 


بهترین تینک‌پدهای دو در یک

لنوو چندین مدل تینک‌پد مختلف تحت نام Yoga تولید کرده که قابلت منحصر به فرد آنها خم شدن رو به عقب است. در میان این مدل‌ها، لپ‌تاپ 14 اینچی ThinkPad X1 Yoga یک سر و گردن از بقیه بالاتر است. چرا که این لپ‌تاپ ترکیبی است از وزن سبک، باتری با طول عمر بالا و نمایشگر زیبا که می‌تواند 100 درصد طیف رنگیsRGB را پوشش دهد.

اگر به دنبال مدل‌های 3 بعدی حرفه‌ای هستید P40 Yoga را می‌توانید انتخاب کنید که از کارت گرافیک Nvidia Quadro تشکیل شده اما طول عمر باتری آن پایین‌تر از حد متوسط است وفن آن هم سروصدای زیادی دارد. تمامی تینک‌پد یوگاها قلم‌های نوری بسیار دقیقی دارند.

 کدام ThinkPad برای شما مناسب است؟
 


بهترین تینک‌پد از نظر نمایشگر

بیشتر لپ‌تاپ‌های تینک‌پد از نمایشگرهای متعدد با وضوح‌ تصویرهای مختلف، لمسی یا غیرلمسی تشکیل شده‌اند. هنگام انتخاب تینک‌پد به سراغ نمایشگری با وضوح تصویر 1920×1080 پیکسل بروید و به هیچ‌وجه نمایشگرهای 1366×768 و 1600×900 را انتخاب نکنید. اگر می‌خواهید یک لپ‌تاپ معمول (و نه هیبریدی یا دودر یک) با طول عمر بالا داشته باشید قید نمایشگرهای لمسی را بزنید. لپ‌تاپ‌های سری ThinkPad X1(X1 Carbon و X1 Yoga) نمایشگرهایی با کیفیت رنگ عالی با قابلیت پشتیبانی صد در صد از طیف رنگی sRGB دارند. لپ‌تاپ‌های P50 و P70 هم از نمایشگرهای شفاف با وضوح تصویر 4K و کالیبره کردن رنگ برخوردار هستند.

 کدام ThinkPad برای شما مناسب است؟
 


بهترین تینک‌پد از نظر صفحه کلید

لپ‌تاپ T470 نسبت به سایر لپ‌تاپ‌های لنوو از صفحه کلیدی بهتر برخوردار است. بعد از آن ThinkPad 13 و ThinkPad X1 Carbon را می‌توان نام برد.

 کدام ThinkPad برای شما مناسب است؟
 


قدرتمند‌ترین تینک‌پد

بیشتر لپ‌تاپ‌های تینک‌پد از پردازنده‌های کم‌‌مصرف دو هسته‌ای اینتل Core i3، Core i5 یا Core i7 تشکیل شده‌اند. اگر برای انجام کارها به دنبال سیستم‌های سریع‌تر مثل مدل‌های سه‌بعدی، CAD یا مهندسی هستید به سراغ لپ‌تاپ‌های سری P بروید. اگر قدرتمندترین سیستم را می‌خواهید و اندازه برای‌تان اهمیتی ندارد بنابراین لپ‌تاپ 17 اینچی ThinkPad P70 را فراموش نکنید. در این سیستم از پردازنده Intel Xeon E3-1505M و کارت گرافیک Nvidia Quadro M5000M استفاده شده است. مدل P50 هم از همان پردازنده Xeno تشکیل شده اما کارت گرافیک Nvidia Quadro M2000M آن کمی کندترعمل می‌کند. درصورتیکه عجله ندارید می‌توانید صبر کنید تا مدل‌های نسل بعد یعنی، P51 و P71 با پردازنده‌های نسل 7 Core اینتل و کارت گرافیک‌های جدیدتر انویدیا وارد بازار شوند.
 
 کدام ThinkPad برای شما مناسب است؟

لپ‌تاپ‌های مدل ThinkPad T470p که از پردازنده‌های سیار quad-core، H-class Core i5وCore i7 تشکیل شده‌اند عملکردی خارج از حد معمول دارند.

بیشتر لپ‌تاپ‌های تینک‌پد از قبیل X1 Carbon، T470، ThinkPad 13، X270، T470s و P50/P70 از درایو NVMe-PCIe تشکیل شده‌اند که عملکرد آنها سه برابر بیش از درایو استاندارد SATA SSD است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
خرید باکس 4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر