عرضه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۳۶ به تاخیر افتاد
۵۹۶۶۷۹
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
۲۹۳۴
هفته گذشته در خبرها به این موضوع اشاره شده که کوالکام اصلا چنین تراشه‌ای را نمی‌ساخته است. حالا باز هم شایعه‌ای دیگر درباره این محصول به بیرون درز کرده است. در این شایعه گفته شده که تولید تراشه اسنپ‌دراگون ۸۳۶ به تاخیر افتاده است.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: چند ماهی می‌شود که شایعات به ساخت تراشه اسنپ‌دراگون ۸۳۶ اشاره می‌کنند. تراشه‌ای که مدل کمی قوی‌تر اسنپ‌دراگون ۸۳۵ به حساب می‌آید. اما هفته گذشته در خبرها به این موضوع اشاره شده که کوالکام اصلا چنین تراشه‌ای را نمی‌ساخته است. حالا باز هم شایعه‌ای دیگر درباره این محصول به بیرون درز کرده است. در این شایعه گفته شده که تولید تراشه اسنپ‌دراگون ۸۳۶ به تاخیر افتاده است. این اطلاعات از گزارش مالی شرکت کوالکام به بیرون درز کرده‌اند.
 
 کوالکام عرضه اسنپ‌دراگون ۸۳۶ را به تاخیر انداخته است

در حقیقت قرار بود که تراشه جدید شرکت کوالکام روی دو گوشی Pixel 2 و Pixel 2 XL قرار بگیرد. اما به تاخیر افتاده روند ساخت آن باعث شده که گوشی‌های جدید گوگل هم با اسنپ‌دراگون ۸۳۵ راهی بازار شوند. در خبرهای جدید گفته شده که کوالکام قصد دارد اسنپ‌دراگون ۸۳۶ را در اوایل سال ۲۰۱۸ عرضه کند.

با این حساب هر گوشی پرچم‌دار دیگری که تا قبل از سال ۲۰۱۸ راهی بازار شود، از اسنپ‌دراگون ۸۳۵ بهره‌مند می‌شود. حالا باید ببینیم که گوشی‌های سال آینده مثل گلکسی اس ۹ یا حتی ال‌جی G7 با اسنپ‌دراگون ۸۳۶ راهی بازار می‌شوند یا تراشه جدیدتری معرفی خواهد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج