شهرداری: اسنپ باید زیر نظر تاکسیرانی کار کند
۵۹۷۹۲۸
۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
۳۶۵۴
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه اپلیکیشن‌های جدید در حوزه حمل‌و‌نقل از حجم ترافیک کاسته‌اند، گفت: اسنپ و تپسی باید زیر نظر تاکسیرانی قرار گیرند.
خبرگزاری ایلنا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه اپلیکیشن‌های جدید در حوزه حمل‌و‌نقل از حجم ترافیک کاسته‌اند، گفت: اسنپ و تپسی باید زیر نظر تاکسیرانی قرار گیرند.

محسن پورسیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره رویکرد خود نسبت به فعالیت اسنپ، تپسی و روش‌های جدید حمل و نقل گفت: این سرویس‌های جدید حمل‌ونقل دارای کیفیتی خوبی است و جا دارد از آنها استقبال کنیم، اما به نظرم باید تحت نظارت قرار گیرند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید نظارت بر این اپلیکیشن‌ها صورت گیرد، افزود: اینکه عده‌ای استدلال می‌کنند، این سرویس‌های حمل و نقل جزو تاکسیرانی نبوده و فقط یک اپلیکیشن هستند، یک نگرش اشتباه و ساده‌انگارانه است.

پورسیدآقایی با اشاره به اهمیت روش‌های حمل‌و‌نقل جدید در زندگی روزمره مردم ادامه داد: این اپلیکیشن‌ها امروز تبدیل به بزرگترین آژانس‌های سرویسی تاکسی شده‌اند و در همین راستا باید توسعه یابند و ضوابط تاکسیرانی روی آنها اعمال شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه سیستم حمل و نقل عمومی جدید باید تشویق شوند، ادامه داد: این سیستم‌ها موجب کاهش ترافیک می‌شوند، چرا که میزان تردد ماشین‌های خالی در شهر را کم می‌کنند، منتهی باید زیر نظر تاکسیرانی قرار گیرند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1396/06/21
خواهش میکنیم نظارت نکنین.بخدا راضی هستیم.
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1396/06/21
به خدا همین جوری خوبه خیلی راضی هستیم
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1396/06/21
شهرداری بجز بی نظمی کاری رو انجام نخواهد داد. اجازه دهید نظم اسنپ برقرارباشد.
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1396/06/21
مخالفم. کارپینو نمونه آن است. یک سیستم بی کفایت و ناکارآمد. بهتر است تاکسیرانی تحت نظارت این دو اپلیکیشن نحوه کار کردن را یاد بگیرد.
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1396/06/21
اینا شرکتهای خصوصی هستن .اصلا ربطی به تاکسیرانی ندارن که بخوان زیر نظر تاکسیرانی کار کنن.خواهشاً باعث خرابیه این دو شرکت باکیفیت نشین
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1396/06/21
تحویل بگیرید ، مستر نجفی تون . خدا شاهده این دولت غیر از ضرر زدن به مردم کار دیگه ای نکرده
پاسخ ها
بهمن
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
به خدا راست گفتی
نتونستن تو قیمت باهاشون رقابت کنن میخوان کلا میخوان ریشه شو بزنن.
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1396/06/21
اسنپ خیلی هم عالی ! حلالشون باشه! من که همه جا با اسنپ دربستی میرم صفا!
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1396/07/19
لطفا به منظور اصلاح عملکرد تاکسیرانی آنها رو به اسنپ تحویل دهید تا ببینید که مردم با امتیاز دادن به راننده های تاکسیرانی چگونه رفتار و کارکرد آنها رو بهبود می بخشند .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج