رفع ایراد از طرح کاهش مجازات اعدام محکومین مواد مخدر
۶۰۴۷۰۸
۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
۷۶۵۵
عضو هیئت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از رفع ایراد شورای نگهبان درباره طرح کاهش مجازات اعدام محکومین به مواد مخدر در جلسه امروز کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: عضو هیئت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از رفع ایراد شورای نگهبان درباره طرح کاهش مجازات اعدام محکومین به مواد مخدر در جلسه امروز کمیسیون خبر داد.

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: در این جلسه طرح الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر به منظور رفع ایراد شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: ایرادات شورای نگهبان برطرف و عفو رهبری هم به این ماده واحده اضافه شد و علیزاده حقوقدان و عضو شورای نگهبان نیز در این جلسه حضور داشت.

این عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس همچنین بیان کرد: طرح ماده واحده الحاقی به قانون مواد مخدر که در راستای کاهش مجازات اعدام است جهت تصویب نهایی به زودی به صحن علنی مجلس می آید.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United Kingdom
22:23 - 1396/07/02
چطوره ازاین به بعد از محکومین مواد مخدر به خاطر تشویق در کارشان هر چی مواد گرفتند هم وزن آن بهشون طلا بدند . اعدام چیه . یه وقت اذیت میشن . گناه دارند بنده های خدا !!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج