«زنگبار» علی ملاقلی پور در انتظار پروانه ساخت
۶۲۷۵۲۴
۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
۴۸۴۲ 
لشکری قوچانی با اشاره به اینکه «زنگبار» به کارگردانی علی ملاقلی پور در انتظار پروانه ساخت است بیان کرد «امپراتور» به کارگردانی مجید برزگر مجوز نگرفت.
خبرگزاری مهر: منصور لشکری‌قوچانی تهیه‌کننده سینما با اشاره به اینکه فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی به زودی در سینماهای کشور اکران می شود، گفت: هروقت کف فروش فیلم «قهرمانان کوچک» به کارگردانی حسین قناعت اجازه بدهد فیلم ما اکران می شود. البته امیدوارم این فیلم ژانر کودک بتواند از فروش بیشتری برخوردار شود.

وی با بیان اینکه احتمال اکران «قاتل اهلی» تا ۲ هفته آینده بسیار زیاد است، ادامه داد: باید شرایط به گونه ای فراهم شود که اکران فیلم ها به درستی مدیریت شود و نگاه کاملا تخصصی نسبت به این زمینه وجود داشته باشد. در چنین شرایطی می توان امیدوار بود که فروش فیلم ها با موفقیت انجام می شود.

این تهیه‌کننده سینما به جدیدترین فعالیت های سینمایی خود اشاره کرد و توضیح داد: در حال حاضر برای ساخت فیلمنامه ای با نام «زنگبار» به کارگردانی علی ملاقلی پور درخواست مجوز به شورای پروانه ساخت ارائه کرده ایم و به محض اینکه مجوز دریافت شود، فیلم را جلوی دوربین ببریم.

وی تاکید کرد: «زنگبار» شباهت هایی به «خط ویژه» به کارگردانی مصطفی کیایی است و می توان آن را یک اثر اجتماعی با رگه های کمدی دانست.

لشکری قوچانی در پایان در پاسخ به این پرسش که پروژه «ماتیک» یا «امپراتور» در چه مرحله ای است، گفت: من و مجید برزگر به عنوان کارگردان فیلم تلاش بسیاری برای دریافت مجوز برای ساخت این فیلم کردیم که متاسفانه به نتیجه نرسید.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج