خداداد: راستگوتر از کریمی در فوتبال وجود ندارد
۶۲۹۳۰۵
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
۹۴۴۰ 
پیشکسوت فوتبال ایران به حمایت از علی کریمی و صحبت های او علیه مدیران فدراسیون پرداخت و اعلام کرد حاضر است در مناظره ای که او حرفش را زده، حاضر شود.
ورزش‌سه: علی کریمی روز گذشته در مصاحبه ای با برنامه فوتبال یک حرف های تندی را علیه مدیران فدراسیون فوتبال انجام داد که واکنش مسئولان را به همراه داشت. در چنین شرایطی برخی پیشکسوتان فوتبال به حمایت از کریمی و صحبت های او پرداخته اند.

خداداد عزیزی صحبت هایی را در این خصوص بر زبان آورد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

حرف های کریمی از دل بر آمده است

وقتی علی کریمی به عنوان اسطوره فوتبال حرفی می زند، قطعا این حرف از دل برآمده است. اگر ما بی محبتی هایی که در حق او در طول همه سالهای گذشته شده را کنار بگذاریم، باید به این مساله اعتراف کنیم که کریمی جزو ستاره های بی چون و چرای فوتبال ما است و اسمش تا سالها به یادگار خواهد ماند.

راستگوتر از کریمی پیدا نمی کنید

حرف های علی کریمی از دل او آمده و همه این صحبت ها واقعیت های فوتبال ما را نشان می دهد. او انسانی صادق و روراست است که همیشه اعتقاد داشته و دارم راستگوتر از کریمی در فوتبال پیدا نمی شود. او حالا به درست درباره کثیفی های فوتبال حرف می زند و همه هم می دانند که درست می گوید.

95 درصد افراد حاضر در فوتبال خنثی هستند!

متاسفانه در فوتبال ما 95 درصد افراد خنثی هستند. آنها با همه چیز موافقند، خطا شود، موافقند، گل شود موافقند، تیم ملی نتیجه بگیرد موافقند، نتیجه نگیرد بازهم موافقند و... آدم های اینجوری اختیاری ندارند و جرات نمی کنند حرفی بر زبان آورند.

آدمهای خنثی علی را پرخاشگر می دانند

شما می بینید وقتی راجع به جادوگر صحبت می شود همین آدمهای خنثی که تعدادشان زیاد است، می گویند ما خبر نداریم. در حالی همه شان می دانند چه خبر است. به همین خاطر است که وقتی یکی مثل علی کریمی حرف حق می زند، او را پرخاشگر می نامند و حرف هایش را جدی نمی گیرند.

آقای مثلا کارشناس با کریمی مخالفت می کنند

وقتی کریمی درباره کثیفی ها حرف می زند، او را به بداخلاقی متهم می کنند و در عین حال هیچ کس راجع به مصیبت های فوتبال چیزی نمی گوید. هیچ کس درباره مسائل مختلف نظری ندارد، اما در صف پخش عنوان کارشناس فوتبال، نفر اول ایستاده اند. این آدمهای خنثی به فوتبال ضربه می زنند.

آدم های مثل کریمی تعدادشان انداره انگشتان یک دست نیست

اعتقاد من بر این است افراد حاضر در فوتبال باید اختیار حرف زدن داشته باشند؛ اما متاسفانه اکثر آدمها ندارند. مثل علی کریمی چند نفر داریم که حاضرند درباره مسائل مختلف حرف بزنند که تعداد آنها به انگشتان یک دست نمی رسد. به همین دلیل کارش را نمی پذیرند.

نمی دانم تاج حقوق می گیرد یا نه

درباره اینکه آقای تاج حقوق می گیرد یا رایگان کار می کند، نمی شود چیزی را ثابت کرد. من در این مورد نمی توانم نظری بدهم.

همه جوره حمایتش می کنم

در این شرایط من همه جوره حامی علی کریمی هستم. من با علی موافقم که فوتبال ایران پر از فساد است. فوتبال ما نیاز به خیلی چیزها دارد و قطعا علی کریمی در این باره راست می گوید.

در مناظره کنار علی کریمی هستم

شخصا حاضرم در مناظره ای که علی کریمی پیشنهادش را داده، حاضر شوم و طرف علی بنشینم. اگرچه اعتقاد دارم در آن صورت چیزی از فوتبال ایران باقی نمی ماند(!) اما برای حمایت از علی کریمی اگر مناظره ای ترتیب داده شود، کنار او خواهم بود.
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Netherlands
14:41 - 1396/08/20
درود به تمام کسانیکه زیر بار ظلم نمیرن. داش علی کریمی ما هوادارا تا اخر عمر دوست داریم. لعنت به دیکتاتور
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1396/08/20
درودوسلام به حماسه سازملبورن
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1396/08/20
اونم از تو خیلی تعریف میکنه اگه این فوتبال نبود تو وکریمی الان معلوم نبود در کام گوشه وکنار به کارتون مشغول بودید ته الان همه چیا بهم بریزید نون بهم قرض بدید
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1396/08/20
بندگان خدا کثافت بازیو خود فدراسیون دارو دستش بار آورده مگه دیوانه هستن بیان مناظره شما فقط از طریق رسانه ها باید اونارو رسوا کنین شاید خجالت بکشن برن
Iran, Islamic Republic of
19:53 - 1396/08/20
زنده باد خداداد تیز پا
و
جادوگر
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1396/08/20
آقایی که به جادوگر و حماسه ساز ملبورن اهانت میکنی
تو هم از اون دست آدمهایی هستی که زیر پرچم خودتو جا دادی و پول مفت میخوری و چیزی هم بارت نیس!!!
United Arab Emirates
12:15 - 1396/08/21
درود بر خداداد و درود بر هشت مقدس ابدی
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1396/08/22
کابر۱۷:۵۰ تومیدونی فوتبال وفساد یعنی برای خودت قصه میگی
United Arab Emirates
09:28 - 1396/08/23
تو که نظرات رو منصفانه منعکس نمی کنی غلط می کنی سایت خبری می زنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۵
زنده باد کورش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج