میزان لو رفتن اطلاعات در فیس بوک فاش شد
۶۵۷۷۶۰
۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۵
۹۴۲۴ 
به تازگی وب سایتی ساخته شده که با توجه به آنچه کاربر در حساب فیس بوک خود منتشر کرده، نشان می دهد افراد غریبه به چه میزان از اطلاعات شخصی او دسترسی دارند.
خبرگزاری مهر: به تازگی وب سایتی ساخته شده که با توجه به آنچه کاربر در حساب فیس بوک خود منتشر کرده، نشان می دهد افراد غریبه به چه میزان از اطلاعات شخصی او دسترسی دارند.
 
میزان لو رفتن اطلاعات در فیس بوک فاش شد

به گزارش گاردین، اگر فردی به طور مرتب حساب کاربری فیس بوک خود را چک و پست منتشر کند، احتمالا اطلاعات زیادی از خود را فاش می کند.

در همین راستا ابزاری جدید ساخته شده که نشان می دهد افراد غریبه تا چه اندازه به اطلاعات شخصی کاربر در این شبکه اجتماعی دسترسی دارند.

این ابزار که در حقیقت یک وب سایت است، چنین اطلاعاتی را فقط با توجه به آنچه که کاربر در حساب خود منتشر کرده، به دست می آورد. این وب سایت ساده به نام Superemo.TV نشان می دهد غریبه ها تا چه حد از زندگی شما اطلاع دارند.

به عنوان مثال هر زمان که کاربری اطلاعاتی را در فضای آنلاین منتشر می کند، شرکت ها یا هکرهای احتمالی متوجه می شوند او کجا رفته و منزل او چه زمان خالی است.  همچنین اطلاعاتی که از حساب کاربری فیس بوک فرد گرفته می شود بسیاری اوقات برای دزدیدن هویت وی استفاده میشود.

یان کاکس یکی از مدیران Superemo.TV  در این باره می گوید: اگر در یک وب سایت خاص شما دکمه ورود به فیس بوک را فشار دهید، به این شبکه اجتماعی اجازه می دهید اطلاعات حساس را در اختیار وب سایت قرار دهد.

 بنابراین باید نسبت به آنچه در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارید حساس تر برخورد کنید.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج