تاجرنیا: تن دادن اصلاح‌طلبان به روحانی عجیب بود
۸۰۰۱۴۱
۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۲
۵۶۵۴
عضو حزب منحله مشارکت گفت جبهه اصلاحات فاقد استراتژی و دچار تناقض است.

روزنامه کیهان نوشت: عضو حزب منحله مشارکت گفت جبهه اصلاحات فاقد استراتژی و دچار تناقض است.

علی تاجرنیا در گفت‌وگویی اظهار داشت: استراتژی اعضای شورا در انتخاب شهردار مشخص نیست. متاسفانه بخش عمده‌ای از این نقد به خود جریان اصلاحات باز می‌گردد که استراتژی مشخصی در عرصه سیاسی ندارد برخی از دوستان خیلی خوب ما کارهای عجیبی می‌کنند.

از سویی به حسن روحانی تن می‌دهند که خطوط قرمز مشخصی دارد، از جناح دیگر آمده و به خاطر شرایط از او حمایت می‌کنیم و از سوی دیگر شورا می‌خواهد با انتخاب افرادی به عنوان شهردار پایتخت، نارضایتی خود را ابراز کند! چنین واکنشی در عالم سیاست معقول نیست. به عبارت دیگر همه مشکل ما شرایط نیست، بلکه تصمیم‌گیری‌های غلط هم بخشی از مشکل است.

وی در پاسخ این سؤال که «یک مشکل دیگر این است که گاه فقدان استراتژی و تاکتیک آشکار می‌شود. آیا تحلیل سیاسی از اوضاع وجود ندارد؟» می‌گوید: بنده در داستان آقای نجفی هشدار داده بودم، منتها برخی دوستان تا وقتی که با مسئله‌ای سخت روبه‌رو نشده‌اند می‌گویند پای حرف خود تا آخر می‌ایستیم.

برای یکی از اصلاح‌طلبان شناخته شده توئیت می‌کند که وقتی اصولگرایان با آقای آخوندی مخالفند یعنی تصمیم درستی گرفته‌ایم! این نوع سخنان که پایه و اساس منطقی درستی ندارد در گذشته هم بیان می‌شد و مشکل قدیمی ماست. برخی دوستان ما همچنان در دعواهای گذشته مانده‌اند و در عین حال می‌خواهند در قدرت حضور داشته باشند، اما نکته مهم این است که چندان به روش حضور در قدرت تسلط ندارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1397/09/03
اینو بدونین دوباره گول نمیخوریم رای بدیم,,,به روحانی رای دادیم بدبخت تر از قبل شدیم
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1397/09/03
آپشن دیگری نداشتین شما !!! بالاخره بخش زیادی از شما مجددا به نان و نوائی رسیدید با این روش ، !!!!!
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1397/09/03
بله ما مشاهده میکنیم که طرز فکر اصلاح طلبا کاملا احمقانه و بچه گانه هستش همیشه مثه بچه ها لجبازی کردن! همیشه منفعت خودشونو به منفعت مردم ترجیح دادن.این سبک مغزا با این کارشون کشور رو به تباهی میبرن
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1397/09/03
تن دادن محمد خاتمی به پادشاه عربستان چطور؟
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1397/09/03
روحانی کمر اصلاح طلبان را شکست .‌‌
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1397/09/03
این دوستان فکر کردن تو خط هاشمیه وتا ایشان هستن نهضت ادامه داره ولی بنده خدا عمر نوح نداشت وفوت شد تمام ارزوها سراب شد والا به کی میخواستن رای بدن !!!؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1397/09/03
یارورابه ده راه نمیدادند سراغ خانه کدخدارامیگرفت. اگرمامردم هستیم می خواهیم هیچکدام شمانباشیدبخداحیفه. مملکتی باان پیشینیه درخشان وضعیتش این باشه ومردمش اینچنین. شماهاازامتحان مملکت داری مردود شدید. هرسه گروه. بروید بااموالی که بردیدتجارت کنیدبه چین وامریکاوخوش بگذرانید
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1397/09/03
چون کار وحرفه افسادطلبان زالو صفت تن فروشی هست
Germany
21:20 - 1397/09/03
سیاسیون ما با کمال تاسف توجه نمیکنن که بیدار کردن امید مردم و جلب حمایت آنها دین سنگینی را بر گردن آنها قرار میدهد که فرار از مسئولیت و خیلی بدتر سوٕ استفاده جفای سنگینی در حق مردم است به قیمت عقب افتادگی و جهان سومی ماندن کشور با همه ابعاد فقر و فلاکت و ابتذال دردناک فرهنگی
از آقایون باید خواهش کرد که اگر نفس و مایه این مسئولیت خطیر را ندارید اصلا وارد میدان نشید و توفهم نیافرنید.
خیلی سخت است که به طبیب مدعی بگیم ما را به خیر تو امید نیست....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج