تریلر فیلم Doom: Annihilation منتشر شد
۸۴۱۴۲۰
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
۱۹۰۶
کمپانی یونیورسال پیکچرز تریلر جدید فیلم اقتباسی Doom: Annihilation را منتشر کرد. این فیلم داستان گروهی از تفنگداران فضایی را دنبال می‌کند که به تماسی اورژانسی از پایگاهی فضایی پاسخ می‌دهند، اما وقتی به آنجا می‌رسند متوجه می‌شوند این پایگاه توسط موجوداتی شیطانی که می‌خواهند زمین را نابود کنند تسخیر شده است.

سینما گیمفا: کمپانی یونیورسال پیکچرز تریلر جدید فیلم اقتباسی Doom: Annihilation را منتشر کرد. این فیلم داستان گروهی از تفنگداران فضایی را دنبال می‌کند که به تماسی اورژانسی از پایگاهی فضایی پاسخ می‌دهند، اما وقتی به آنجا می‌رسند متوجه می‌شوند این پایگاه توسط موجوداتی شیطانی که می‌خواهند زمین را نابود کنند تسخیر شده است.

نویسندگی و کارگردانی این فیلم که از روی فرنچایز محبوب بازی‌های ویدیویی اقتباس شده برعهده‌ی تونی گیگلیو (Tony Giglio) بوده است. در این فیلم بازیگرانی از جمله ایمی منسون (Amy Manson)، دومینیک مافام (Dominic Mafham)، لوک آلن گیل (Luke Allen-Gale) و نینا برگمن (Nina Bergman) حضور دارند.

لورنزو دی بوناونتورا (Lorenzo Di Bonaventura) و جان ولز (John Wells) تهیه کنندگان اجرایی این فیلم هستند. جفری بیچ (Jeffery Beach)، فیلیپ راث (Phillip Roth) و اوگدن گاوانسکی (Ogden Gavanski) تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارند.

فیلم Doom: Annihilation پاییز ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تریلر فیلم Doom: Annihilation منتشر شد
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج