فال روزانه ۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۸
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۶۹۵۵۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۶
۵۶۲۱
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه ۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۸

فال روزانه جمعه 10 خرداد 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 10 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی بلندپرواز، موقر، اهل فلسفه بافی و مذهبی هستید. شما به خودتان متکی هستید و دارای قدرت زیادی در رهبری کردن اطرافیانتان هستید و دوست دارید خودتان برای زندگی و کارهایتان تصمیم بگیرید و به دیگران وابسته نیستید. با این همه، شما حسود، بیش از حد جاه طلب و گاهی هم خودخواه هستید و این ویژگی ها می توانند اخلاق های مثبتتان را هم تحت الشعاع قرار دهند. امسال در محیط کارتان اتفاقات بسیار خوبی خواهند افتاد و جو موجود در فضای کاریتان تغییر می کند و این موضوع احساس رضایت قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت. این احساس رضایت باعث می شود که عملکرد بهتری از خودتان نشان دهید و در نتیجه در کارتان موفق تر باشید. شما همچنین با افراد مهمی آشنا خواهید شد که به شما کمک خواهند کرد تا در زندگی حرفه ایتان موفق تر باشید. روابط اجتماعی شما امسال خیلی خوب پیش خواهند رفت و می توانید دیگران را به راحتی تحت تأثیر قرار دهید. درست است که درآمدتان ب میزان زیادی افزایش خواهد یافت، اما هزینه ها نیز رو به افزایش هستند، پس به هیچ وجه به ولخرجی روی نیاورید و پس انداز کردن را فراموش نکنید. در زمینه ی روابط عاطفی نیز اوضاع باب میلتان خواهد بود و عشقتان بیشتر از قبل شما را مورد لطف و محبت خود قرار خواهد داد و روزهای خوبی را در کنار هم خواهید گذراند. در نیمه ی دوم سال ساخت و ساز و یا بازسازی خانه تان هزینه ی زیادی را به شما تحمیل خواهد کرد. اواخر سال هم به یک سفر زیارتی خواهید رفت. شهریور،آذر و اردیبهشت بهترین ماه های امسال خواهند بود.

فال روزانه ۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز شما بین میل به تفریح، خوشگذرانی و توجه به خودتان یا تمایل به راضی نگه داشتن دیگران دچار تردید شده اید. شما به طور ذاتی میل به خوشحال کردن دیگران دارید و تعجبی ندارد اگر گزینه ی دوم را انتخاب کنید، اما این که بخواهید خودتان و خواسته هایتان را زیر پا بگذارید هم برایتان کار راحتی نخواهد بود. شاید بد نباشد امروز کمی به این فکر کنید که چرا تا این حد مورد تشویق دیگران قرار گرفتن و راضی نگه داشتن آنها برایتان اهمیت دارد؟! شما باید یاد بگیرید که خودتان برای خودتان کافی هستید و نیازی به تأیید دیگران ندارید. این را آویزه ی گوشتان کنید که شما پیش از هر شخص دیگری موظف هستید به خودتان و نیازهایتان توجه کنید.

فال روزانه ۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۸

شما امروز بیش از هر زمان دیگری دوست دارید با خانواده تان وقت بگذرانید و در مورد خاطراتتان و روزهای خوب گذشته با آنها حرف بزنید. شاید حتی دلتان بخواهد به عقب تر از آنچه خودتان به یاد می روید برگردید و در مورد اجدادتان سؤال هایی از والدین و یا پدربزرگ و مادربزرگتان بپرسید. این صحبت ها اطلاعات جالبی را برای شما به همراه خواهند داشت. امروز در خلال صحبت هایی که با اعضای خانواده تان دارید ممکن است حرف هایی به میان کشیده شوند که باعث آزردگی یکی از حاضرین شوند، سعی کنید جو خوبی که بر امروز حاکم است را خراب نکنید و بحث را عوض کرده و یا به هر روش دیگری که خودتان می دانید از دلخوری ها جلوگیری کنید.

فال روزانه ۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز توانایی های یکی از دوستان و یا اطرافیانتان، به ویژه قدرت تمرکز و نظم فوق العاده ای که او دارد شما را تحت تأثیر قرار داده اند. این تحسینی که شما نسبت به او در وجود خود احساس می کنید درس بزرگی برای شما می تواند باشد. شما باید این واقعیت را بپذیرید که شما دارید چیزهایی را در وجد او مورد تحسین قرار می دهید که خودتان ندارید یا آرزویشان را دارید. اما خجالت نکشید، همین که متوجه این موضوع هستید خودش پیشرفت بزرگی است. اگر با این شخص به اندازه ی کافی صمیمی هستید شاید بتوانید در مورد اینکه چطور این رفتارها را در خودتان به وجود بیاورید با او مشورت کنید و از راهنمایی هایش بهره ببرید.

فال روزانه ۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز داشتن اعتماد به نفس و فرار از انفعال و عمل گرایی مهم ترین چیزهایی هستند که باید در نظر داشته باشید. آیا شما قصد این را دارید که رابطه ی عاطفیتان را یک قدم جلوتر ببرید؟ آیا می خواهید طرف مقابلتان تعهد بیشتری را نسبت به شما احساس کند؟ از انرژی حاکم بر امروز بهره ببرید و برای پیش بردن رابطه تان در جهتی که خودتان دلتان می خواهد تلاش کنید. آیا قرار بوده است که امروز یک نفر کاری را برای شما انجام دهد؟ اگر سر و کله ی او پیدا نشد و حتی تماس هایتان را هم جواب نداد زیاد تعجب نکنید، این شخص به احتمال زیاد درگیر یک سری مشکلات شخصی شده و همه ی قول و قرارهایتان را فراموش کرده است!

فال روزانه ۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز شما از آرامشی نسبی برخوردار هستید و این وضعیت به شما اجازه می دهد که ندای درونتان را واضح تراز سایر مواقع بشنوید. شما خیلی خوب می دانید که برای نادیده گرفتن آنچه قلبتان به شما می گوید چه هزینه ی گزافی را باید بپردازید، پس این اشتباه را نکنید و از فرصتی که امروز دست داده بهره ببرید و به اتفاقات چند روز گذشته خوب فکر کنید. شاید بتوانید با این کار به اینکه چه چیزی باعث خراب شدن حالتان و انرژی پایینتان شده است پی ببرید. امروز یکی از اطرافیانتان سعی دارد در انجام کارهایتان به شما کمک کند، چرا از این فرصت استفاده نمی کنید؟! قرار نیست خودتان تنهایی همه ی کارهای دنیا را انجام بدهید.

فال روزانه ۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۸

خودتان را برای یک روز خوب و لذت بخش آماده کنید. امروز نه مسائل خانوادگی و نه مشکلات کاری نخواهند توانست حس و حال خوبی را که دارید به هم بریزند. خوشبختانه همه چیز دارد خیلی خوب و طبق نقشه هایتان پیش می رود و حتی مشکلاتی که از قبل داشته اید هم مثل اینکه دارند خودبخود از بین می روند. امروز شما به ماجراجویی و کمی هیجان نیاز دارید. شاید بتوانید این هیجان را در رابطه ی عاطفی خودتان به وجود بیاورید، یا یک پروژه ی هنری جدید را آغاز کنید و یا حتی ورزشی هیجان انگیز را که تا به حال امتحان نکرده اید انجام بدهید. فرقی نمی کند که چکار کنید زیرا هر کاری که انجام دهید خاطرات خوبش تا مدت ها در ذهنتان باقی خواهد ماند.

فال روزانه ۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۸

هیچ تردیدی به دلتان راه ندهید! شما امروز در انجام هر کاری که دلتان بخواهد موفق خواهید بود و چنان احساس رضایتی به دست خواهید آورد که لبخند را به لب هایتان خواهد آورد و روحیه تان را به میزان قابل توجهی بهتر خواهد کرد. شما برخی ارزش ها و باورهای خود را به چالش کشیده اید. شاید این باورها و ارزش ها عامل ثبات زندگی شما باشند، اما احساس می کنید که دیگر به اندازه ی قبل برایتان اهمیت ندارند. خوشبختانه عزیزانتان در کنار شما هستند و با حمایت هایشان خیال شما را از این بابت که هر چیزی امکان پذیر است و می توانید هر کاری که خودتان دلتان بخواهد را انجام دهید راحت خواهند کرد.

فال روزانه ۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز شاید یکی از دوستان و یا عزیزانتان بیمار باشد و باعث نگرانی شدید شما شود. یا شاید هم یکی از اهدافی که رسیدن به آن برایتان اهمیت زیادی برخوردار است با تاخیر مواجه شود و این موضوع باعث آشفتگیتان شود. وضعیت مالیتان هم از طرف دیگر ذهنتان را به خود مشغول کرده است. در واقع شما امروز دنبال بهانه می گردید که خودتان را نگران کنید و هیچ یک از مشکلات احتمالی که ذهنتان را به خود درگیر کرده اند به آن اندازه ای که شما فکر می کنید جدی نیستند. شاید هم اطلاعاتی که در مورد این مسائل به دست شما رسیده است غلط باشند و یا بزرگ نمایی شده باشند. قبل از دیوانه کردن خودتان واقعیت ماجرا را کشف کنید.

فال روزانه ۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۸

روابط شما با اعضای خانواده و دوستانتان به خاطر فشار و استرس زیادی که این اواخر به شما وارد شده است ممکن است با مشکلاتی روبرو شده باشند. به همین دلیل هم امروز روز خوبی برای گرفتن هر گونه تصمیم جدی در مورد روابطتان با دیگران نخواهد بود. در مورد رابطه عاطفیتان نیز این موضوع صدق می کند و سوء تفاهم هایی که ایجاد می شوند و یا اطلاعات اشتباهی که به دستتان می رسند ممکن است باعث شوند نسبت به طرق مقابلتان دچار تردید شده و یا تصمیم اشتباهی در مورد رابطه تان بگیرید. این مسئله خیلی جدی تر از آن است که بخواهید یک شبه در مورد آن تصمیم بگیرید. کمی به خودتان وقت بدهید، به احتمال زیاد تردیدهایتان بیهوده هستند.

فال روزانه ۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز ممکن است با دیدن یک رویای بد از خواب بپرید و از همان صبح حالتان کمی بهم بریزد و تمام روز را نگران این باشید که این خواب ها به چه معنایی بوده اند و نکند اتفاق بدی قرار است بیفتد. به این چیزها فکر نکنید و سعی کنید به سریعترین شکل ممکن فراموششان کنید. به احتمال خیلی زیاد این خواب ها ناشی از پرخوری های شب گذشته و یا خوابیدن تا لنگ ظهر هستند و هیچ معنای خاصی در ورای آنها نهفته نیست. حتی اگر مشکلی هم برایتان پیش بیاید اتفاق خاص و بزرگی نخواهد بود. امروز شما نسبت به احساسات و احوال دیگران هم خیلی حساس شده اید و خیلی زود تحت تاثیر آنها قرار می گیرید، پس با آنهایی وقت بگذرانید که حالشان خوب است!

فال روزانه ۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۸

برخی اتفاقات در زندگی اعضای خانواده تان ممکن است امروز نگرانی هایی را برای شما ایجاد کند. شاید هم مشکلاتی در ساختمان پیش بیایند و خانه تان نیاز به تعمیراتی در زمینه برق کشی و یا لوله کشی داشته باشد. اگر مشکل به اعضای خانواده تان مربوط می شود سعی کنید با او حرف بزنید و به جزئیات مشکل او پی برده و در حل آن به او کمک کنید. اگر هم این مشکل به خانه و ساختمانتان برمی گردد بهتر است از نیروی متخصص کمک گرفته و خودتان را درگیر آن نکنید زیرا علاوه بر این که ممکن است به دلیل نداشتن مهارت های کافی اوضاع را بدتر کنید، با این کار روز تعطیل خود را به جای استراحت صرف کاری وقت گیر و خسته کننده خواهید کرد.

فال روزانه ۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۸

اگر امروز مهمان های زیادی به خانه تان آمدند اصلا تعجب نکنید. یکی از اعضای خانواده، دوستان و یا حتی همکارانتان برای درد دل کردن در مورد مشکلاتی که دارد به دیدنتان خواهد آمد، چند نفر از دوستان قدیمیتان بدون قرار قبلی ناگهان زنگ زده و می گویند که دارند به خانه شما می آیند و یا شاید هم خواهر و برادرهایتان تصمیم بگیرند امشب در خانه شما دور هم جمع شوند. در هر صورت بهتر است از صبح که بیدار می شوید خانه را مرتب کرده و کارهای شخصیتان را انجام دهید، زیرا بعدا مهمان ها فرصت انجام کارهایتان را به شما نخواهند داد. هر خبر و حرفی که امروز می شنوید را باور نکنید و قبل از هر واکنشی از صحت شنیده هایتان مطمئن شوید.

فال روزانه ۱۰/ ۰۳/ ۱۳۹۸

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
خرید باکس 1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
ادیب_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
ادیب_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
کلینیک النا_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالازم_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
اورانوس_فوتر2
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
شفا_فوتر