واکنش مرعشی به حواشی قتل همسر نجفی
۸۶۹۵۷۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۲
۲۶۶۲۷
مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران در اطلاعیه ای از همه فعالان اصلاح‌طلب خواست تا وحدت جبهه اصلاحات و ظرفیت تاثیرگذاری مثبت برای آینده ایران را پیش‌فرض اعمال خود قرار داده و به تنش‌ها و تشتت‌های ایجاد شده درباره حاشیه های بعد از قتل همسر نجفی خاتمه دهند.

فرارو: مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی ایران در اطلاعیه ای از همه فعالان اصلاح‌طلب خواست تا وحدت جبهه اصلاحات و ظرفیت تاثیرگذاری مثبت برای آینده ایران را پیش‌فرض اعمال خود قرار داده و به تنش‌ها و تشتت‌های ایجاد شده درباره حاشیه های بعد از قتل همسر نجفی خاتمه دهند.

 در اطلاعیه «سیدحسین مرعشی» سخنگوی این حزب آمده است: در پی بروز برخی اختلاف نظرها میان فعالان رسانه‌ای و شبکه‌های مجازی اصلاح‌طلب درباره ابعاد ماجرای غم انگیز «محمد علی نجفی»، بدین‌وسیله از هواداران، اعضا و کارکنان نشریات و نهادهای وابسته به حزب کارگزاران سازندگی و همچنین کلیه کسانی که به مصالح عمومی ایران و وحدت و تقویت روزافزون جبهه اصلاحات تعلق خاطر دارند، تقاضا می‌شود که از طرح اظهارات یا پاسخگویی به نظرات، که فضای تنش‌آلود و مبهم کنونی را تشدید کند خودداری کنند. در زمان مقتضی حزب کارگزاران سازندگی ایران در قالب یک بیانیه نظرات کامل خود را در این زمینه اعلام خواهد کرد.

مرعشی خاطرنشان کرد: انتظار این است که همه فعالان اصلاح‌طلب در شبکه‌های مجازی و غیر آن، وحدت جبهه اصلاحات و ظرفیت تاثیرگذاری مثبت برای آینده ایران را پیش‌فرض اعمال خود قرار داده و به تنش‌ها و تشتت‌ها خاتمه دهند.

طرح روی جلد روزنامه سازندگی ارگان مطبوعاتی حزب سازندگی ایران روز چهارشنبه با عکس محمد علی نجفی و همسر مقتولش (میترا استاد) با تیتر «تراژدی استاد» واکنش هایی را میان کاربران فضای مجازی و کنشگران سیاسی برانگیخت.

«محمد قوچانی» سردبیر روزنامه سازندگی در واکنش به انتقادات گفت: این عکس جلد سازندگی نیست. عکسهای جلد روزنامه های تهران و نیز صفحه اینستاگرام شبکه یکی از شبکه های فارسی زبان است که عکس‌های منتشر شده همسر متوفی محمدعلی نجفی را در صفحه اول خود بازنشر کرده‌اند. عکس‌هایی که آن مرحومه به صورت سلفی با آگاهی شوهرشان در صفحه منتسب به خویش منتشر کردند و به وفور در این یک سال در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده‌اند و دکتر نجفی هرگز آنها را تکذیب نکرد و خواهان جمع‌آوری آنها نشد و چون در فضای عمومی منتشر شده‌اند از لحاظ حرفه‌ای و قانونی مصداق عکس خصوصی نیستند و از لحاظ اخلاقی چون این دو، همسر قانونی بوده‌اند حتی هنجارشکن نیستند.

وی ادامه داد: یک طیف سیاسی که در این دو سال جدایی نجفی از کارگزاران در شهرداری تهران به او نزدیک شدند و با نادیده گرفتن حوزه خصوصی اش او را قربانی اهداف سیاسی خویش ساختند حال با اغراض شخصی و نادیده گرفتن رسانه های دیگری که همین عکس را منتشر کرده اند با تمرکز بر سازندگی قصد انتقام از رسانه‌ای را دارند که نشان داده است به مصداق «حاسبوا قبل ان تحاسبوا» در نقد «تا جایی که بتواند» مستقل عمل می‌کند.

انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:46 - 1398/03/10
مگر کارگزاران هوادار هم دارد؟ قوچانی هم که تکلیفش روشن است.
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1398/03/10
نجفی گفته
آدم کشتم دیه شو میدم
به کسی هم ارتباطی نداره......
پاسخ ها
hassn ehsani
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
راست میگه بکسی مر بوط نیست حتی قوه غذاییه.
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1398/03/10
به درک ک مرد..بگو خیانت بازیشو اون دنیا بده خلاص بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
درک رو نرهای پیر باید برن که زندگی زنها رو بازیچه هوسرانی خودشون می کنند
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1398/03/10
بهترین پیشنهاد به اصلاح طلبان آن است که اول خودشان را اصلاح کنند بعد راجع به اصلاحات اظهار نظر کنند.راستی اینهاییکه چندین سال فقط شعار اصلاح طلبی دادند فقط یک مورد اصلاحی که انجام دادند را نام ببرند.
پاسخ ها
hassn ehsani
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
همین کشتن خانم نجفی
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1398/03/10
نجفی یک ادم و کشته جرم مرتکب شده فقط قصاص
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1398/03/10
لپ مطلب اینکه اصلاح‌طلب ها متحد بشوند خون یک بی‌گناه رو پایمال کنن و نجفی رو تبرئه
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1398/03/10
این یک تراژدی مضحک نمای واقعی از درون سیاست مدارانی است که سرگرم تنش های بیرونی بوده ودرون در هم برهمی دارند وبدون توجه به جناح وحزب باید گفت که سیاست بدون تهذیب فاجعه های بزرگتر ازاین را به همراه دارد خودکشی زهرا ابراهیمی هم یکی از این برزات درونی وآشکار شدن ماهیت ساست بدون تهذیب است
Iran, Islamic Republic of
02:45 - 1398/03/11
تازه ازدست قاشقچی راحت شده زودیم .حالا این اومد .بابا به ما چه اخه .هر غلطی میخاین بکنید
Iran, Islamic Republic of
07:50 - 1398/03/11
قوچانی مدتهاست تباه شده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج