خبر بد نقل و انتقالاتی به باشگاه چلسی
۸۷۳۹۲۹
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۱
۴۲۶۰
به نظر می رسد محرومیت چلسی از جذب بازیکن در تابستان امسال غیرقابل تغییر خواهد بود.

ورزش سه: به نظر می رسد محرومیت چلسی از جذب بازیکن در تابستان امسال غیرقابل تغییر خواهد بود.

مدتی قبل فیفا اعلام کرد باشگاه چلسی به دلیل تخلفات در جذب بازیکن، دو پنجره متوالی شامل تابستان امسال و ژانویه 2020، قادر به خرید بازیکن جدید نخواهد بود تا شرایط برای این باشگاه دشوار شود.

مدیران چلسی امیدوار بودند با درخواست تجدیدنظر، این حکم تغییر یافته و یا حداقل برای مدتی معلق شود تا آنها بتوانند بازیکنان مورد نظر خود را جذب کنند، اما CAS امروز لیست مواردی که قرار است تا پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی بررسی کند را منتشر کرد و در آن اثری از پرونده چلسی دیده نمی شد.

در لیست 18 مورد منتشر شده از سوی CAS که از امروز 12 ژوئن آغاز شده و تا تاریخ 14 آگوست به طول می انجامد، پرونده چلسی نیست و حتی اگر بعد از آن مقطع، اولین نوبت مربوط به این باشگاه بوده و حکم تعلیق یا کاهش محرومیت نیز صادر شود، دیگر فصل تابستانی نقل و انتقالات بسته شده است.

این در حالیست که چلسی اخیرا بهترین بازیکن خود یعنی ادن هازارد را از دست داده و با توجه به احتمال بالای جدایی مائوریتسیو ساری، باید دید کدام سرمربی حاضر است هدایت چلسی را در این شرایط بر عهده گیرد.

البته چلسی موفق شد کریستن پولیسیچ را در همان اواسط فصل قبل جذب کند و این وینگر آمریکایی تنها خرید تابستانی آبی های لندن به شمار می آید.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج