عالیشاه: بازی‌سازی و پاس گل را بیشتر دوست دارم
۸۹۱۱۹۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲
۳۶۳۵ 
هافبک پرسپولیس بعد از تمدید قراردادش امیدوار است موفقیت‌های این تیم در فصل آینده نیز ادامه داشته باشد.

ورزش سه: هافبک پرسپولیس بعد از تمدید قراردادش امیدوار است موفقیت‌های این تیم در فصل آینده نیز ادامه داشته باشد.

امید عالیشاه جزو آخرین نفراتی بود که با باشگاه به توافق دست یافت و قراردادش را با این تیم به امضا رساند و در فصل آینده نیز در کنار سرخپوشان حاضر خواهد بود.

عالیشاه درباره تمدید قراردادش به خبرنگار ما گفت: من همان ابتدا گفتم که باید دید قلب هر کسی چه می‌گوید وگرنه پیشنهادات وجود دارد. خوشبختانه همه ما در تیمی حاضر هستیم که اگر جدا شویم در بدترین حالت هم بدون تیم نمی‌مانیم و عظمت باشگاه و تیم باعث خواهد شد تا به عنوان ستاره به تیم دیگری منتقل شویم.

با این حال باید توجه داشت که اینجا آخرین مرحله و آرزوی هر فوتبالیستی است و مسلما وقتی این پیراهن ارزشمند را به دست آوردی نباید به سادگی آن را از دست بدهی.

وی ادامه داد: خوشحالم شش سال این افتخار بزرگ را داشتم تا پیراهن پرسپولیس را برتن کنم و باید کجا می‌رفتم بهتر از این تیم و هوادارانش؟ اگر پروسه جلسه طولانی شد هم به خاطر مشغله بالای باشگاه بود وگرنه من نه شرطی داشتم و نه مشکلی برای تمدید قرارداد. خوشحالم که اکنون این حضور تمدید شد و با افتخار باز هم جزوی از این خانواده هستم.

هافبک پرسپولیس که در فصل گذشته در مقطعی از ترکیب تیم فاصله گرفته بود، درباره شرایطش برای فصل آینده و اینکه چقدر شانس حضور در ترکیب را دارد گفت: هر بازیکنی دوست دارد بازی کند و توانایی خود را نشان دهد. پرسپولیس باید تمامی بازیکنانش قدرتمند و جزو درجه اولی‌ها باشند.

ما رویای بزرگ دستیابی به جام قهرمانی آسیا را هنوز در ذهن داریم و در این راه نیاز به این خواهیم داشت تا در تمامی پست‌ها بهترین بازیکنان را داشته باشیم.

عالیشاه در ادامه گفت: من از رقابت ترسی ندارم و از آن استقبال هم می‌کنم. مربی خارجی مسلما به هیچ چیزی جز قدرت فنی و آمادگی بازیکنان نگاه نمی‌کند و هر بازیکنی که آماده‌تر باشد قادر است شانس حضور در ترکیب را به دست بیاورد.

با این حال همانطور که گفتم برای اینکه همچنان به قدرت‌مان در لیگ داخلی و دستیابی به رویای قهرمانی آسیا شانس خودمان را افزایش دهیم نیاز به داشتن بازیکنان باکیفیت داریم. جمع خوبی هستیم که در کنار رقابت با یکدیگر رفاقت هم داریم و این به ما کمک خواهد کرد تا همچنان قدرت اول فوتبال ایران باشیم.

وی درباره اینکه در فصل آینده در پست تخصصی‌اش به کار گرفته خواهد شد یا بار دیگر به عنوان مهاجم این تیم را همراهی خواهد کرد گفت: من بازیسازی و پاس گل را بیشتر دوست دارم. دو فصل بهترین پاسور پرسپولیس بودم و ترجیح خودم این است که در کناره بازی کنم اما همه چیز بستگی به نظر کادرفنی دارد و مسلما آنها با توجه به نیاز تیم تصمیم آخر را خواهند گرفت.

برای همگی ما اهمیت و اولویت این است که بتوانیم در تمامی دیدارها خواسته کادرفنی و در کنار آن هواداران را برآورده کنیم و با پیروزی‌ها آنها را خوشحال کنیم. امیدوارم در این فصل نیز شرایط برای دستیابی دوباره به عنوان قهرمانی مهیا باشد و این جمع و انگیزه‌ای که من می‌بینم چیزی جز این را نمیخواهند و برای آن تلاش می‌کنند.

عالیشاه درباره جدایی برانکو ایوانکوویچ نیز گفت: ما نیز مانند هواداران از این اتفاق شوکه شدیم. بهرحال ایشان بعد از قهرمانی در فینال چنین تصمیمی را با ما در میان نگذاشته بود و علیرغم تمامی شایعات فکر نمی‌کردیم او در کنار ما نباشد. با این حال باید اکنون کنار آمد. ما همچنان به راه خودمان ادامه می‌دهیم و برای قهرمانی‌های بیشتر تلاش خواهیم کرد.

کاپیتان سوم سرخپوشان درباره کالدرون نیز گفت: همه ما بی صبرانه منتظر شروع لیگ هستیم. این خواسته سرمربی جدید نیز هست. مسلما آنجا همه چیز مشخص خواهد شد. تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذاریم و مهمترین موضوع این است که انگیزه دستیابی به قهرمانی‌های بیشتر در ما کم نشده و برای آن بی تابی می‌کنیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج