پزشکان مازنی سیل‌زدگان گلستانی را درمان کردند
۸۹۲۲۱۵
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۱
۵۶۶۳
گروه خیریه پزشکان و داوطلبان مازندرانی با حضور در مناطق سیلزده گلستان، تعدادی از خانواده های دارای بیمار معلول و صعب العلاج این مناطق را ویزیت و درمان کردند.

ایرنا: گروه خیریه پزشکان و داوطلبان مازندرانی با حضور در مناطق سیلزده گلستان، تعدادی از خانواده های دارای بیمار معلول و صعب العلاج این مناطق را ویزیت و درمان کردند.

سرپرست این گروه اعزامی روز جمعه در روستای سلاق یلقی شهرستان سیل زده آق قلا  گفت: این گروه ۳ روز اخیر در کانون های اصلی سیل در آق قلا و گمیشان حضور یافته و با همراهی جمعی از پزشکان و پرستاران و خیران به ارائه خدمات به مناطق محروم پرداخت.

دکتر پروانه معصومی اظهار داشت: علاوه بر آن، با کمک خیرین گروه، افرادی که نیازمند کمک درمان بیشتر و یا انجام عمل های جراحی هستند، شناسایی و به پزشکان متخصص و مراکز پیشرفته معرفی می شوند.

پزشکان مازنی سیل‌زدگان گلستانی را درمان کردند

وی با اشاره به این که بسیاری از این خانواده های سیل زده از نظر مالی دچار مشکلات فراوانی هستند افزود: توانمند سازی این خانواده ها یکی دیگر از اهداف اصلی این گروه است و در این راستا، کارتهای هدیه ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومانی به خانواده های نیازمند سیلزده آق قلا اهدا شد.

در کاروان این گروه خیریه به مناطق سیلزده گلستان ۱۱ کادر درمانی با ۴ خودرو از شهرهای نوشهر، بهشهر و ساری حضور داشند و بیش از ۳۰۰ میلیون ریال دارو بین سیل زدگان توزیع کردند.

پیش تر نیز کاروان سلامت استان کرمان با پزشکان متخصصی در بخش‌های آسم و آلرژی، عفونی، زنان و زایمان، دندانپزشکی، اطفال، چشم پزشکی، روان‌پزشکی، مشاوره و روان شناسی به روستاهای سقریلقی،یلمه خندان، چن سبیلی و محله حکیم آباد شهر آق قلا خدمات رایگان ارائه کردند.

باران شدید، طوفان، جاری شدن سیلاب، آب‌گرفتگی از روزهای پایانی اسفند ۹۷ در گلستان که بیش از یک ماه پس از سال جدید هم آب‌گرفتگی ادامه داشت، خسارات مالی سنگینی به بخش‌های مختلف از جمله راه‌های ارتباطی استان وارد کرد و در مجموع جان ۱۱ نفر را گرفت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج