لغو اکران فیلم جنجالی «شکار»
۸۹۵۱۷۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
۳۵۶۲
کمپانی یونیورسال پس از انتقادهای مطرح شده به فیلم «شکار» در بیانیه ای از لغو اکران این فیلم خبر داد.

خبرگزاری صبا: کمپانی یونیورسال پس از انتقادهای مطرح شده به فیلم «شکار» در بیانیه ای از لغو اکران این فیلم خبر داد.

لغو اکران فیلم جنجالی «شکار»

به نقل از ورایتی، کمپانی یونیورسال پیکچرز برنامه اکران فیلم «شکار» را لغو کرد. پیش از این قرار بود این فیلم روز ۲۷ سپتامبر راهی سینماها شود.

سخنگوی کمپانی یونیورسال در بیانیه ای در این باره گفت: در حالی که یونیورسال در چند روز اخیر کمپین های تبلیغاتی فیلم «شکار» را متوقف کرده بود بعد از بحث ها و گفتگوهای صورت گرفته استودیو تصمیم گرفت اکران فیلم را نیز لغو کند.

سخنگوی یونیورسال در ادامه گفت: ما پشت فیلمسازان‌مان ایستاده ایم و همکاری مان را با فیلمسازان جسور شبیه آنهایی که این تریلر اجتماعی طعنه آمیز را ساخته اند، ادامه می دهیم. اما درک می کنیم که حالا زمان درستی برای اکران این فیلم نیست.

منابع نزدیک به فیلم گفته اند استودیو این تصمیم را همراه با سازندگان فیلم «شکار» گرفته و البته تاکید کرده اند که تصمیمی دشوار برای استودیو بوده است. با این حال گروه رهبران استودیو در نهایت حکم به این دادند که فیلم باید منتظر بماند.

چند روز پیش کمپانی یونیورسال به دلیل تیراندازی های مرگبار در ایالات متحده آمریکا تبلیغات فیلم هیجانی «شکار» را به صورت موقت متوقف کرده بود.

در آغاز این هفته نیز دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا به شدت به محتوای این فیلم انتقاد کرده و هالیوود را بابت ساخت این فیلم، متهم به نژاد پرستی کرده بود.

هیلاری سوانک، اما رابرتز، اتان ساپلی و جاستین هارتلی گروه بازیگران «شکار» به کارگردانی کریگ زابل را تشکیل می دهند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج