آنجلینا جولی در هیبت یک ابرقهرمان
۹۱۰۲۴۰
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۱
۹۱۸۹
تصویری از آنجلینا جولی در محل فیلم‌برداری "جاودان‌ها" منتشر شده که جولی در حال پخش کردن خاکستر دیده می‌شود.

سی نما: آنجلینا جولی روز گذشته برای اولین بار سر صحنه فیلم‌برداری فیلم "جاودانان" (The Eternals) از کمپانی مارول دیده شد. جولی در نقش "تنا" یکی از اعضای این گروه ابرقهرمان بازی می‌کند.

او در حالی در صحنه فیلم‌برداری دیده شد که کلاه گیس بلوند بر سر داشت و با لباسی سفید در یکی از رودهای انگلستان در حال پخش خاکستر بود. جولی ۴۴ ساله در این فیلم با "ریچارد مدن"، "کمیل نانجیانی"، "لورن ریدلاف"، "سلما هایک"، "دان لی"، "جما چان" و "کیت هرینگتون" همکاری می‌کند که هر یک به ترتیب در نقش‌های "ایکاریس"، "کینگو"، "ماکاری"، "آجک" رهبر گروه، "گیلگمش"، "سرسی" و "شوالیه سیاه" حضور دارند.

فیلم "جاودانان" قرار است در ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۱۳۹۹) اکران شود.

آنجلینا جولی در هیبت یک ابرقهرمان

تصویر لو رفته از آنجلینا جولی در پشت صحنه "جاودان‌ها"

در مراسم کامیک کان سن دیگو، جولی از حضور در این فیلم ابراز خشنودی کرده و خود را به عنوان عضوی از خانواده مارول معرفی کرده بود. "من خیلی به خاطر حضورم در این فیلم هیجان زده هستم. ما همگی فیلم‌نامه را خوانده‌ایم و از مأموریت پیش رو مطلعیم و همه ما تمام تلاش خود را برای موفق شدن انجام خواهیم داد."

"جاودانان" نژاد بیگانه‌ی جاودانی هستند که در آغاز جهان توسط "سلستیال"ها برای محافظت از بشریت در برابر همتایان شیطانی خود "دیویانت"ها (Deviants) خلق و به زمین فرستاده شدند. کارگردانی این فیلم را "کلوئی زائو" بر عهده دارد و فیلم‌نامه آن را "متیو کی. فیرپو" و "رایان فیرپو" نوشته‌اند. استودیو مارول ساخت این فیلم را بر عهده دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج