نامه برکناری فرهاد روی میز تاج قبل از استعفا
۹۱۴۴۲۰
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
۷۱۱۰
نتایج ضعیف تیم امید با فرهاد مجیدی و شکست در دیدار‌های تدارکاتی باعث شد تا دیروز در جلسه کمیته فنی بحث برکناری مجیدی مطرح شود. این در حالی است که فرهاد مجیدی ظهر امروز با انتشار پستی در صفحه شخصی، کناره گیری خود از هدایت تیم ملی المپیک ایران را اعلام کرد.

خبرورزشی: ماجرایی که از حد شایعه فراتر رفته و حالا به یک طرح جدی بدل شده است. در همین راستا دیروز کمیته فنی تشکیل جلسه داد و اتفاقاتی در آن به وقوع پیوست که بد نیست ریز آن را به اتفاق همدیگر مرور کنیم.

جلسه به درخواست شیعی

کمیته فنی دیروز در فدراسیون تشکیل جلسه داد. این جلسه به درخواست محمود شیعی به عنوان یکی از اعضای هیئت رئیسه بر پا شد و علاوه بر حاضران کمیته فنی ابراهیم شکوری نیز حضور داشت. صورتجلسه نتایج ضعیف تیم امید بود و هدف رسیدن به یک راه‌حل نهایی.

نامه برکناری فرهاد روی میز تاج قبل از استعفا

با فرهاد به جایی نمی‌رسیم

نشست آغاز شد و اعضای کمیته فنی موارد موردنظرشان را مطرح کردند. اغلب آن‌ها در نهایت به این جمع‌بندی رسیدند که اگر قرار باشد تیم امید راهی المپیک شود، این مهم با فرهاد مجیدی محقق نخواهد شد و باید در انتخاب سکاندار این تیم تجدید نظر کرد.

تماس‌های بی‌جواب

در خلال برگزاری جلسه با خود فرهاد هم تماس گرفته شد، ولی خبری از پاسخگویی نبود. این تماس‌ها ۲ بار دیگر نیز تکرار شد، اما مجیدی به هیچ‌کدام از این ۳ تماس تلفنی جواب نداد تا باعث ناراحتی بسیاری از حاضران شود. آن‌ها مدعی بودند مجیدی به‌رغم آنلاین بودن، جواب نداده است!

نامه به تاج و قطع همکاری با فرهاد

در نهایت وقتی مجیدی حرف نزد، کمیته فنی نامه‌ای تنظیم کرد و آن را برای تاج فرستاد که در آن قید شده به زعم آن‌ها تیم امید با فرهاد مجیدی موفق نخواهد شد و نظر کمیته فوق برکناری سرمربی است.

پیشنهاد به ویلموتس و برانکو

براساس شنیده‌های ما حمید استیلی در جلسه فوق تأکید کرد که اگر قرار است فرهاد مجیدی سرمربی نباشد و بنا بر هر دلیلی طرح عبور از فرهاد مطرح شود، دو راه پیش روی فدراسیون است. اول اینکه مارک ویلموتس را مجاب به پذیرفتن هدایت همزمان تیم امید و بزرگسالان کنند و دوم اینکه یکی مثل برانکو را بیاورند. ولی با هر دو پیشنهاد مخالفت شد، چون مدیران فدراسیون تأکید داشتند ویلموتس زیر بار نمی‌رود و در مورد طرح جذب نفراتی همچون برانکو هم اگر فدراسیون می‌توانست چنین پول‌هایی بپردازد که زلاتکو کرانچار را کنار نمی‌گذاشت!

مجیدی، دستیار استیلی؟!

وقتی کار به اینجا رسید، پیشنهادی مطرح شد مبنی بر اینکه خود حمید استیلی کار را به عنوان سرمربی دست بگیرد و فرهاد هم در کادر تحت عنوان دستیار همکاری کند. طرحی که احتمال پذیرفتن آن توسط مجیدی بسیار کم است.

تاج زیر بار نرفته

اگرچه کمیته فنی نامه برکناری فرهاد مجیدی را در اختیار مهدی تاج گذاشته، ولی رئیس فدراسیون هنوز زیربار عزل فرهاد نرفته است و اصرار دارد که، چون وقتی برای تعویض کادر فنی وجود ندارد بهتر است مجیدی بماند و حمید استیلی هم به عنوان بزرگتر کمکش کند. البته باتوجه به جو ایجاد شده باید ببینیم مقاومت تاج تا چه زمانی ادامه پیدا می‌کند.

مجیدی حتی یک رأی هم نیاورد

کمیته فنی که رأی به عزل مجیدی داد، یک گروه ۷ نفره تلقی می‌شود که شامل محمدرضا ساکت، محمود شیعی، اکبر محمدی، صوفی‌زاده، مرتضی محصص، حمید استیلی و میرشاد ماجدی است. شنیده‌ها حاکی است که ۶ نفر از این اعضا رأی به رفتن فرهاد داده‌اند و البته یک رأی هم ممتنع بوده است. یعنی مجیدی حتی یک رأی موافق هم در کمیته فنی نیاورد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1398/07/11
چطور قبلا این همه تعریف میکرد ید و میگفتید مجیدی
خیلی جدی وبا استعداده ولی وقتی که دیدید مجیدی زیر
بار خواسته های ریز و درشت شما نمیرود و بازیکن تحمیلی
قبول نمیکنه .میگویید با مجیدی به جایی نمیرسیم
این نشان دهنده بی لیاقتی و نادانی کمیته فنی و فدراسیون فوتباله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۲
هنگامی که یک بچه سرمربی شود درحالی که توان بالا کشیدن شورت خود راندارد پایانی جز این نخواهد داشت
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1398/07/11
پس مشخص شد ماجرا چیه استیلی زیر پاش رو خالی کرد که جاش رو بگیره فرهاد خان مجیدی سرور کل لنگ
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1398/07/11
اقای مجیدی مردم رو کسخل فرض نکن تو رو میخواستن بندازن بیرون دست رو پیش گرفتی که پاه پس نیفتی اقا ما خبرداریم
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1398/07/11
این بچه فقط رو داره واز این حدبیشتر بزرگ نخواهد شد
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1398/07/11
تیشه ب ریشه فوتبال دارن میزنن
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1398/07/11
اولا تا حالا پیش خودتون فکرکردید این تیم چهل سال دست لنگیا بود و نرفت المپیک ؟ مایلی کهن و عبدی و و و ..... نابودش کردن‌ الانم استیلی ول کن نیس. همه هم میدونن ک مجیدی بارها علنی اعلام کرد اینا دخالت میکنن توکارم و هر دستیاری ک خودشون میخان رو میخان بیارن. بحث فقط پوله میخان کنار کسانی ک خودشون میارن پول بخورن. اینجاهم باندمافیا راه انداختن الانم لابی درست کردن ک مربی خودشونو بیارن برانگوه رو. یا حمید استیلی بارها تولیگ مربی بوده چ رزومه ای داره ک میخان سرمربیش کنن! ؟ وقتی دیدن مجیدی اسطوره استقلاله و محبوبیت داره تصمیم گرفتن مربیش کنن و بعد توکارش دخالت کنن و بعدشم بندازنش بیرون ک بسوزه و نابودش کنن. اما مجیدی باجنم تر و باغیرت تر ازاین حرفاست . ی روزی اگ بهترین مربی ایران نشد و با ی تیم قهرمان آسیا نشد تف بندارین توصورت من
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1398/07/11
چرا اینقدر دوست داری به همه بقبولونی که قبل از استعفا نامه برکناری زده بودن.. آخه چرا اینهمه استقلال ستیزی دردستورکار دارین شماها واقعا براتون متاسفم
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1398/07/11
لنگی ها همه جارو غبضه کردن، آخه حمید استیلی خیلی کارنامه داره، خود لنگی ها از دقیقه یازده بازی اولش تو سرمربیگری تو پرسپولیس هو میکردنش، منش رفته بوده امامزاده صالح برایش دعا کنه تا تو لنگ دوام بیاره، آخه هر دوره المپیک میرسم با این لنگیا!!
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1398/07/11
واقعا تاسف باره كميته فني رو اسامي شون نگاه كنيد يكي مثل شيعي چي از فوتبال حاليش ميشه ؟درسته مجيدي الان واقعا نبايد سرمربي اميد ميشد ولي كميته فني كه اين اسامي باشن با گواردبولا هم المپيك رفتن غير ممكنه خخخخخخخخ كميته فني نه كميته كشكي به فول علي پروين تا جايي كه ما ميدونبم تو اين چند سال كميته فني يعني كشك وقتي كشك تو كار مربي دخالت بكنه اگه مربي بزرگ هم باشه دوغ ميشه چه رسد به مجيدي بي تجربه همون موقع كه نمازي رو اوردن مشخص بود ميخوان فرهاد رو كله پا كنن چون به كشك اعتقاد نداشت همون نمازي رو بيارن ببينيم چه غلطي ميكنه مستر امريكايي
Iran, Islamic Republic of
02:21 - 1398/07/14
مجیدی فکر میکنه خیلی زرنگه یه جوریم میگن کله پا و زیر پاشو خالی کردن و زیر بار دخالت نمی رفت انگار در مورد یواخیم لوو یا فرگوسن صحبت میکنن این بابا در حد لیگ سه هم رزومه نداره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج