چهره‌های جنجالی سال ۹۸
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۷۳۳۳۷
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
۱۱۵۰۶
سال ۹۸ شاهد حوادث و پرونده‌های جنجالی زیادی بودیم. حوادثی که روز‌ها و حتی هفته‌ها ذهن مردم را به خود درگیر کردند. از بازداشت شدن امیر تتلو و سحر تبر تا مهاجرت کیمیا علیزاده و مهناز افشار. در ادامه ۱۰ چهره جنجالی سالی که گذشت را مرور خواهیم‌کرد.

روزنامه سازندگی: سال ۹۸ شاهد حوادث و پرونده‌های جنجالی زیادی بودیم. حوادثی که روز‌ها و حتی هفته‌ها ذهن مردم را به خود درگیر کردند. از بازداشت شدن امیر تتلو و سحر تبر تا مهاجرت کیمیا علیزاده و مهناز افشار. در ادامه ۱۰ چهره جنجالی سالی که گذشت را مرور خواهیم‌کرد.

۱. امیر تتلو / امتحان تتلو!

چهره‌های جنجالی سال ۹۸

امیر تتلو از آن خواننده‌های زیرزمینی است که با وجود حواشی پردامنه‌ای که همیشه در طول این سال‌ها داشته، طرفداران پروپاقرصی هم دارد. خواننده‌ای که بنا بر حال و هوای روزهایش گاه به گاه در صفحه اینستاگرامش فحاشی می‌کند و این ماجرا حتی سال گذشته به ریپورت صفحه او منجر شد. امسال هم بهمن ۹۸ بود که ماجرای بازداشت تتلو یا همان امیرحسین مقصودلو اسم این خواننده پرحاشیه را دوباره بر سر زبان‌ها انداخت.

ماجرا این بود که او هنگام سفر از ترکیه به مقصد لندن از سوی پلیس ترکیه بازداشت شده بود و پلیس ایران هم اعلام کرد که دلیل بازداشت او "ترغیب شهروندان خصوصاً جوانان به استفاده از مواد مخدر به‌ویژه روانگردان‌ها و نیز اشاعه فساد" بوده است. البته تتلو دستی در آتش این کار داشت و بار‌ها در ویدئو‌های اینستاگرامش یا در لایو و در مقابل چشم تعداد زیادی از طرفدارانش مخدر مصرف کرده بود.

بعد از این ماجرا، وزارت کشور بریتانیا هم اعلام کرد که ویزای کاری موقت امیر تتلو و دو عضو گروه موسیقی‌اش را لغو کرده است. البته که بعد از این خبر، طرفدارانش دست به کار شدند و همان روز هشتگ freetataloo# را در توئیتر آتش کردند. ماجرا تا جایی داغ شد که حتی رضا پهلوی هم به ماجرا ورود کرد و در حمایت از او توئیتی نوشت: "بازگرداندن و دیپورت امیر تتلو از ترکیه به ایران باید متوقف شود؛ چرا که می‌تواند خطر جانی و نقض حقوق انسانی او را به همراه داشته باشد". البته که بعد از چند روز آب‌ها از آسیاب افتاد و او آزاد شد. بعد هم عکسی دسته‌جمعی منتشر کرد و نوشت: "بابت اینا ننه بابامو دادم؟! راضیم... امتحان تموم شد! ".


۲. مهناز افشار / سال جنجالی مهناز افشار

چهره‌های جنجالی سال ۹۸

مهناز افشار یکی از چهره‌های پرحاشیه این سال‌های سینمای ایران بوده و گویا خودش هم از این ماجرا بدش نمی‌آید. سال ۹۸ هم اخبار مربوط به او حسابی گل کرد. مهم‌ترین آن‌ها ماجرای قتل روحانی همدانی بود که آن روز‌ها خیلی‌ها پای افشار را به این ماجرا کشاندند و گفتند همان توییت جعلی که افشار آن را بازنشر کرده بود، باعث تحریک لات و لوت‌ها و مرگ روحانی همدانی شده بود. بعد هم که ماجرای جدایی از همسرش رسانه‌ای شد. در نهایت چیزی که تعجب خیلی‌ها را به همراه داشت، این بود که او به عنوان یکی از چهار داور برنامه پرشیا گات تلند در شبکه ام‌بی‌سی انتخاب شد و این یعنی مهاجرت افشار. آخرین حواشی او هم به انتشار مکالمه خصوصی‌اش با یکی از مجریان شبکه‌های خارجی برمی‌گردد و البته توئیت عجیبی که در توضیح آن منتشر کرده بود!


۳. هانی کُرده / گنده‌لات تهران

چهره‌های جنجالی سال ۹۸

هانی کرده یکی از گنده‌لات‌های تهران است که همین چند ماه پیش چنان مورد ضرب و شتم قرار گرفت که خیلی‌ها فکر کردند کارش تمام شده است. ماجرا این بود که تهانی کرده در یک جشن تولد با چند نفر بحثش می‌شود و بعد با هم قرار درگیری می‌گذارند. او می‌رود سر قرار، اما طرف دیگر دعوا نمی‌آید. یکدفعه شش جوان موتوری که او را تعقیب کرده بودند، با چاقو و قمه حسابی از خجالتش درمی‌آیند. همان موقع بعضی‌ها گفتند هانی کرده در ماجرای قتل وحید مرادی دست داشته و همین موضوع نوچه‌های وحید را تشنه انتقام نگه داشته بود تا به او حمله کنند. به هر حال مدتی گذشت، ضاربان لات پایتخت بازداشت شدند و او هم کمی بعد عکسی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که نشان داد حالش روبه‌راه شده و از بیمارستان مرخص شده است.


۴. بهنوش بختیاری / تبلیغ داروی ضدکرونا!

چهره‌های جنجالی سال ۹۸

بهنوش بختیاری یکی از بازیگرانی است که در اینستاگرام، بیش از هشت میلیون دنبال‌کننده دارد و همین فرصت خوبی برای اوست تا گاهی به تبلیغ موضوعات مختلف بپردازد، اما ماجرایی که این اواخر توسط او جنجالی شد، مربوط به تبلیغ یک داروی ضدکرونا بود! او طی یک ویدئو مدعی شده بود که یک شربت گیاهی برای پیشگیری از ویروس کرونا مؤثر است. اما چند روز بعد، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از اعلام حکم تعقیب او خبر داد. موضوعی که دردسر‌های زیادی برای او به وجود آورد و البته او هم در توضیحاتی گفت: "هر کسی که نسخه کامل این ویدئو را نگاه کند، متوجه می‌شود که من هیچ صحبتی نمی‌کنم درباره اینکه داروی ویروس کرونا را تبلیغ می‌کنم یا دارویی را تبلیغ کرده‌ام که می‌تواند از ویروس کرونا پیشگیری کند، بلکه این ویدئو فقط تبلیغ یک داروی گیاهی است".


۵. محمدرضا گلزار / بخت موافق با گلزار

چهره‌های جنجالی سال ۹۸

خبر برگزاری کنسرت محمدرضا گلزار در سال ۹۸ و در لس‌آنجلس سروصدای زیادی به پا کرد. آن هم در مهم‌ترین سالن تئاتر دنیا، سالنی که هر ساله مراسم اسکار در آن برگزار می‌شود! این در حالی بود که همان روز‌ها حرف و حدیث‌هایی در مورد کم‌استقبالی از این کنسرت مطرح بود. البته گلزار به این ماجرا واکنش نشان داد و گفت: "کنسرتی که سه هفته آینده است و شصت درصد بلیت‌هایش فروش رفته، چگونه قضاوت شده که موفق بوده یا نبوده؟ " برخی از سایت‌ها هم تصویری منتشر کردند و مشخص شد تا چند روز پیش از برگزاری این کنسرت، نیمی از صندلی‌های سالن پر شده بود. البته گلزار با اجرای برنامه تلویزیونی "برنده‌باش" هم دچار حاشیه‌هایی شده بود و همین اواخر هم با ویدئویی که درباره ذکر گفتن منتشر کرد، دوباره اسمش بر سر زبان‌ها افتاد.


۶. کیمیا علیزاده / فرزند ایران‌زمین

چهره‌های جنجالی سال ۹۸

کیمیا علیزاده یکی از ورزشکاران صاحب‌نامی بود که در سال ۹۸ خیلی‌ها را شوکه کرد. تنها زن ایرانی که در تاریخ المپیک برای کشورش افتخار آفریده بود. اما درست چند روز بعد از ماجرای هواپیمای اوکراینی، نامه‌ای منتشر و اعلام کرد که با همسرش به کشور هلند مهاجرت کرده است. مهاجرتی که شواهد و قرائن آن حاکی از این بود که دیگر قصد بازگشت به ایران را ندارد. شاهد مثالش نامه جنجالی او بود که با واکنش‌های بسیاری همراه شد. نامه‌ای که طی آن از تبعیض و نابرابری جنسیتی در سال‌های فعالیتش گلایه کرده و گفته بود: "کسی به اروپا دعوتم نکرده و درِ باغ سبز به رویم باز نشده... این تصمیم از کسب طلای المپیک هم سخت‌تر است، اما هر کجا باشم فرزند ایران‌زمین باقی می‌مانم... جز اعتماد شما در راه سختی که قدم گذاشته‌ام، خواسته دیگری ندارم. "


۷. زهرا امیرابراهیمی / افشاگری بعد از ۱۳ سال؟!

چهره‌های جنجالی سال ۹۸

زهرا امیرابراهیمی جزء معدود کسانی بود که طی سال‌های گذشته ماجرایی زندگی او را به کل تغییر داد. در سال ۱۳۸۵، در اوج شهرت و جوانی ویدئویی جنجالی از او منتشر و مجبور به ترک وطن شد، اما چندی پیش، بعد از گذشت ۱۳ سال از آن روز‌ها گفت و کسی که عامل انتشار این فیلم‌ها بوده است. از مجید بهرامی، بازیگر تئاتری که به دلیل بیماری سرطان از دنیا رفته است. افشاگری زهرا امیرابراهیمی و گفته‌های او درباره مجید بهرامی، موج تازه‌ای از واکنش‌های مردمی را در شبکه‌های اجتماعی برانگیخت. بعضی از کاربران با امیرابراهیمی همدردی کردند و کاربران دیگری هم به او خرده گرفتند که چرا بعد از این همه سال در مورد کسی که دستش از دنیا کوتاه است، حرف زده است! البته عده‌ای هم دست به قضاوت زدند و بیماری بهرامی را عقوبت کار او دانستند.


۸. مزدک میرزایی / مزدک در ایران اینترنشنال

چهره‌های جنجالی سال ۹۸

مزدک میرزایی یکی از آن‌هایی بود که در سال ۹۸ دست به اقدامی عجیب زد. در واقع ماجرای او با تغییراتی که در شبکه ۳ رخ داد شروع شد، او دیگر کمتر برنامه‌ای برای اجرا یا ساخت داشت و برنامه فوتبال برتر را هم از او گرفتند. همین شد که بار و بندیلش را جمع کرد و از ایران رفت و قرار شد با شبکه ماهواره‌ای ایران اینترنشنال همکاری کند. گرچه چند ماه پروسه پخش برنامه‌های او به تعویق افتاد و بازار شایعاتی را داغ کردند. ماجرا گذشت تا چند وقت بعد که این شبکه ماهواره‌ای از مجری ورزشی جدیدش که همان مزدک میرزایی بود، رونمایی کرد.
همان موقع گفته شد که به او دستمزدی ماهانه حوالی ۱۲ تا ۱۵ هزار پوند پیشنهاد شده تا راهی لندن شود. ۱۶ آذر ۱۳۹۸ او نخستین قسمت از برنامه هت‌تریک را به صورت زنده اجرا کرد.


۹. رامبد جوان / بریم بیایم؟!

چهره‌های جنجالی سال ۹۸

رامبد جوان در ۷۱۳ شب در شش فصل خندوانه مردم را همراهی کرد و زیر گوششان از ایران گفت و اینکه ایرانی‌ها "باحال‌ترین" مردم روی زمین‌اند و بعد تصمیمی گرفت که یکباره باور خیلی‌ها را به هم ریخت. چند ماه پیش تصاویر او و همسرش نگار جواهریان در کانادا منتشر شد و معلوم شد خانواده جیم قرار است فرزندشان را در این کشور به دنیا بیاورند. ماجرایی که موج زیادی از واکنش‌های مردمی را به همراه داشت. البته همان موقع او بی توجه به این واکنش‌ها در ویدئویی علناً اعلام کرد که منتظر آمدن بچه است و دارد کیف می‌کند. القصه اینکه آب‌ها از آسیاب افتاد و جوان و جواهریان با تولد فرزندشان به ایران برگشتند و قرار شد دوباره خندوانه از سر گرفته شود، اما این‌بار به دلیل شیوع کرونا، او خبر داد که ضبط خندوانه فعلاً متوقف شده است.


۱۰. سحر تبر / فساد فی‌الارض؟!

چهره‌های جنجالی سال ۹۸

سحر تبر یا فاطمه خویشوند همان دختر جوانی است که طی یکی دو سال گذشته به دلیل انتشار ویدئو و تصاویر عجیب و غریب و ترسناکیداز خودش، حسابی خبرساز شد. دختری که سعی داشت با جراحی‌های مختلف زیبایی به شخصیت کارتونی عروس مردگان شبیه شود، اما ماجرای عجیبی برای او رقم خورد. مهر ماه ۹۸ بود که خبر بازداشت او به دستور دادسرای ارشاد، رسانه‌ای شد؛ به جرم ترویج خشونت، تحصیل مال از طریق نامشروع، توهین به مقدسات، توهین به حجاب اسلامی، گسترش اباحه‌گری و تشویق جوانان به فساد، بعد هم اعترافات او منتشر شد و گفت که فرزند طلاق است و پشیمان از این کار. اما کار او به جای باریک کشید و دی ماه حکم این شاخ اینستاگرامی اعلام شد؛ معاونت در فساد فی‌الارض! حکمی که البته با واکنش بسیاری از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه بود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 44
در انتظار بررسی:4
Iran (Islamic Republic of)
12:50 - 1398/12/29
دكتر اسدي چي؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۹
سحر، دختر آبی چی؟
Iran (Islamic Republic of)
13:53 - 1398/12/29
اخه هانی کرده،،آدم کثیف وجانی جاش اینجا باید باشه،،بایدازبس گمنام باشه تا بمیره،،،این توهین به شعور خواننده است،،،
پاسخ ها
محمود
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۹
دقیقا
بدون نام
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۹
واقعااا درسته این آدم کی باشه که بخواین ازش خبر بزارید.
بدون نام
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۹
واقعااا درسته این آدم کی باشه که بخواین ازش خبر بزارید.
مهدی سلیمانی
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۹
دقیقا
elmantores
United States of America
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
ادم‌دولته
Iran (Islamic Republic of)
14:17 - 1398/12/29
فقط بیچاره سحر تبر
فساد فی الارض یعنی فساد در زمین
یعنی اقایون خودشونو صاحب زمین میدونن که رفتار یک نفرو فساد تشخیص میدن اما وارداتنزدیکانشون، مرگ مردم به خاطر ارابه سواری و گرونی و دزدی و ... رو مستحب نهایتا مکروه در ارض میدونن
Iran (Islamic Republic of)
14:29 - 1398/12/29
زینب ابوطالبی رو یادتون رفت
...هه هه
France
14:45 - 1398/12/29
ما ب اینا نمیگیم سلبریتی .سلبریتی های ما امثال قاسم سلیمانیها هستن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
خخخخ زرشک خیلی ترشه. خوردی؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
امثال مثل تو باید زیر چاقوی داعش لال بشن تا بفهمن سردار سلیمانی کی بود ،که باز بعیدا بفهمید
Iran (Islamic Republic of)
14:53 - 1398/12/29
محسن لرستانی چی؟
Iran (Islamic Republic of)
15:05 - 1398/12/29
چقدر ازون کیمیا علیزاده بدم میاد.بقیشون کاری ندارم.
ولی کیمیا غلیزاده تنها کسی بود که بیشتر از حقش بهش دادن.شاید چندین میلیارد تومن.
دید عقب افتاده تو ایران. و دیگه نفر اول نیست.همه چیشو دلار کرد و رفت
پاسخ ها
چراغعلی مهتابی
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
از بس بهش دادن هاررررر شد دیگه.چه کار کرد مگه خوبه نفر اول نشدحالا
احسان
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
اونم از تو بدش میاد
Iran (Islamic Republic of)
15:47 - 1398/12/29
از فریدالدین هم میذاشتن بچه ی لوس مامان
Iran (Islamic Republic of)
00:58 - 1399/01/01
افرین به سلطان تتلو که همیشه اوله
بچه ها بیاید بهترین اهنگ تتلو رو بگید این زیر
از نظر من اهنگ میرم
پاسخ ها
سویل
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
من از خودش خوشم نمیاد ولی صداش و دوس دارم آهنگاشم بعضیاش قشنگه مثل آهنگ تو همه جا بودی قشنگه دوسش دارم‌
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
حالم به هم خورد ! روانپریشه این تتلو
عجب
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
از وقتی به امام حسین توهین کرد دیگه نمیتونم اهنگاشو گوش کنم. نمیدونم شما چطور میتونید!
قبلا منم اهنگاشو گوش میکردم..
نمیدونم یه نفر چطور میتونه به امام حسین توهین کنه !
علیرضا ناصری
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
اهنگ جیگیلی خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
به عنوان یک نوجوان واقعا متاسفم که برخی آهنگای این موجود و گوش میدن به هرحال انتخاب و سبک زندگیشونه و یک چیز شخصیه ولی تتلو واقعا نفرت انگیزه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
واقعا متاسفم که نوجوونای کشورم چرت و پرت هایی مثل
.......تتلو گوش میدن
البته اهنگ میرم و رفتنت و ننگ به نیررنگ تو و شب تیره و شب که میشه و جهنم و قیلی ویلی باحالن
فاطمه زهرا
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
تتلو الگومه دنیاااااااااامه همه جونمه
علیرضا ناصری
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
اهنگ جیگیلی واقعا تحولی در موسیقی ایران به عمل اورد
Iran (Islamic Republic of)
03:17 - 1399/01/01
مطلب بسیار سخیف و دون شان رسانه است. واقعا متاسفم
پاسخ ها
ضحا
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
این وسط ویروس کرونا رو فراموش کردن بزارن!
ضحا
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
چقدبیچاره ای که یه بی شخصیت مرتد روانی
همه چی باخته مثل تتلورو تحویل میگیری!
لطفا دوباره این مقصودلورا بررسی کن!
United States of America
08:18 - 1399/01/01
خاک تو سرت چقدر از هانی کرده مینویسین !!!! داداشتونه!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
08:23 - 1399/01/01
زهرا امیرابراهیمی های زیادی تو این کشور بودند که به خاطر قضاوت های بده بعضی از ما...
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
ببخشید اینا قربانین؟اونموقه که داشتن اون کارو انجام میدادن باید به اینم فکر میکرون
Iran (Islamic Republic of)
08:27 - 1399/01/01
اين سحر تبر گناه داره ببچاره
پاسخ ها
احسان
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
واقعا تبره
Iran (Islamic Republic of)
09:12 - 1399/01/01
سحر تبر آخرش چی شد بالاخره؟؟
Iran (Islamic Republic of)
09:58 - 1399/01/01
اتفاقا هانی کرده از شخصیت های فوق از همه بقیه ارزش بیشتری داره
Iran (Islamic Republic of)
10:42 - 1399/01/01
هانی کرده خر کیه بابا چقد بهتون پول میده اسمشواینجا بزنید بسه دیگ برترین ها این ادم کثیفه کیه مگه اه
Iran (Islamic Republic of)
12:36 - 1399/01/01
آقای برترین ها لطفا هر آشغالی رو به عنوان چهره توی این سایت معرفی نکن
زمانیکه دادگاه از بریویک میپرسه که چرا ۸۸ نفر بیگناه رو با بیرحمی تمام کشتی توی یه کشوری مثل نروژ؟
گفت میخواستم دیده بشم و اسمم بیافته رو زبونا
Iran (Islamic Republic of)
02:07 - 1399/01/02
جنجالشون کجا بود، یعنی ذائقه و سلیقه و نگاهها تا این
سطح از اخبار سقوط کرده که مجبور بشیم به اتفاقات پیرامون ایییییین عزیزان کاکل زری بگیم جنجال؟؟ اگه آل کاپون یا مریلین مونرو یا چه میدونم مایکل جکسون ایرانی بود چه غوغایی داشتیم حتی حوندن اخبارشون هم فکر کنم تلفات میداد، جنجال!!! جالب بود!!
Iran (Islamic Republic of)
03:05 - 1399/01/02
دختر آبی رو چرا نگفتی؟!!!
Iran (Islamic Republic of)
11:36 - 1399/01/02
خدا وکیلی اینها شخصیت‌هایی مهمی هستند که باید تو یک رسانه
معرفی بشن، همشون روانی هستند باید به تیمارستان اعصاب و روان اعزام بشنه
Germany
15:46 - 1399/01/02
کل مردم ایران تو این لیست جاشون خالی هست ۹۸ را با جنجال گذارندیم و ترکشش هنوز باقیست
Iran (Islamic Republic of)
10:41 - 1399/01/08
ابتذال یعنی یه عده لات شرور گاو امثال این هانی و مردای شدن چهره جنجالی برای مردم که ما با پرداختن بهشون باعث دیده شدن میشیم درحالی که کل زندگیشون زورگویی مزاحمت برای مردم زور گیر و هزار جور کثافت بازی میشن مهم برای مردم واقعا جا تاسف اینقد فرهنگ اجتماعی پایین آمده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر