فتح‌الله‌زاده: از تیم سوئیسی پیشنهاد دارم!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۸۸۰۲۹
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲
۴۳۳۰
مدیرعامل سابق استقلال با اشاره به اینکه هفته گذشته از یک باشگاه خارجی به او پیشنهاد مدیریت داده‌اند، اظهار داشت: من یک پیشنهاد از اروپا دارم و به من گفتند که یک و نیم میلیون یورو بدهید و مدیریت یک تیم دسته یکی سوئیسی را برعهده بگیرد.

خبرگزاری فارس: علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل سابق استقلال تهران که به خاطر بیماری کرونا از سرپرستی این تیم استعفا داد در گفت‌وگو با برنامه "ورزش تعطیل نیست"، گفت: من چند سال از باشگاه محبوبم دور بودم و با کمک هواداران آمدم کارم را با عشق شروع کردم. در روزهای ابتدایی حتی روزی 50-60 جلسه برگزار می‌کردم و می‌خواستم این بار یک کاری کارستان کنم ولی معشیت الهی بر این بود که این بیماری اجازه ندهد من کارم را ادامه بدهم.

وی که در چهار دوره مختلف مدیرعاملی این باشگاه را برعهده داشته است، افزود: من حدود 19 روز به خاطر این بیماری در قرنطینه بودم و روزهای بسیار سختی را گذراندم. واقعاً دوست داشتم با عشق و علاقه خدمت کنم ولی نشد.

فتح‌الله‌زاده با اشاره به اینکه استعفای او دلایل دیگری هم جز بیماری کرونا داشته است، عنوان کرد: البته به نسبت قبل زیرساخت‌ها از بین رفته و آن فضای مدیریت و مدیر بودن کمرنگ شده است، اما واقعاً این مریضی من را از پای درآورد و اجازه نداد که به تیم محبوبم خدمت کنم. من روزی که استعغا دادم فوتبال تعطیل نشده بود و واقعاً اگر می‌دانستم کرونا به جایی می‌رسد که فوتبال را تعطیل می‌کند، شاید این کار را انجام نمی‌دادم. در نهایت با ناراحتی و دل شکسته این عشق را رها کردم.

سرپرست سابق تیم استقلال در رابطه با شکایت‌های زیادی که این باشگاه صورت گرفته است اظهار داشت: مسئله شکایت‌های فیفا هم وجود داشت ولی واقعاً بیماری من را اذیت کرد. من آدمی هستم که در شدیدترین حالت بیماری هم کار می‌کنم ولی متأسفانه بیماری کرونا یک بیماری واگیردار است و من اجازه نداشتم کار کنم. بارها پیش آمده که از زیر سرم هم کار کرده‌ام.

او در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه‌های ما زیرساخت دارند، عنوان کرد: ما قبلاً ساختار داشتیم ولی الآن ساختارها را خراب کرده‌ایم. در آخرین سالی که من از باشگاه استقلال رفتم، این باشگاه به جایی رسیده بود که بدون اسپانسرهای فعلی و کمک هواداران، 60-70 درصد درآمد را خودش به دست می‌آورد. یعنی آن موقع در نهایت 30 درصد کمبود بودجه داشتیم ولی امروز سه برابر آن زمان پول به باشگاه تزریق می‌شود و باشگاه چهار برابر آن موقع بدهی دارد.

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: باشگاه استقلال چند سال پیش با یک باشگاه آلمانی دوستی داشت و گاهی استقلال به آلمان می‌رفت و گاهی آن‌ها به ایران می‌آمدند. از آن زمان تاکنون تیم مدیریتی باشگاه آلمانی به غیر از مدیر باشگاه که بازنشسته شد، هیچ تغییر دیگری نداشته است ولی ما در صد روز گذشته فقط پنج مدیرعامل عوض کرده‌ایم. این مسائل نشان می‌دهد که تصمیم‌گیران ما، آدم‌های حرفه‌ای نیستند، چرا که اگر درست انتخاب کرده بودند پای آن می‌ایستادند.

وی افزود: من 20 سال پیش در گفت‌وگو با صداوسیما گفتم باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس جایی نیستند که شما با یک تغییر سیاست، هر چهار سال یک‌بار مدیران آن را تغییر بدهید. گفتم شما دارید استادیوم را تکه تکه می‌کنید و اتحاد را از باشگاه‌ها را می‌گیرد که این مسئله‌ساز می‌شود.

فتح‌الله‌زاده با اشاره به اینکه در دوران 10 ساله مدیریت او باشگاه استقلال تنها دو شکایت فیفا داشته، گفت: با این حال می‌بینیم که ما در شش سال گذشته حدود 20 شکایت فیفایی داشته‌ایم. این مسئله نشان می‌دهد که ما داریم گیج می‌زنیم.

مدیرعامل سابق استقلال ضمن حمایت از خصوصی سازی باشگاه‌های فوتبال، عنوان کرد: ما اگر می‌خواهیم فوتبال‌مان رشد پیدا کند باید بخش خصوصی را رشد بدهیم. اسم اینکه پنج درصد باشگاه استقلال را به یک نفر بسپارید و بقیه آن را به دیگران بسپارید، خصوصی‌سازی نیست. من می‌خواهم بگویم که باشگاه باید صاحب داشته باشد. ما کسی را نداریم که باشگاه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه هفته گذشته از یک باشگاه خارجی به او پیشنهاد مدیریت داده‌اند، اظهار داشت: من یک پیشنهاد از اروپا دارم و به من گفتند که یک و نیم میلیون یورو بدهید و مدیریت یک تیم دسته یکی سوئیسی را برعهده بگیرد. جالب است که می‌گفتند 50 درصد املاک آن باشگاه را هم به نام شما می‌کنیم. 50 درصد دیگر اموال باشگاه دست شهرداری آنجا است. شما اگر بتوانید آن تیم را به دسته بالاتر ببرید تمام خرج‌هایی که می‌کنید را درمی‌آورید.

فتح‌الله‌زاده بیان کرد: در حال حاضر این عزم به وجود آمده که خصوصی‌سازی صورت بگیرد ولی خصوصی‌سازی با رهاسازی فرق می‌کند و من نگران برآیند این کار هستم. من این هشدار را می‌دهم که اگر باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال برند مردمی خودشان را از دست بدهند، آن برند هیچ ارزشی نخواهد داشت.

او در خصوص رابطه‌اش با فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال تهران گفت: فرهاد مجیدی شاگرد من است. او اگر با همه کل‌کل کند، وقتی پیش من می‌ایستد سرش را بلند نمی‌کند چون بامعرفت است.

سرپرست سابق استقلال بار دیگر در مورد علل استعفای خود از این سمت اظهار داشت: آن بدنه‌ای که باید از من حمایت می‌کردند، همان روزها داشتند مدیرعامل بعدی را معرفی می‌کردند. شما زیر خم چنین مشکلی باید از چه کسی شکایت کنید؟ بهترین کار این بود که من کنار بکشم تا این آدم‌های مدعی بیایند ببینیم چه کار می‌کنند. این باشگاه تا زمانی که صاحب پیدا نکند، ما نمی‌توانیم کار کنیم. در باشگاه بزرگی مثل استقلال با مدیر آن اختیار بدهند تا او بتواند کار خودش را انجام بدهد.

فتح‌الله‌زاده با اشاره به اینکه اگر یک روزی استقلال صاحب پیدا کند حتماً به این باشگاه برمی‌گردد، خاطرنشان کرد: من به خاطر قول‌هایی که به هواداران داده‌ام قطعاً برمی‌گردم. گفتن بعضی چیزها به ضرر باشگاه است و من اگر آن‌ها را بازگو کنم باشگاه به هم می‌ریزد. اجازه بدهید که آن حرف‌ها را توی خودم بریزم.

وی در پاسخ به این سوال که با وجود آگاهی از این مسائل چرا پذیرفتید دوباره به باشگاه برگردید، توضیح داد: من فقط به حرمت هوادران برگشتم. اگر من نمی‌آمدم و باشگاه به خطا می‌افتاد، هوداران به من چه می‌گفت؟! می‌گفتد چرا نیامدی؟ روزی که من را انتخاب کردند وزیر محترم ورزش به من یاعلی گفت و من جلو آمدم ولی در همان بدنه چند نفر بودند که دوست نداشتند من کار کنم.

فتح‌الله‌زاده راه‌ برون‌رفت باشگاه استقلال از این وضعیت را صاحب‌دار شدن این باشگاه عنوان کرد و گفت: باشگاه باید برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت و بلندمدت داشته باشد. علاوه‌بر این‌ها اگر دولت در این شرایط به باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس وام با درصد پایین ندهد، این باشگاه‌ها به مشکل برمی‌خورند چون بدهی‌های بالایی دارند. طرف حساب ما هم بچه‌های خودمان نیستند، بلکه فیفا با ما طرف است و شوخی هم ندارد و اگر بدهی‌ها را پرداخت نکنیم ما را محروم می‌کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس سرمایه‌های مردمی هستند. من احساس می‌کنم مسئولین ما، فوتبال را فقط برای باری از هر جهت می‌خواهند. خواهش می‌کنم که آن‌ها به تیم‌های پرطرفدار ما کمک کنند و آن‌ها را مردمی نگه دارند. این تیم‌ها را اگر به اهلش بدهید بدهکاری به بار نمی‌آید.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 33
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1399/02/09
سوسیسی !!
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
آره دیگه پس چی فکر کردی
اونجا یک نفر میخوان واسه کارهای به امور فوتوشاپ
ما هم حاجی گرینوف رو معرفی کردیم معروف به حاج فال فوتوشاپ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
آقای خالی بند خدا وکیلی کدوم تیم خارجی رو آوردین ایران اونم از آلمان :)))
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1399/02/09
فکر کنم حاجی فتل بد متوجه شده صد درصد تیم رو خواستن سند بزنن اونم شش دانگ با عرش و فرش ولی فتل بخاطر استقلال نرفت
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1399/02/09
پیشنهاد خارجی ..توهمات فتحل. همچنان ادامه دارد.

بنیان گذار ستارهای جعلی کیسه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
فعلا که ستاره شما فیکه لنگ
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1399/02/09
فتل دروغ نگویه پات اونوربازاره خهب بروسوییس من مبلغشومیدم مثل زنوزی ضمانت نامه میگیرم باسوددولتی میرم توبانک اونوربلندمدت بازفمیکنم
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1399/02/09
به عنوان یک استقلالی میگم
ی چای نبات بخور فعلا سردیت شده
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1399/02/09
بابا این دیوانه رد داده
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1399/02/09
بهت پیشنهاد دادن اونم از سوییس بعد موندی اینجا فقط مصاحبه کنی؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1399/02/09
چقدر دروغ میگه روزانه ۵۰ یا ۶۰ جلسه برگزار میکرده هر ۲۴ ساعت یعنی همه روز و شب را کار کنه هر ساعت ۳ جلسه خجالت هم خوب چیزیه نمیدونم مردم را چی فرض کرده
پاسخ ها
پرسپولیس.عشق است
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
امثال حاجی دیگه حناشون برای طرفدارای خودشون هم رنگی نداره
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1399/02/09
بیچاره اون باشگاه سوئیسی که به این پیشنهاد داده
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1399/02/09
سوییس از اون بمباس خخخخ
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1399/02/09
فکر کنم تو بانکهای سوئیس حسابت خوبه
بودجه استقلال رو ببر سوئیس
پاسخ ها
پرسپولیسو عشقه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
خخخخ
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1399/02/09
الله اکبر از این اعتماد به نفس. فعلا شما مسی رو بیار کیسه بعد برو سوئیس
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1399/02/09
میخوان چی کارت کنن
شایدتوپ جمع کن
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1399/02/09
همش دروغ.چرا مسیولین ما اینقدر راحت دروغ میگن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
بعضیا یه دروغی رو انقد تعریف میکنن که باورشون میشه دارن راست میگن. فتح‌الله‌زاده ظاهرا خوابهای شبونه‌شو در قالب پیشنهاد باشگاه سوئیسی، آوردن مسی و ساخت ورزشگاه برای استقلال می‌بینه. بیچاره هوادارای ساده‌لوحی که اونو باور دارن.
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1399/02/09
ای خدا ای خدا
چقدر پا چراغ تاریکه
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1399/02/09
بازم عمو فتل قرصاشو جابجا خورده خخخ
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1399/02/10
تو یه مصاحبه هم گفتی تو جلسات استقلال کرونا گرفتی . انواع و اقسام منت
Iran, Islamic Republic of
01:50 - 1399/02/10
بازم پیک موتوری کار خودشو کرد.
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1399/02/10
البته که همه ی مسئولین کشور ما با عشق و علاقه کار میکنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر
فنی آتل_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر آزاد خواه_فوتر
تنورستان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیان طب - فوتر