هدف عجیب کریم بنزما بعد از وداع با فوتبال
۱۰۲۳۰۲۲
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۴
۸۴۸
کریم بنزما علاقه دارد بعد از وداع با فوتبال رشته های رزمی را نیز امتحان کند.

ورزش سه: کریم بنزما علاقه دارد بعد از وداع با فوتبال رشته های رزمی را نیز امتحان کند.

 کریم بنزما در گفت و گویی در یوتیوب با فواد عزبیری، کیک بوکسر فرانسوی از علاقه اش به ورود به این عرصه بعد از خداحافظی از دنیای فوتبال خبر داد. ستاره فرانسوی رئال مادرید همچنین از رونالدوی برزیلی، مایکل جوردن و مایک تایسون به عنوان افراد الهام بخش خود در دنیای ورزش نام برد.

کریم بنزما گفت: "خب، فواد، برادر من، امیدوارم که خوب کار کنی، من عاشق ورزش های رزمی هستم. من عاشق تمرین هستم و همانطور که ما قبلا با هم تمرین کرده ایم، چرا بعد از وداع با فوتبال شش ماه با شما تمرین نکنم و اگر فکر می کنی اینگونه برای مبارزه آماده می شوم هیچ مشکلی نیست، من آماده هستم

زمان خداحافظی از فوتبال؟ من خیلی تمرین کرده و به همه چیز توجه می کنم. از خودم مراقبت می کنم و می کوشم تا حد ممکن بهترین عملکردم را ارائه دهم. من می دانم که در ابتدای دوران ورزشی ام نیستم، اما به هر حال برای من سن معنای خاصی ندارد.

رونالدو برزیلی الهام بخش من بوده و او کسی است که باعث شده من به سادگی فوتبال را دوست داشته باشم. این به لطف کاری است که او انجام داد، اما همه این را می دانند. اگرچه من طرفدار بسکتبال نیستم، اما مایکل جردن برای کاری که انجام داده و عملکردش در شیکاگو بولز الهام بخش است و در ادامه ورزشکار دیگر الهام بخش برایم مایک تایسون بوده و باید به قدرت او نیز اشاره کنم."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج