ظریف: مصوبه آمریکا ضد استقلال اروپاست
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۲۷۸۷۵۳
۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۱
۱۵۱۰۵
وزیر امورخارجه درباره مصوبه تبعیض آمیز سنای آمریکا برای اتباع اروپایی گفت: این مصوبه قبل از هر چیز ضد استقلال اروپاست و روح مصوبه ، این رویکرد را تجویز می کند که هر کسی با تروریست هاست، مصونیت دارد.
خبرگزاری ایرنا: وزیر امورخارجه درباره مصوبه تبعیض آمیز سنای آمریکا برای اتباع اروپایی گفت: این مصوبه قبل از هر چیز ضد استقلال اروپاست و روح مصوبه ، این رویکرد را تجویز می کند که هر کسی با تروریست هاست، مصونیت دارد.

به گزارش اداره کل دیپلماسی عمومی وزارت امورخارجه، محمدجواد ظریف امروز -دوشنبه- در دیدار ژرار لارشه رئیس مجلس سنای فرانسه با بیان این مطلب گفت: اروپائیان باید در این میان ، اراده مستقل خود را نسبت به این رویکرهای تبعیض آمیز ابراز دارند.

وزیر امور خارجه با اشاره به آثار جدیدی که سفر دکتر روحانی رییس جمهوری در مناسبات دو کشور در پرتو پسا برجام برجای خواهد گذارد گفت: مناسبات دو کشور متناسب با منافع دو کشور می بایست در عرصه های صنایع حمل و نقل، انرژی ، فن آوری ، محیط زیست و بسیاری حوزه های دیگر متحول شده و گام های بلندی را در جهت منافع دو ملت بردارد.

ظریف در خصوص خطرات افراط گرایی در منطقه گفت: مشکل افراط گرایی و مخاطرات ناشی از گروه های تکفیری امروز تهدید مشترک ایران و فرانسه و تمامی جهان شده است. حضور روزافزون داعش در افغانستان ،لیبی و انجام اقدامات جنایتکارانه آنان در سوریه، عراق، یمن که آثار ملموس آن در پاریس و سن برنادنیو مشاهده می شود همگی از یک منبع فکری الهام می گیرند.

وزیر امور خارجه کشورمان در خصوص حل مشکلات سوریه ،یمن، اظهار داشت: راه حل بحران ها، فقط راه حل سیاسی است و اتخاذ راهبرد مشترک تمامی کشورها که تنها نقش کمک کننده و تسهیل کننده در حل بحران داشته باشند و نه نقش تصمیم گیرنده، می توانند راه گشا باشند وچنانچه تمامی کشور ها با احترام به اراده مردم سوریه و یمن مبادرت ورزند، راه حل ساده و دست یافتنی است.

ظریف با اشاره به سفر آینده دکتر روحانی رئیس جمهور کشورمان به فرانسه اظهار داشت: ما بر این باور هستیم که سفر آینده رئیس جمهوری ایران به فرانسه، شروع یک مرحله جدید از مناسبات سیاسی و اقتصادی که آثار و نتایج متعددی را در چشم انداز روابط دو کشور و منطقه به همراه خواهد داشت.

**سنای فرانسه در مورد مصوبه سنای آمریکا به طور جدی اقدام می کند

ژرار لارشه رئیس مجلس سنای فرانسه با تشریح نتایج و آثار فعالیت های دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران در شکل گیری برجام و حل بحران های منطقه اظهار داشت: ما از نقش موثر و سازنده وزیر امور خارجه ایران در حل بحران چندین ساله پروژه هسته ای و مشارکت سازنده ایران در حل بحران های پیچیده منطقه قدردانی می کنیم و اقدامات جنابعالی در پرتو راهنمایی مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری اسلامی ایران، گشایشگر افق های جدید در مناسبات ایران و فرانسه را فراهم ساخته است.

وی تصریح کرد: ما در پارلمان فرانسه با تمامی گرایش های خود از اینکه مناسبات پاریس - تهران دچار یک تحول بنیادین شود حمایت و استقبال می کنیم.

رئیس مجلس سنای فرانسه در خصوص آثار مصوبه سنای آمریکا نسبت به اتباع اروپا اظهار داشت: ما در قبال این مصوبه، موضع مستقل خود را داریم.

وی خاطرنشان کرد: سنای فرانسه در قبال این موضوع ،بطور جدی برای تغییر این رویکرد اقدام مقتضی را بعمل خواهد آورد.

لارشه افزود: ما آثار و نتایج سفر آینده دکتر روحانی به فرانسه را بسیار حائز اهمیت دانسته و این سفر را در دگرگون ساختن مناسبات دو کشور و در حل معضلات منطقه ای و بین المللی، مهم ارزیابی می کنیم.

مجلس نمایندگان آمریکا طرحی را تصویب کرد که محدودیت های تازه ای را برای شهروندان 38 کشور که در حال حاضر بدون روادید به آمریکا سفر می کنند در نظر می گیرد.

بر اساس فصل 203 از متن بودجه سال آینده آمریکا - که بعد از تصویب سنا و امضای اوباما به قانون تبدیل شد- اگر شهروندان 38 کشور «دوست آمریکا» که مطابق قوانین این کشور در حال حاضر بدون اخذ روادید تا سقف 90 روز می توانستند وارد خاک آمریکا می شوند، در صورتی که در 5 سال گذشته به ایران، سوریه، عراق یا سودان سفر کرده باشند، بایستی مورد بررسی قرار گیرند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1394/09/30
آقای ظریف
این مصوبه توهین به هم وطنان شماست نه استقلال اروپا ،شما به فکر مردم خودتون باشید ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران پارسیان_فوتر