واکنش کدخدایی به اظهارات یک نماینده
۷۷۲۰۰۱
۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
۶۲۵۷
سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به اظهار نظر یکی از نمایندگان مبنی بر اینکه "مردم به دلیل نظارت استصوابی شورای نگهبان مجبور به انتخاب ما نمایندگان هستند"، گفت: آنکه خود را شایسته نمی‌بیند کناره گیری کند. چرا خود را در معرض انتخاب قرار می‌دهد؟

انتخاب: سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به اظهار نظر یکی از نمایندگان مبنی بر اینکه "مردم به دلیل نظارت استصوابی شورای نگهبان مجبور به انتخاب ما نمایندگان هستند"، گفت: آنکه خود را شایسته نمی‌بیند کناره گیری کند. چرا خود را در معرض انتخاب قرار می‌دهد؟

عباسعلی کدخدایی در نشست خبری صبح امروز با خبرنگاران با بیان اینکه نشست امروز به ارائه نظرات شورای نگهبان در رابطه با گزارشاتی از مصوبات ارسالی مجلس، نامه های دیوان عدالت اداری و سایر گزارشات ارسالی اختصاص دارد، اظهار کرد: روز پنج شنبه ظهر عدم مغایرت لایحه اصلاح قانون منع به کارگیری بازنشستگان برای مجلس شورای اسلامی ارسال شد. این لایحه علاوه بر اینکه طرح خوبی در جهت اصلاح نظام اداری بود در دو بند دارای ابهاماتی بود و برای رفع ابهام به مجلس اعاده شد و مجلس اصلاحات را به عمل آورد و برای ما ارسال شد.

سخنگوی شورای نگهبان در رابطه با لایحه اصلاح مبارزه با پولشویی عنوان کرد: در مرحله اول قانون مبارزه با پولشویی با ایراداتی مواجه شد و این ایرادات که شامل 4 بند می شد برای مجلس ارسال شد.

وی، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اخیرا بعضی جریان‌های سیاسی حمله به نهادها را آغاز کردند و به طور مشخص یکی از نمایندگان در صحبت‌های خود گفته بود به دلیل نظارت استصوابی شورای نگهبان مردم مجبور به انتخاب ما نمایندگانی هستند که شاید صلاحیت نداریم انتخاب شویم، نظر شورای نگهبان در رابطه با این اظهارنظر چیست؟ تصریح کرد: شورای نگهبان از نقد و انتقاد و نصیحت به خیر نه ضرر کرده و نه از آنها ناراحت می شود همیشه هم اعلام می‌کنیم که اگر به عملکرد ما ایرادی وجود دارد آن را بیان کنند.

عضو حقوقدان شورای نگهبان در ادامه، بیان کرد: نقدی که ما داریم این است که نظرات صحیح باشد نه خلاف واقع زیرا اعتبار گوینده را زیر سوال می‌برد. اگر کسی خود را شایسته نمی بیند کناره گیری کند. چرا خود را در معرض انتخاب قرار می‌دهد؟

برچسب ها:
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1397/06/24
اقای کدخدایی منظور ان نماینده خودش نبوده
پاسخ ها
AAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
کدخدایی شورای نگهبان چرا بیخیال دولت شده دولت درمانده شده زودتر تکلیف مردم را روشن کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
کاملا حرف درستی زدن آقای کدخدایی. اصلاح طلبا لطفا کولی بازی درنیارن 2 دوره زمام مملکت رو دست گرفتین و بلایی سر این ملت آوردین که هیچ جوره نمیشه جمش کرد. شما احمقا که دولت قبلی رو مسخره میکردین!چی شد؟ گندای شما که همه جارو گرفته وطن فروشا!
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1397/06/24
اقای کدخایی قلبا متوجه میش ی منظورش چیست
پاسخ ها
a
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
ازهمه بهترمتوجه شده ومیشه ملت را.......گیرآورده اون نمایده واقعیت راگفته ودیگه هم تائیدنمیشه
کرم احمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
جناب اقای کدخدایی منظور اون نماینده خودش نبوده بلکه نمایندگانی که از طریق رابطه وبدون هیچ توانایی کاری وارد مجلس شده اند بوده چرا بجای جواب را را کج میکنی وخودش را ناتوان جلوه میدهی
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1397/06/24
اقای کدخدایی چرا مثل کبک سرتان را کرده اید زیر برف این مشکلات امروز کشور نتیجه انتخاب نمایندگانی هست که هیچ توان رفع مشکلی را ندارند توسط شورای نگهبان تایید شده اند اگر یه نفر در مسئولین حرف راستی زده باشد همین نماینده هست و بدان که او از همه بهتر هست واکثر نمایندگان با رابطه وارد مجلس شده‌اند
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1397/06/24
آقای کدخدایی منظور نماینده را نفهمیده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
مردم تحت تاثیر تبلغات قرار گرفتند وخوب انتخاب نکردند یعنی کسان بودند که توانایی وتخصص داشتند وتایید صلاحیت هم شدند اما متاسفانه مردم دراین دوره مجلس نمایندگانی درخور وشایسته انتخاب نکردند والبته ریاست جمهور را هم خوب انتخاب نکردند الان دودش داره به چشم همه ما میرود هیهات .....هیهات واقعا اصلاح طلبها یعنی عوام فریبی
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1397/06/24
آقای کدخدایی تقصیری ندارد چون فرامین رئیسش را انجام میدهد آب از سرچشمه خراب است
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1397/06/24
آقای کدخدایی شما خدمتگزارید ، کدوم خدمت ، گرانی پدر کارگر و کارمند را درآورده شما سکوت کردید بعد صحبت از خدمت می کنید ، جنابعالی و امثالهم زجر این گرانی را نمی کشید ، زجر گرانی داروها و مشکلات اقتصادی را نمی کشید بعد صحبت از خدمت و آنهایی که نمی توانند کنار بکشند اولین کسیکه بایستی کنار بکشد شما هستید این خدمت را در حق ملت بکنید دیگران به حمایت از شما کنار می کشند .
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1397/06/24
بله این نماینده راست می گوید چون هر کسی که به کام عده محدود است تعیید میشوند
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1397/06/24
ما در طول دوران زندگی یک خدمتگزار دیدیم انهم بابای مدرسه بود که در کمال خضوع و فروتنی هم سرایدار بود ، هم کارهای اداری انجام میداد و هم سنگ صبور و هم حامی دانش آموزان بود ، ای کاش از آن مردان به اصطلاح بیسواد که سوادشان به اندازه شعور تمامی شما و امثال شماها بود یاد میگرفتید
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1397/06/24
چرا جواب درست به سوال نماینده محترم نمیدی
Iran, Islamic Republic of
21:14 - 1397/06/24
تا امثال این کدخدایی با این طرز فکر است وضع ما از این بهتر نمیشه.
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1397/06/25
اقای کدخدایی این یک نقد است امیدوارم شنیده شود .
ایا غیر از این است که اول شما انتخاب میکنید پس وضع موجود در وحله اول حاصل انتخاب شماست بعد مردم.
این چه تایید صلاحیت کردنی است که اخر ان یا بی بصیرت یا فتنه گر یا منحرف در میاید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج