بیش از ۹۰ درصد مردم از امنیت کشور رضایت دارند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۱۷۳۲۵
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۸
۷۴۶۶
ذوالفقاری:
دبیر شورای امنیت کشور گفت: مردم ما هوشیار و آگاه هستند و به رغم همه مشکلات و گرفتاری‌ها، می‌دانند که از به هم ریخته شدن ثبات و امنیت کشور، ایران و همه ایرانیان متضرر خواهند شد.

خبرگزاری ایسنا: حسین ذوالفقاری در مراسم معارفه استاندار فارس با بیان اینکه معرفی قریب به نیمی از استانداران کشور در بازه زمانی کوتاهی دنبال شد، گفت: پیش‌بینی حضور شخص وزیر کشور در این برنامه‌ها، سبب طولانی‌شدن این روند می‌شد؛ بنابراین نمایندگانی از سوی ایشان در مراسم معارفه استانداران حضور یافتند.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور افزود: اسماعیل تبادار استاندار سابق فارس با علم، تجربه، صبر و مدیریت، امور را با کمترین هزینه پیگیری می‌کرد.

ذوالفقاری همچنین از زحمات رحمانی در دوران سرپرستی استانداری فارس تقدیر کرد و افزود: خوشبختانه در این دوران خلائی در استان وجود نداشت.

وی با اشاره به روند انتخاب و انتصاب استانداران عنوان کرد: وزارت کشور، در دوره جدید در انتخاب استانداران، اولویت را بر استفاده از نیروهای درون‌سازمانی قرار داده است.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در تبیین دلایل رویکرد وزارت کشور در انتخاب استانداران، ادامه داد: یکی از آسیب‌های مدیریت عالی و حتی مدیریت میانی این است که مدیران در بدنه سازمان‌ها کار نکرده‌اند و اگرچه تلاش می‌کنند مسلط بر امور شوند اما فرصت‌های زیادی را از دست می‌دهند.

وی با اشاره به رای اعتماد دولت به رحیمی به عنوان استاندار فارس گفت: رحیمی در بدنه وزارت کشور، مراتب پیشرفت را در حوزه‌های مختلف کارشناسی و مدیریتی طی کرده و تجارب لازم را کسب کرده است.

معاون وزیر کشور افزود: حرکت پرشتاب در عرصه‌های اقتصادی و عمرانی، جزء اولویت‌های اصلی است و برای حل مشکلات سیاسی و اجتماعی هم باید از عمران و اقتصاد قوی شروع کنیم.

ذوالفقاری با بیان اینکه رحیمی شناخت خوبی از استان دارد، تصریح کرد: استاندار جدید فارس علاوه بر بومی‌بودن و شناخت از استان، اهل تعامل و دارای روحیه مشورت‌پذیری و اهل تشخیص و تصمیم‌گیری است.

وی افزود: در مجموع، تشخیص وزارت کشور این است که رحیمی به دنبال کار است و امروز کشور، نیازمند کار و تلاش است.

دبیر شورای امنیت کشور در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دشمن فشارهای زیادی به کشور وارد می‌کند تا ثبات و آرامش کشور را به هم بزند و در همین راستا تحریکات زیادی را دنبال می‌کند تا هیجانات اجتماعی را در کشور دامن بزند. در این مسیر، ثقل کار هم بر مسائل اقتصادی قرار گرفته است.

ذوالفقاری با بیان اینکه بیش از ۹۰ درصد مردم از امنیت کشور رضایت دارند، اظهار کرد: حجم گسترده‌ای از خارج کشور به دنبال این بودند که امروز ۱۷ دی تحرکاتی ایجاد کنند اما مردم ما هوشیار و آگاه هستند و به‌رغم همه مشکلات و گرفتاری‌ها می‌دانند که از به هم ریخته شدن ثبات و امنیت کشور، ایران و همه ایرانیان متضرر خواهند شد.

نماینده وزیر کشور تصریح کرد: بیش از ۷۰ درصد مردم معتقدند با فساد مبارزه می‌شود و اتفاقات اخیر را مثبت دانسته‌اند.

ذوالفقاری با بیان اینکه طراحی‌های دشمن بر پایه ایجاد نارضایتی در مردم استوار است، گفت: اگر ما بخواهیم به صبر و فهم مردم پاسخ مثبت بدهیم باید در جهت ارتقای رضایتمندی حرکت کنیم. برای ارتقای رضایتمندی هم نیازمند روش و ابزار هستیم و به صرف تکرار و یادآوری آرمان‌ها و اهداف به نتیجه نمی‌رسیم چرا که این آرمان‌ها و اهداف در قانون اساسی و اسناد بالادستی ذکر شده است.

ذوالفقاری ادامه داد: چاره کار در پی‌جویی ابزارها و روش‌های مؤثر برای ارتقای کارآمدی است که نتیجه مستقیم آن، افزایش رضایتمندی عمومی خواهد بود.

وی با طرح این پرسش که چرا علیرغم اینکه مدیران ما وقت و انرژی زیادی را صرف کار می‌کنند اما نتیجه دلخواه حاصل نمی‌شود، گفت: مردم انتظار دارند موانع کسب و کار برطرف شود و در بروکراسی‌های اداری اسیر نشوند. مردم می‌خواهند خدماتی که به آنها ارائه می‌شود تسهیل شود. در نتیجه ما به عنوان مدیران، باید ببینیم چطور می‌توانیم هزینه‌ها را کاهش دهیم و چه کار کنیم که حضور ما در جلسات و همایش‌ها اثربخش باشد.

ذوالفقاری با بیان اینکه بخش زیادی از درآمدهای کشور صرف هزینه‌های جاری می‌شود، گفت: روشن است که باید هزینه‌ها را کم کنیم و این مهم، صرفاً با بیان راهبرد و نظایر آن محقق نخواهد شد.

معاون وزیر کشور با بیان اینکه امروز نمی‌توان با روندهای مبتنی بر بروکراسی تمرکزگرا، کاهش هزینه‌ها و افزایش کارآمدی را دنبال کرد، افزود: باید از این پیچیدگی‌های بروکراتیک بکاهیم و در مقابل، دولت الکترونیک را به معنای واقعی حاکم کنیم. باید از مسیر تمرکزگرایی خارج شویم و در همه تشکیلات کشور به سمت تمرکززدایی پیش برویم.

ذوالفقاری همچنین با اشاره به ضرورت توجه به عرصه‌های مختلف مورد نظر یا نیاز مردم، بر اولویت سوق‌دادن جامعه به سمت کار و تلاش عمومی و پرهیز از درگیرکردن اذهان به هیجانات کاذب سیاسی تأکید کرد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 118
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1397/10/17
آره 80 درصد هم وضع اقتصادی خوبی دارن
99 درصد دلفین ها هم پرواز میکنن
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
دبیر شورای امنیت کشور!!!! اینو نگه پس کی بگه خخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اگه چاپ نکنی خیلی برات متاسف می شم سانسورچی
بدون نام
-
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
خیلییی خوب بود نظرت. مررسی
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
بستگی دارد از چه بعدی به امنیت نگاه کنیم یک امنیت داریم به نام امنیت قبرستانی که فرد در قبرستان آسیبی نمی بیند اما لذتی هم نمی‌برد چون ترس دارد! امنیت فقط این نیست که با بمب و توسط تروریست کشته نشوی بلکه اگر خودرو در کوچه پارک کردی خیالت راحت باشد، اگر وارد کار اقتصادی شدی ترس از قیمت دلار و ورشکستگی نداشته باشی، فرزندت را جایی فرستادی نگران بیماران جنسی نباشی، همسر شما به راحتی و بدون ترس خرید برود، سر کلاس درس ترس و استرس نداشته باشی، وقتی پلیس می بینی احساس امنیت بکنید نه اینکه نگران باشید به شما گیر بی مورد بدهد
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
یک پیشنهاد، برترین های وزین لطفا شما این همه نظرسنجی قرار دادید این یکی هم قرار بدهید البته با آمار واقعی و خدا را ناظر ببینید تا آن وقت یک تو دهنی بزنیم به اونایی که گفتند این آمار دروغه!! آن وقت ببینیم آمار چی میگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اینکه بچتو تا سر کوچه نتونی بفرستی از ترس بیماران جنسی. با توی خونه جرات نکنی یک ساعت تنهاش بزاری این میشه امنیت.ما رو به مرگ گرفتن که به تب راضی باشیم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
این جماعت غرغروی همیشه در صحنه(که البته معلوم نیست چند درصدشون مردم عادی هستند و چند درصد مزدور) توجه کنند که یک سایت معتبر خارجی امنیت ایران رو در حد امنیت کشورهای اروپایی گذاشته بود.البته که اگه مغزتون رو بدین دست این مزدورهای فضای مجازی نه تنها سیر نمی شید بلکه ممکنه دیگه سرتون روی تنتون هم نباشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
ازدیاد بیماران جنسی بخاطر رواج فرهنگ غربیه.مردی که توی گوشی اش انواع فیلمهای پورن هست معلومه به زن ساده خودش راضی نمیشه و دنبال ماجراجوییه.از یه طرف می گید بی حجابی و بی بند و باری آزاد بشه از طرفی می گید چرا بچه هامون رو نمی تونیم تنها بفرستیم بیرون.مگه در قبله آمال شما آمریکا بچه هاشون رو تنها می فرستند بیرون؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
حالا گیرم به مرگ گرفته باشند که به تب راضی بشی حالا قصد داری بمیری؟ دسته جمعی با خانواده و بچه هات؟
امین
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
فقط در رابطه با امنیت یک کلمه میگم و صحنه رو ترک می کنم:
پراید...
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
در رابطه امنیت به هرم نیازهای مازلو توجه کنید
(1- نیازهای زیستی
2- نیازهای امنیتی
3- نیازهای اجتماعی
4- احترام
5- خود شکوفائی و خود انگیزشی
وقتی صحبت از امنیت می شود فقط امنیت مطرح است بعضی دوستان نیازهای زیستی و اجتماعی را با امنیت قاطی کرده اند و به امنیت نمره بخس داده اند
Iran, Islamic Republic of
23:28 - 1397/10/17
یک درصد سرمایه دار 90 درصد ثروت مردم بدبخت را دزدیدند و خودشان را با پررویی مقرب خدا میدانند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
قربون دهنت.
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1397/10/17
بنظر من ۱۰۷درصد مردم رضایت دارن.مطمئنم هستم
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1397/10/17
غلط کردى 90درصد اون 10درصدراضين
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
*نه درست گفته فقط اینکه منظورشون از کلمه *مردم اووون چند درصد افراد خاصی هست که ازادی کامل در غارت کردن منابع این کشور دارند .اونا مردم این کشورند! با جمعیتی در حدود 5% جمعیت کل کشورخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1397/10/17
آقای گوسفند بستگی داره تو امنیت را چی بدونی
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
امنیت یعنی شرمنده زن بچه ات نباشی امنیت فکر میکنی دولت مردان به فکر امنیت کشورن چطور فرزندانشان تو. امریکا اروپا زندگی میکنن فقط به فکر مال جان خودشونن
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1397/10/17
ی امنیت هزاران بار زدید تو سرمون بابا شکم گشنه امنیت نمیفهمه برید تو مردم ببینید مردم دردشون چیه
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1397/10/17
مردم امنیت خود را در سطل آشغالها میجویند!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1397/10/17
90درصد از کجا اوردی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
از همونجا که اون یکی اون 4درصد و 96 درصد و آورد
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1397/10/17
خدا وکیلی حق هم همینه.ب خدا وضعیت امنیت کشور خوبه کسی هم خلافشو بگه ناشکری کرده.درسته.بالاخره تو جمعیت بالای هشتاد میلیون استثنائات هم پیدا میشه و ممکنه کم هم نباشه.اما امنیت کلی و عمومی کشور واقعا ستودنیست.خدا قوت و خسته نباشید ب تموم عزیزانمون. همه مرزبانان میهن.سربازان گمنام و هر کس ک به هر شکلی دلش برا اعتلای نام ایران عزیز میتپه.امیدوارم ب مرور زمان و با همکاری خود مردم و البته ب خود امدن مسئولان مفخور وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم هم خوب بشه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
حرص نخور جیره ات رو بخور
میم
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
این رای مثبت و منفی کوچکترین اهمیتی برام نداره
از ته دلم نوشتم
فکر میکنی امنیت ایران بده بعدا گرفتار ناامنی میشی اونوقت میفهمی
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
امنیت شغلی چی؟
امنیت روانی چی؟
امنیت غذایی؟ و...
داریم؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
میم جان!!! بنظرم چیش از جانبداری اول تعریف امنیت رو ببین چیه.. چرا با عراق و سوریه و افغانستان باید سنجیده بشیم که مملکتون رو امن نشون بدیم؟ نمیشه یه روز با سوییس و سنگاپور و فنلاند و ژاپن مقایسه بشیم؟؟
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
من هم هر وقت قبرستان را می بینم می دونم امن هست و آسیبی نمی بینم اما نمی دانم چرا ترس دارم و از امنیت قبرستان لذت نمی برم!؟ تعریف امنیت فقط نبود تروریست نیست همین که اموال و ثروت های کشورت اختلاس و غارت نشود یعنی ناامنی
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
عزیزم امنیت که فقط حمله دشمن، جنگ داخلی و.. .نیست امنیت اجتماعی امنیت اقتصادی ، امنیت شغلی ، امنیت روانی ، امنیت اخلاقی ، امنیت کاری و... آیا اینها هم در کشور خوبه و 90 درصد مردم راضی اند متاسفم
میم
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
متاسفم برا اینی ک نوشته حرص نخور جیره تو بخور
در حالیکه من یه جوون تحصیل کرده ی بیکارم ک توان ازدواج کردن هم ندارم
دوستان دیگه درست میفرمایید
منظور من از امنیت، امنیت مرزی بود ک خدا رو شکر داریم
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1397/10/17
عمو حالت خوبه
مسله مجلس و اهواز یادت رفت
مردم زیر خط فقرند
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1397/10/17
حالا که قراره نظرمون بهرحال سانسور بشه چهارتا فحش ابدارم بدیم لااقل دلمون نسوزه
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1397/10/17
امنیت با فقر بالا به درد نمیخوره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
امنیت یک بخشش اقتصادیه ، فقر یعنی عدم امنیت اقتصادی و رفاه اجتماعی
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1397/10/17
بیش از 100درصد.بخصوص امنیت داخلی و امنیت اقتصادی و...
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1397/10/17
این نود درصد کیا هستن اخوی
امنیت یعنی با خیال راحت بگیری بخوابی و نگرانی ای بابت پرداخت قسط و هزارتا کوفت وزهرمار دیگه نداشته باشی
هرچند این امنیتی که گفتی خودتون دارید نه مردم
پاسخ ها
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
آخه خودشونم اگه امنیت داشتن بادیگارد و ماشین ضدگلوله نداشتن
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1397/10/17
مردم ما ترسو هستن نه هوشیار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
احسنت دیروز نتوانستن حقشون رو بخوان كه این حرفا رو میشنونن از این به بعدم مسعولان خیالشون از ترسو بودن مردم جمع میشه و گرانی و تورم شروعم میشه
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1397/10/18
یه عده عقده ای البته راضی نیستند و دوست دارند امنیت ایران در حد لیبی و سوریه و عراق و بقیه کشورهایی بشه که آمریکا شخمشون زد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
هییییسسسسسسسس بسته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
عقده ای نو و امثال جیره خورت هستن خجالت بکش شرم کن به مردم بدبخت شده عقده ای میگی وای بر تو نادان
مینا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
امنیت فقط عدم جنگ و حمله و دزدی و...نیست!امنیت ندارم،چون نمی دانم فردا قیمت وسایل و خوراک چقدر بالا می رود!بعد از چندین سال کار کردن نمی توانم خانه ایی بخرم!نمی توانماگر پولی دارم با خیال راحت سرمایه گذاری کنم...حس روانی خوبی ندارم!
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1397/10/18
این امار ۹۰درصد از کجا دراومده ،همه پرسی کردید ما نمیدونیم!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اره از خرزو خان
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1397/10/18
آره اختلاسها نجومیها تورم فریب قتل آمار پرونده های قضایی سرقتها اشتغال ۹۰درصدی همه از برکت امنیت کاذب شماست خودتون مسخره اید نه مردم
پاسخ ها
کارگر
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
به اینها اضافه کنید، اعتیاد، فحشاء، ایدز،فقر و هزاران هزار کوفت و زهرمار دیگر..... این آقا هم با آنهمه بادیگارد و غیره ، توهمش بالاست، دست خودش نیست. اینها همه اثرات قدرتی است که از جایگاهتان گرفته اید و بالا بالاها سیر میفرمایید.
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1397/10/18
من جزئی از اوم ۱۰ درصدم که راضی نیستن.راستی چطور امار میگیرن و کجا امار میگیرن مردم خبر نمیشن احتمالآ سر سفره از زن بچشون میپرسن.
United States
00:15 - 1397/10/18
امنیت اقتصادی در حد صفر است .
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1397/10/18
کمتر از ۱ درصد هم از وضعیت اقتصادی و فرهنگی و ازادی های مدنی و ... رضایت دارند
Iran, Islamic Republic of
00:36 - 1397/10/18
منظورش 90 درصد مسولین بود نه مردم
پاسخ ها
صدرا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
آفرین دقیقا همین منظورش بوده
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1397/10/18
چی شد امروز چند نفر جای مردم نظر دادن این میگه امنیت هست مطهری میگه در رفراندوم مردم به حجاب رای میدن اون یکی میگی چهارصد سال پیشرفت کردیم جای ما هم بخوابید مسواک بزنید
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1397/10/18
ما از امنیت تلگرام و اینستا گرام فیسبوک و تو ئیتر راضی هستیم بالا نود درصد درسته پس فیلترینگ برداشته بشه
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1397/10/18
کی به کیه
منم.میگم بیش از 139درصد مردم عاشق مسئولان هستن و 180 درصد مردم هم حاضرن هرچی دارن بدن مسئولان . تازه 200 درصدم از آمریکا متنفرن
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1397/10/18
به کوری چشم دشمنان غربی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
ببند همتی
Germany
01:47 - 1397/10/18
خخخخخخخ آره همه چی خوبه ما چقد خوشحالیم!!!!خوبه که همین امرز کلیپ های اذیت آزار دختران جوان و تجاوز پخش شده!!ضمنا آخرین حمله های تروریستی در ایران بوده خیلی وقته جای دیگه خبری نیس!!خواهشا نگید ما بودیم که نزاشتیم ایران سوریه بشه!!!ما انقلاب کردیم نفر اول دنیا شیم نه اینکه خداروشکر کنیم یمن و سوریه نشدیم با این همه ثروت و تمدن و پیشینه!!!!.خواهشا آدمین بچاب تا ملت یکم آگاه بشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
و البته مدعیان خالی از عملی مثل تو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
وقتی از غربگرایی استقبال می کنید حوادثی مثل اون دختر نوجوان هم رخ میده.برای امثال تو همون بهتره که مدام از این سوراخ موش به اون سوراخ موش پناه ببرند و مدام انفجار و سر بریدن در اطرافشون در جریان باشه تا قدر امنیت رو بفهمند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
آگاه:) زرررشک
Iran, Islamic Republic of
02:00 - 1397/10/18
دلتون خوشه...کدوم امنیت بریدبابا
Iran, Islamic Republic of
02:02 - 1397/10/18
بیش از 90 درصد !
همین که تو خونه نشستیم و چیزی نداریم بخوریم و با این حال کسی نمیاد داخل خونمون بزندمون خودش کلی امنیته !!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
واقعا چیزی نداری بخوری؟؟؟؟
United States
02:28 - 1397/10/18
درصد دادن شده کار عادی
بابا کی‌از ما نظرگرفتین روحمونم خبر نداره؟
Iran, Islamic Republic of
07:21 - 1397/10/18
رفاه چی؟ شماها همه چیزرا خلاصه کردید تو امنیت! رفاه که بره امنیت هم از بین میره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
امنیت نباشه هیچی نداری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
در افغانستان ظاهرا همه چی اونیه که غرب زده ها دوست دارند ولی ملت مطمئن نیستند از خونه خارج شدند بر می گردند یا نع
Iran, Islamic Republic of
07:29 - 1397/10/18
امار گرفتین اقای مهندس .امنیت کجا رو میگید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
یمن
سوریه لبنان
Iran, Islamic Republic of
07:30 - 1397/10/18
امنیتی که دربرابرش گرسنه هستیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
خوب بهتر از گرسنه ای هست که ناموس و بچه وجانشم باید برداره بره تو سوراخ موش
Iran, Islamic Republic of
07:51 - 1397/10/18
ولی من و اطرافیانم همه با هم بیشتر از ده درصدیما
Iran, Islamic Republic of
07:53 - 1397/10/18
دروغگوهاااا
با این اوضاع اقتصادی دزدی و خفتگیری و فحشا و... چندین برابر شده کدوم امنیت؟
اره فقط جنگ نشده یعنی امنیت داریم!!!!
Iran, Islamic Republic of
08:01 - 1397/10/18
نمیدونم این گاگولا دقیقا امنیتو توچی میبینن اینجور امار ارقام ازخودشون درمیکنن.اره امنیت داریم چه اقتصادی چه اجتماعی چه جاده ای چه شغلی چه حملو نقل چه ریزگردا و الودگی همچی گلوبلبله فقط به نوامیسمون تجاوز نشده که بایداونم تودستور کارشون قرار بدن مسئولین زحمت کش تااین مشکلم حل بشه جناب 90نه100درصد مردم راضین شمااختلاساتونو بکنین بچه هاتونو بفرستین کشورای منحط غربی که براما عکس پست کنن وخیال مارو راحت کنن ازهمه لحاظ.خدا هم که مثله کوه پشتتونه برادر
Iran, Islamic Republic of
08:04 - 1397/10/18
دوباره اینها به جای مردم نظر دادن کدام امنیت ماشین را دزد میزند خودمان را خفت گیری میکنند..... کدام امنیت
Iran, Islamic Republic of
08:08 - 1397/10/18
آره وضع اقتصادی و معیشتی مردم چندان مهم نیست، عوضش امنیت داریم!!
Iran, Islamic Republic of
08:13 - 1397/10/18
خب شما که اینقد از خودتون مطمئن هستین یه رفراندوم بزارین
Iran, Islamic Republic of
08:19 - 1397/10/18
مثل اينه كه بگي 90% مردم از اكسيژن هواي كه در اختيارشون هست رضايت دارند ...!!!!

از گراني و تورم بيكاري ركود اقتصادي نبود رفاه اجتماعي - نبود بيمه واقعي - گسترش فقر - فاصله طبقاتي -
از اينها هم رضايت دارند ...!!!!
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1397/10/18
اين سياست به تب گرفتن به لرز راضي شدنه ......!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
08:21 - 1397/10/18
پس اين همه دزدي - مواد مخدر - تجاوز چيه ............!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1397/10/18
امنيت در جنگ خارجي و داخلي خلاصه نميشه شامل رفاه اجتماعي اميد به اينده نبود فقر و تورم هم ميشود ............!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
08:24 - 1397/10/18
اين اختلاسها و سلطان غير سكه مسكن و موبايل دزدي ها قاجاق شامل امنيت ميشه يا نميشه
Iran, Islamic Republic of
08:29 - 1397/10/18
والا از فقر مردم به جان هم افتادن چقدر دوزدی زیاد شده چه امنیتی کی از کجا شما نود درصد رضایتو گرفتین حقا که زیر مجموعه حسن جهانگیری نوبختین راحت دروغ میگین
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1397/10/18
يه پرنده در قفس هم امنيت داره ايا 90% از زندگيش بايد راضي باشه ...!!!!
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1397/10/18
بله نود درصد از اقتصات این کشور ناراضی هستن چرا همیشه مثل کبک سرتان را زیر برف میکنید ومیکوید همچی خوبه وهم راضی هستن از چی راضی هستن.
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1397/10/18
داشتن امنيت به همراه داشتن زندگي ارزشمنده و به تنهاي هيچ ارزش نخواهد داشت............!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1397/10/18
حتما امنیت برای دزدان واختلاس گران داداشی ها آقازاده هاشوهر وزرا !
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1397/10/18
راست گفته بیچاره! امنیت الان در کشور ما برای دزدان ،اختلاس گران ،دلالان ، گران فروشان ،نجومی بگیران کم فروشان ،محتکران ،قانون شکنان وقاچاقچیان ،ربا خواران ،دین به دنیا فروشان،ریا کاران وخلاف کاران بصورت کامل وجود دارد وهیچکس منکر آن نیست
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1397/10/18
امییت اقتصادی .شغلی. سیاسی. فکری .جسمی .روحی وروانی . نمی دونم منظورش چیست
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1397/10/18
طذف هر دفعه دلش خواسته اومده تو کشور تیر وترقه در کرده زده کشته بعد شما از امنیت حرف میزنید. بله در قبال کشورهایی مثل برزیل. مکزیک. کلمبیا حرفتون درسته اما امنیت یعنی آرامش مردم در زندگی روزمره . اگه اینو فهمیدی فکر نکنم بفهمی
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1397/10/18
کلمه ی امنیت با رفاه و اسایش معنی پیدا میکنه به تنهایی ارزشی نداره .اینجور که روحانی گفت گاوها هم دیگه امنیت( علوفه)ندارن . از نظراینکه کشور خارجی جرات حمله نداره بله درست گفته اما معنی امنیت رو نمیده
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1397/10/18
امنیت باید اقتصادی و اجتماعی هم باشد ،با این هزینه های میلیاردی میخای امنیت نداشته باشیم ،
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1397/10/18
خودتون می‌برید وخودتون هم میدزدید ، ببخشید میدوزید..هیچ بقالی نمیگه دوغ من ترشه..
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1397/10/18
خودتون می‌برید وخودتون هم میدزدید ، ببخشید میدوزید..هیچ بقالی نمیگه دوغ من ترشه..
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1397/10/18
بيش از 96 درصد جمعيت ايران از وضعيت اسفبار اقتصادي حال حاضر ناراضي هستند
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1397/10/18
هیچ بقالی نمیگه که ماستش ترش است بلکه مشک آن است که ببوید نه آنکه بقال بگوید.
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1397/10/18
بی خیال عمو تو خیا بون میگیرن یقه مکنند با قمه کجای کاری
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1397/10/19
کدوم کشور؟!!!!
کدوم مردم؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1397/10/19
کدوم مردم و کشور رو میگه؟؟؟؟؟؟؟
با کدوم نظرسنجی

گالوپ یا ؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:08 - 1397/10/19
دیگه مطمئن شدم اینا توی یه ایران دیگه هستن
Iran, Islamic Republic of
17:41 - 1397/10/20
کدام امنیت تمام مال ومنال مار دزدیدن هیچکس نگفت ابولی خرت به چند دزدی زیاد شده وقانون هم در کار نیست فقط قانون می گوید اگر طرف شاکی ندارد آزادش کنی
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1397/10/23
در نظرات دوستان بعضی از افراد ندانسته حرفی را می نویسند که حالت بی احترامی به طرف می شود واین هم عیب فضای مجازی است دوستان درست صحبت کنید الکی یک مطلبی را ننویسید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر